Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ποιανής γενιάς τα Pokemon ήταν τα καλύτερα;

+11
stefos
The Red Mystic Ranger
Costascss
gt1993
Gravekeeper
stavroulis
Mahad7
teo1323
XameR_GT
Green Rider
chrys97
15 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Mahad7
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 805
Ημερομηνία εγγραφής : 30/08/2014

Ποιανής γενιάς τα Pokemon ήταν τα καλύτερα; - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιανής γενιάς τα Pokemon ήταν τα καλύτερα;

Πεμ Σεπ 04, 2014 10:02 am
Της 1ης φυσικά. Δεν υπάρχει ποκεμον που να πεις αίσχος .
stavroulis
stavroulis
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 214
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2014
Ηλικία : 24
Τόπος : κρητη

Ποιανής γενιάς τα Pokemon ήταν τα καλύτερα; - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιανής γενιάς τα Pokemon ήταν τα καλύτερα;

Τετ Νοε 05, 2014 10:51 am
και εγω της 1ης θα πω οι υπολοιπες γενιες ειναι ασχραις
Gravekeeper
Gravekeeper
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2014

Ποιανής γενιάς τα Pokemon ήταν τα καλύτερα; - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιανής γενιάς τα Pokemon ήταν τα καλύτερα;

Τρι Δεκ 23, 2014 4:54 pm
Της 1ης μιας και με αυτα μεγαλωσαμε
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Ποιανής γενιάς τα Pokemon ήταν τα καλύτερα; - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιανής γενιάς τα Pokemon ήταν τα καλύτερα;

Τρι Δεκ 23, 2014 10:44 pm
βασικά όλοι απαντάτε σε λάθος ερώτημα. Ρώτησε ποια είναι τα καλύτερα, όχι τα πιο όμορφα. Και των επόμενων γενεών τα έχουν για μεσημεριανό της πρώτης, μην τρελαθούμε
avatar
gt1993
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 218
Ημερομηνία εγγραφής : 18/12/2013
Ηλικία : 31
Τόπος : Κυπρος

Ποιανής γενιάς τα Pokemon ήταν τα καλύτερα; - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιανής γενιάς τα Pokemon ήταν τα καλύτερα;

Τρι Μαρ 10, 2015 11:39 am
1ης γενιας  cheers
teo1323
teo1323
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2013

Ποιανής γενιάς τα Pokemon ήταν τα καλύτερα; - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιανής γενιάς τα Pokemon ήταν τα καλύτερα;

Τρι Μαρ 10, 2015 11:58 am
Green Rider έγραψε:βασικά όλοι απαντάτε σε λάθος ερώτημα. Ρώτησε ποια είναι τα καλύτερα, όχι τα πιο όμορφα. Και των επόμενων γενεών τα έχουν για μεσημεριανό της πρώτης, μην τρελαθούμε
Δεν λέει powerful.
Αλλά και πάλι κάποια συγκεκριμένα της 1ης είναι ανίκητα ειδικά τώρα που χουν και mega evolution
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Ποιανής γενιάς τα Pokemon ήταν τα καλύτερα; - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιανής γενιάς τα Pokemon ήταν τα καλύτερα;

Τρι Μαρ 10, 2015 11:16 pm
καλύτερα όταν λεει εγώ καταλαβαίνω στη μάχη και όχι στην ομορφιά
Mahad7
Mahad7
Συντονιστής
Συντονιστής
Ποιανής γενιάς τα Pokemon ήταν τα καλύτερα; - Σελίδα 2 Got_zpsb88bd570
Αριθμός μηνυμάτων : 805
Ημερομηνία εγγραφής : 30/08/2014
Ηλικία : 24
Τόπος : Κυπρος

Ποιανής γενιάς τα Pokemon ήταν τα καλύτερα; - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιανής γενιάς τα Pokemon ήταν τα καλύτερα;

Παρ Μαρ 13, 2015 3:04 pm
Για μενα το καλυτερα δεν σημαίνει ουτε όμορφότερα ουτε δυνατότερα. Ειναι μια μέση εικονα
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ποιανής γενιάς τα Pokemon ήταν τα καλύτερα; - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιανής γενιάς τα Pokemon ήταν τα καλύτερα;

Παρ Μαρ 13, 2015 10:41 pm
Δεν ξέρω δύσκολο, θα πω της 1ης, mewtoo,mew charizard, blastoise κλπ, πολύ ωραία και δυνατά pokemon, ειδικά το charizard κάνει θαύματα νε την mega εξελίξει, όσοι έχετε δει xy ή/και origins καταλαβαίνετε γιατί OP pokemon μιλάμε...
Μετά είμαι μεταξύ johto και hoen, αν και η sinoh είχε μερικά ωραία, τώρα για unova και καλος δεν σχολιάζω....
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Ποιανής γενιάς τα Pokemon ήταν τα καλύτερα; - Σελίδα 2 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Ποιανής γενιάς τα Pokemon ήταν τα καλύτερα; - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιανής γενιάς τα Pokemon ήταν τα καλύτερα;

Σαβ Μαρ 14, 2015 1:33 pm
Θα πω και εγώ 'δύσκολο'. Δεν ξέρω σίγουρα αλλά πιο έντονα στην μνήμη μου είναι η πρώτη γενιά, Misty, η μεταμόρφωση του Metapod σε Butterfree, τα επεισόδια με τον Charmader (κυρίως το πρώτο), ο οι συγκινητικές στιγμές με τον pickachu κα.
Γενικά σαν ανιμε δεν είχε τόσες συγκινητικές στιγμές στους επόμενους κύκλους.

Τώρα αν ρωτάς σαν games μου άρεσαν πολύ και της 2ης γενιάς (Silver, Golden, Crystal).
Gravekeeper
Gravekeeper
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2014

Ποιανής γενιάς τα Pokemon ήταν τα καλύτερα; - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιανής γενιάς τα Pokemon ήταν τα καλύτερα;

Δευ Αυγ 24, 2015 2:48 am
1ης γενιας
The Red Mystic Ranger
The Red Mystic Ranger
Power Ranger
Power Ranger
https://2img.net/h/i299.photobucket.com/albums/mm292/djjimmisgr/Profile%20Banners/got_zpsb88bd570.jpg
Αριθμός μηνυμάτων : 289
Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2015

Ποιανής γενιάς τα Pokemon ήταν τα καλύτερα; - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιανής γενιάς τα Pokemon ήταν τα καλύτερα;

Τρι Σεπ 29, 2015 7:10 pm
Green Rider έγραψε:θα πω της 3ης γενιάς


+1 Tα σπάνε!
stefos
stefos
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 182
Ημερομηνία εγγραφής : 01/08/2012

Ποιανής γενιάς τα Pokemon ήταν τα καλύτερα; - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιανής γενιάς τα Pokemon ήταν τα καλύτερα;

Τρι Σεπ 29, 2015 9:55 pm
Εγώ θα έλεγα 1ης μέχρι 4ης.
Δεν είναι μόνο μια αλλά γενικά ολες αυτές μου αρέσουν και θα της ξανά έβλεπα.
Ασχέτως που έχω όλα τα επεισόδια μέχρι την 10η σεασόν.
andreas2leni
andreas2leni
New Ranger
New Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 12/08/2014

Ποιανής γενιάς τα Pokemon ήταν τα καλύτερα; - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιανής γενιάς τα Pokemon ήταν τα καλύτερα;

Παρ Οκτ 16, 2015 11:38 pm
σε θέμα σχεδιασμού τεράτων θα έλεγα το πρώτο season, αν και όπως λέτε ποιό πάνω είναι γιατί μ'αυτά μεγαλώσαμε, και σαν μικροί, ήταν το πρώτο season, οπότε μας ενθουσίασε περισσότερο

το 2ο season βρίσκω ότι ήταν αντάξιο, και το 3ο είχε ένα υπέροχο τροπικό χαρακτήρα
stefos
stefos
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 182
Ημερομηνία εγγραφής : 01/08/2012

Ποιανής γενιάς τα Pokemon ήταν τα καλύτερα; - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιανής γενιάς τα Pokemon ήταν τα καλύτερα;

Σαβ Οκτ 17, 2015 6:38 am
andreas2leni έγραψε:σε θέμα σχεδιασμού τεράτων θα έλεγα το πρώτο season, αν και όπως λέτε ποιό πάνω είναι γιατί μ'αυτά μεγαλώσαμε, και σαν μικροί, ήταν το πρώτο season, οπότε μας ενθουσίασε περισσότερο

το 2ο season βρίσκω ότι ήταν αντάξιο, και το 3ο είχε ένα υπέροχο τροπικό χαρακτήρα

Πιστεύω η πρώτες οχι γιατί μεγαλώσαμε με αυτές αλλα γιατί ήταν η αρχή του anime και τα σχεδίαζαν καλητερα απο τώρα που το παρατραβάνε για να βγάζουν και αλλα επεισοδια.

Νομιζω τώρα απλά κάνουνε οτι νάνε για να βγενουν επεισοδια και να βγάζουν λεφτά χωρίς να βλέπουν άμα ειναι καλό αυτο που κάνουνε σε σχέση με αυτά που κάνανε στην αρχή.
GEOHERO
GEOHERO
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2702
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2012
Ηλικία : 30

Ποιανής γενιάς τα Pokemon ήταν τα καλύτερα; - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιανής γενιάς τα Pokemon ήταν τα καλύτερα;

Σαβ Ιουν 11, 2016 11:47 am
τριτη γενια  Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης