Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
rainbow_326
rainbow_326
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 296
Ημερομηνία εγγραφής : 18/02/2010
Ηλικία : 36

Στηρίξτε το ανανεωμένο RCG.net!! Empty Στηρίξτε το ανανεωμένο RCG.net!!

Δευ Μάης 27, 2013 2:20 pm
Θα ήθελα να σας ανακοινώσω τα ευχάριστα νέα!

Το αγαπημένο μας forum

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

μετά από αρκετό καιρό απουσίας άνοιξε και πάλι τις διαδικτυακές του πύλες, με πλούσιο και φρέσκο υλικό για όλους τους λάτρεις των ρετρό παιδικών και του είδους!

Ελάτε να μοιραστούμε γλυκές αναμνήσεις και να συζητήσουμε για τα αγαπημένα μας παλιά παιδικά!

Η στήριξη σας παιδιά θα είναι πολύ σημαντική, ειδικά στο ξεκίνημα του νέου forum!

Έχω ακολουθήσει τη λογική του Δημήτρη (green) με post counting και εξωτερικό site μιας και τη βρήκα αρκετά ενδιαφέρουσα και ελκυστική. Όποιος έχει ρετρό παιδικά, όρεξη για ανέβασμα και όμορφες συζητήσεις ας περάσει μια βόλτα! Wink


Καλή αρχή να έχουμε!!

chrys97
chrys97
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6813
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Κύπρος
https://www.youtube.com/user/TheRedranger1997

Στηρίξτε το ανανεωμένο RCG.net!! Empty Απ: Στηρίξτε το ανανεωμένο RCG.net!!

Δευ Μάης 27, 2013 10:18 pm
Nice!Ημουν μελος παλια και εχω γραφτει στο φορουμ εδω και καιρο.Ομως δεν εμπαινα γιατι ηταν ουσιαστικα νεκρο.

Αποστολη τωρα θα εργαζεσαι σε δυο φορουμ? Razz Και στο δικο μας και σε αυτο? Razz
Παντως βλεπω οτι υπαρχουν threads που εχουμε κι εμεις στο φορουμ,οπως αυτο με τους εορταζοντες.
rainbow_326
rainbow_326
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 296
Ημερομηνία εγγραφής : 18/02/2010
Ηλικία : 36

Στηρίξτε το ανανεωμένο RCG.net!! Empty Απ: Στηρίξτε το ανανεωμένο RCG.net!!

Δευ Μάης 27, 2013 10:20 pm
Θα προσπαθήσω να τα βγάλω πέρα και με τα δύο φορουμ Rolling Eyes Ναι, πήρα μερικές ιδέες από το φορουμ μας εδώ, όπου ο Δημήτρης έχει κάνει εξαιρετική σε όλα τα επίπεδα Wink
chrys97
chrys97
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6813
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Κύπρος
https://www.youtube.com/user/TheRedranger1997

Στηρίξτε το ανανεωμένο RCG.net!! Empty Απ: Στηρίξτε το ανανεωμένο RCG.net!!

Δευ Μάης 27, 2013 10:24 pm
καλο κουραγιο.
rainbow_326
rainbow_326
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 296
Ημερομηνία εγγραφής : 18/02/2010
Ηλικία : 36

Στηρίξτε το ανανεωμένο RCG.net!! Empty Απ: Στηρίξτε το ανανεωμένο RCG.net!!

Δευ Μάης 27, 2013 10:40 pm
Σ'ευχαριστώ!! Cool
BATNICK
BATNICK
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 307
Ημερομηνία εγγραφής : 22/07/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : Έιντζελ Γκρόουβ
https://www.youtube.com/@BELOVEDCARTOONS

Στηρίξτε το ανανεωμένο RCG.net!! Empty Απ: Στηρίξτε το ανανεωμένο RCG.net!!

Τετ Απρ 01, 2015 1:45 pm
Εντάξει, ξέρω ότι είναι άσχετο, αλλά... Ρε συ Αποστόλη, τόσο καιρό δεν είχα ιδέα ότι είσαι mod στο PRIG!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
gianniskap
gianniskap
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 146
Ημερομηνία εγγραφής : 24/05/2014
Τόπος : Αthens

Στηρίξτε το ανανεωμένο RCG.net!! Empty Απ: Στηρίξτε το ανανεωμένο RCG.net!!

Δευ Απρ 04, 2016 3:33 pm
Παιδιά θέλω καιρό να γραφτώ στο site αυτό αλλά οι εγγραφές είναι κλειστές.Κάποιος που να γνωρίζει τι παίζει?
BATNICK
BATNICK
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 307
Ημερομηνία εγγραφής : 22/07/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : Έιντζελ Γκρόουβ
https://www.youtube.com/@BELOVEDCARTOONS

Στηρίξτε το ανανεωμένο RCG.net!! Empty Απ: Στηρίξτε το ανανεωμένο RCG.net!!

Δευ Απρ 04, 2016 4:36 pm
gianniskap έγραψε:Παιδιά θέλω καιρό να γραφτώ στο site αυτό αλλά οι εγγραφές είναι κλειστές.Κάποιος που να γνωρίζει τι παίζει?

Τον Δεκέμβρη που μας πέρασε ένα project από την ενότητα των exclusives (κλειστή ενότητα, όπου μόνο uploaders έχουν πρόσβαση) μπήκε σε αγγελία προς πώληση έναντι χρημάτων. Πήραμε έτσι την απόφαση να κλείσουν για κάποιο διάστημα οι εγγραφές νέων μελών. Σίγουρα θ' ανοίξουν ξανά κάποια στιγμή, αλλά ακόμα δεν υπάρχει κάτι επίσημο να σου πω.
gianniskap
gianniskap
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 146
Ημερομηνία εγγραφής : 24/05/2014
Τόπος : Αthens

Στηρίξτε το ανανεωμένο RCG.net!! Empty Απ: Στηρίξτε το ανανεωμένο RCG.net!!

Τρι Απρ 05, 2016 3:08 pm
BATNICK έγραψε:
gianniskap έγραψε:Παιδιά θέλω καιρό να γραφτώ στο site αυτό αλλά οι εγγραφές είναι κλειστές.Κάποιος που να γνωρίζει τι παίζει?

Τον Δεκέμβρη που μας πέρασε ένα project από την ενότητα των exclusives (κλειστή ενότητα, όπου μόνο uploaders έχουν πρόσβαση) μπήκε σε αγγελία προς πώληση έναντι χρημάτων. Πήραμε έτσι την απόφαση να κλείσουν για κάποιο διάστημα οι εγγραφές νέων μελών. Σίγουρα θ' ανοίξουν ξανά κάποια στιγμή, αλλά ακόμα δεν υπάρχει κάτι επίσημο να σου πω.
Mμμ κατάλαβα.Δυστυχώς γίνονται διάφορα στα φόρουμ που δεν μπορείς να τα ελέγξεις.Ευχαριστώ για την απάντηση Smile
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Στηρίξτε το ανανεωμένο RCG.net!! Empty Απ: Στηρίξτε το ανανεωμένο RCG.net!!

Δευ Ιουν 05, 2017 3:08 pm
rainbow_326 έγραψε:Θα ήθελα να σας ανακοινώσω τα ευχάριστα νέα!

Το αγαπημένο μας forum

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

μετά από αρκετό καιρό απουσίας άνοιξε και πάλι τις διαδικτυακές του πύλες, με πλούσιο και φρέσκο υλικό για όλους τους λάτρεις των ρετρό παιδικών και του είδους!

Ελάτε να μοιραστούμε γλυκές αναμνήσεις και να συζητήσουμε για τα αγαπημένα μας παλιά παιδικά!

Η στήριξη σας παιδιά θα είναι πολύ σημαντική, ειδικά στο ξεκίνημα του νέου forum!

Έχω ακολουθήσει τη λογική του Δημήτρη (green) με post counting και εξωτερικό site μιας και τη βρήκα αρκετά ενδιαφέρουσα και ελκυστική. Όποιος έχει ρετρό παιδικά, όρεξη για ανέβασμα και όμορφες συζητήσεις ας περάσει μια βόλτα!  Wink


Καλή αρχή να έχουμε!!

εχω αρκετά μα ακύρωσαν τα νεα μελη  Crying or Very sad
BATNICK
BATNICK
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 307
Ημερομηνία εγγραφής : 22/07/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : Έιντζελ Γκρόουβ
https://www.youtube.com/@BELOVEDCARTOONS

Στηρίξτε το ανανεωμένο RCG.net!! Empty Απ: Στηρίξτε το ανανεωμένο RCG.net!!

Δευ Ιουν 05, 2017 4:06 pm
teliosmetonma έγραψε:
rainbow_326 έγραψε:Θα ήθελα να σας ανακοινώσω τα ευχάριστα νέα!

Το αγαπημένο μας forum

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

μετά από αρκετό καιρό απουσίας άνοιξε και πάλι τις διαδικτυακές του πύλες, με πλούσιο και φρέσκο υλικό για όλους τους λάτρεις των ρετρό παιδικών και του είδους!

Ελάτε να μοιραστούμε γλυκές αναμνήσεις και να συζητήσουμε για τα αγαπημένα μας παλιά παιδικά!

Η στήριξη σας παιδιά θα είναι πολύ σημαντική, ειδικά στο ξεκίνημα του νέου forum!

Έχω ακολουθήσει τη λογική του Δημήτρη (green) με post counting και εξωτερικό site μιας και τη βρήκα αρκετά ενδιαφέρουσα και ελκυστική. Όποιος έχει ρετρό παιδικά, όρεξη για ανέβασμα και όμορφες συζητήσεις ας περάσει μια βόλτα!  Wink


Καλή αρχή να έχουμε!!

εχω αρκετά μα ακύρωσαν τα νεα μελη  Crying or Very sad

Ως κοινός moderator σε RCG και εδώ στο PRIG, και ως μέλος στο GT, επίτρεψέ μου φιλικά να ξεκαθαρίσω κάποια πράγματα. Ξέρω από το GT ότι έχεις πληθώρα αρχείων και όλη τη καλή διάθεση να τα ανεβάσεις. Αυτό καταρχάς είναι προς τιμήν σου. Καλώς ή κακώς, όμως, δεν έχουμε το δικαίωμα σε όλα τα αρχεία που βρίσκονται στους σκληρούς μας να τα ανεβάζουμε δεξιά κι αριστερά. Πολλά θεματικά φόρουμ, όπως συμβαίνει κι εδώ στο PRIG, δεν επιθυμούν τα αρχεία τους να ανεβαίνουν αλλού. Το θέμα δεν είναι αν συμφωνούμε ή όχι, αλλά να σεβόμαστε τους κανονισμούς εκάστου φόρουμ και τις επιθυμίες των αρχικών δημιουργών και ανεβαστών. Η πλειοψηφία των όσων έχεις ανεβάσει στο GT είναι re-upload από εν ενεργεία φόρουμ δίχως την έγκριση και άδεια τους και σε ορισμένες περιπτώσεις σου έχουν γίνει και παρατηρήσεις που τα ανέβασες χωρίς άδεια. Θες να γίνεις μέλος στο RCG, οκέι μπορώ να σου κάνω το χατήρι. Αλλά προτού ανεβάσεις το οτιδήποτε θα διαβάσεις προσεχτικά τους κανόνες για το τι επιτρέπεται να ανέβει και τι όχι (είμαστε φόρουμ με ρετρό θεματολογία και δεν επιτρέπουμε τα πάντα όλα) και θα φροντίσεις προτού ανεβάσεις κάτι να έχεις την άδεια των αρχικών δημιουργών, εκτός μόνο αν η σελίδα έχει κλείσει π.χ. Blue-whitegt, gamato κλπ. ή αν τα αρχεία είναι καθαρά δικά σου. Αν ανεβάσεις το οτιδήποτε που δεν είναι δικό σου και μας γίνει παράπονο, αυτομάτως θα διαγραφείς οριστικά από το RCG. Το αυτό ισχύει κι εδώ στο PRIG. Αν κάποια στιγμή αποκτήσεις πρόσβαση στο εξωτερικό σάιτ με τα links, ό,τι κατεβάσεις θα 'ναι για σένα και για σένα μόνο. Δεν επιτρέπεται να τα δώσεις σε άλλον χρήστη και δεν επιτρέπεται να τα ανεβάσεις σε άλλη σελίδα, διαφορετικά θα διαγραφείς οριστικά και ο κωδικός που θα σου έχει δοθεί θα αλλαχθεί.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Στηρίξτε το ανανεωμένο RCG.net!! Empty Απ: Στηρίξτε το ανανεωμένο RCG.net!!

Δευ Ιουν 05, 2017 4:18 pm
Ok θα τυρίσω τους κανονισμούς και όλα όσα είπες. Θα με προσκαλέσεις?
BATNICK
BATNICK
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 307
Ημερομηνία εγγραφής : 22/07/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : Έιντζελ Γκρόουβ
https://www.youtube.com/@BELOVEDCARTOONS

Στηρίξτε το ανανεωμένο RCG.net!! Empty Απ: Στηρίξτε το ανανεωμένο RCG.net!!

Δευ Ιουν 05, 2017 4:35 pm
teliosmetonma έγραψε:Ok θα τυρίσω τους κανονισμούς και όλα όσα είπες. Θα με προσκαλέσεις?

Θα μου στείλεις το email σου σε πμ και θα ενημερώσω τον admin. Εκείνος είναι ο μόνος υπεύθυνος για την εγγραφή των νέων μελών. Επειδή ίσως είσαι μικρός, ξαναλέω για να μην παρεξηγούμαστε: Δεν υπάρχουν δεύτερες ευκαιρίες. Και στο RCG και στο PRIG, έχουμε αυστηρούς κανονισμούς και είμαστε αυστηροί στην τήρησή τους.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης