Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!
Το καλύτερο φόρουμ για Super Hero Fans στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Μοιραστείτε
Πήγαινε κάτω
lapo
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 1470
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2010

Απ: ΝΕΟΙ ΚΩΔΙΚΟΙ ΚΑΙ ΟΡΙΟ ΠΟΣΤΣ

Την / Το Σαβ Μαϊος 18, 2013 11:56 pm
αν δω οτι σπαμμαρετε μονο και μονο για να παρετε τους κωδικους. θα τους παιρνετε μονο αν συμμετεχετε ενεργα.
chrys97
Συντονιστής
Συντονιστής

Αριθμός μηνυμάτων : 6830
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Τόπος : Κύπρος
https://www.youtube.com/user/TheRedranger1997

Την / Το Κυρ Μαϊος 19, 2013 12:08 am
καλα αυτο εννοειται
lapo
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 1470
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2010
Τόπος : Θεσσαλονικη

Την / Το Κυρ Μαϊος 19, 2013 12:13 am
α και οποιος με βριζει ban Κατευθειαν επειδη δεν του δινω τους κωδικους εννοειται ε;
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Dragonball Super
Power Rangers Ninja Steel
Αριθμός μηνυμάτων : 29999
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Την / Το Κυρ Μαϊος 19, 2013 3:39 am
Ασυζητητί. Μην σου πως θα πέφτουν και μπαν σε όσους μας τα πρήζουν να ανεβάσουμε επεισόδια...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
BnsGoldRanger
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή

Αριθμός μηνυμάτων : 2896
Τόπος : Θεσσαλονίκη,Καλαμαριά

Την / Το Κυρ Μαϊος 19, 2013 4:31 am
παιδια οποιος εχει τους κωδικους ας μου τους δωσει Smile καλα κανετε που τους αλλαξατε εγω σας εχω πει γιατι δεν μπαινω συχνα καθε μερα κ ολοι μερα οποιος πριν 1 μηνα σχεδον παιδες.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
chrys97
Συντονιστής
Συντονιστής

Αριθμός μηνυμάτων : 6830
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Τόπος : Κύπρος
https://www.youtube.com/user/TheRedranger1997

Την / Το Κυρ Μαϊος 19, 2013 12:19 pm
^^Γενικα δεν θα δινουμε κωδικο στα μελη που βριζουν,ειρωνευονται,μελη που απλα και μονο ηρθαν για να κατεβασσουν επεισόδια,δηλαδη videoclubακηδες,σπαμαρουν,ενοχλουν,οσους δεν σεβονται
gazakias1970_
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 250
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2015
Τόπος : Greece
https://www.youtube.com/gazakias1970

Την / Το Τρι Μαρ 31, 2015 11:03 pm
Εγώ πιστεύω ότι το όριο των 200 ποστ είναι λίγο μεγάλο. Καταλαβαίνω την θέλησή σας να δημιουργήσετε μια κοινότητα αλλά κάποιος που δεν έχει χρόνο δύσκολα φτάνει 200 ποστς
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Dragonball Super
Power Rangers Ninja Steel
Αριθμός μηνυμάτων : 29999
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Την / Το Τετ Απρ 01, 2015 1:09 am
μια χαρά είναι τα 200 ποστς. Νιώθει λίγο τι να πάει πει φόρουμ. Αν του αρέσει κάθεται και γίνεται φίλος μας. Αν όχι απλά βλέπει τα επεισόδια. Everybody wins

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
BATNICK
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 301
Ημερομηνία εγγραφής : 22/07/2012
Τόπος : Νυχτεριδούπολη
https://www.youtube.com/c/BELOVEDCARTOONS

Την / Το Σαβ Απρ 04, 2015 6:56 pm
Επιτρέψτε μου να πω δυο λόγια... Βλέποντας από το RCG που έχουμε όριο τα 20 posts και εξακολουθούν να υπάρχουν μέλη που "διαμαρτύρονται", καταλήγω στο συμπέρασμα ότι δεν έχει να κάνει τόσο με τον χρόνο όσο με τη διάθεση κάποιου. Σαφώς τα 200 posts απαιτούν πολύ περισσότερο χρόνο για να τα φθάσει κάποιος, αλλά δε νομίζω ότι οι διαχειριστές του όποιου φόρουμ ενδιαφέρονται αν ένα μέλος φθάσει τα 200 posts μέσα σε μια βδομάδα ή σε ένα μήνα ή σε έξι μήνες κ.ο.κ. Τη πρώτη φορά που μπήκα στο PRIG κι εγώ αποθαρρύνθηκα, όχι τόσο με το όριο όσο με το ότι έχοντας δει κυρίως το MMPR - και απ' αυτό τόσα χρόνια μετά πολλά έχω ξεχάσει - δεν ήξερα κατά πόσον θα ήμουν σε θέση να κάνω 200 σχόλια που να έχουν την όποια αξία. Μόλις πριν λίγες μέρες, μπήκα ξανά και κοιτάζοντας το φόρουμ και τις ενότητές του, διαπίστωσα πόσο λάθος ήμουν. Υπάρχουν αναρίθμητα θέματα σχεδόν για όλα τα ενδιαφέροντα, ώστε δεν είναι τόσο δύσκολο να σχολιάσει κανείς σε 200 απ' αυτά. Λόγω του ότι αυτό το διάστημα έχω περισσότερο χρόνο και είμαι περισσότερες ώρες σπίτι, έφτασα γρήγορα κοντά στα 170 posts. Έστω όμως ότι κάποιος δεν έχει χρόνο (και σίγουρα όλοι μας έχουμε περιόδους με περισσότερο ελεύθερο χρόνο ή με λιγότερο), αυτό δεν εμποδίζει κανέναν να ξεκλέβει μια ωρίτσα ή και λίγα λεπτά για να κάνει λίγα σχόλια όποτε μπορεί. Και εν τέλει θα πιάσει τα 200 και αν δουν οι διαχειριστές ότι έχει πραγματικό ενδιαφέρον θα του δώσουν τους κωδικούς. Αυτό που κυρίως και πρωτίστως χρειάζεται είναι διάθεση.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Xrysovalantis 2@@
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 581
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2014

Την / Το Κυρ Απρ 05, 2015 5:43 pm
Σωστός!!! Cool Cool Cool
giannhsgr
Power Ranger
Power Ranger

Αριθμός μηνυμάτων : 192
Ημερομηνία εγγραφής : 12/09/2014
Τόπος : αγρινιο

Την / Το Πεμ Ιουλ 23, 2015 6:37 pm
και εγω το ιδιο πιστευω 200 ποστ δεν ειναι 5 λεπτα την ημερα να εχεις να αφηνεις δυο σχολεια σε καποια ποστ που σου αρεσουνε μαζευονται τα ποστ σου και εισαι και εσυ ευχαριστημενος και η moderator!
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης