Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

+19
Mahad7
fdfbill
Green Rider
Costascss
BnsGoldRanger
Zer0
djstathis
MCygo13
CMPunk
GEOHERO
scorpios
tim
Red Forever
General_Steve_93
lapo
chrys97
plousmike
XameR_GT
ninetales
23 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Zer0
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 1670
Ημερομηνία εγγραφής : 12/07/2013

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 18 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Σαβ Σεπ 20, 2014 1:09 pm
οτι στη γαλλια τελειωσαν οι megafoorce και εμεις περιμενουμε το 12ο επεισοδιο
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 18 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Σαβ Σεπ 20, 2014 1:18 pm
Επαιζα mario kart wii στο internet και πάνω που είμαι πρωτος μετά απο πολύ καιρό βαράει το κινητό και αφήνω την τιμονιέρα κάτω να το σηκώσω και κλασικά με περνάν όλοι  Evil or Very Mad

(μην πει κανεις οτι στο wii εχουν κλείσει οι servers, κατι τυπάδες έκαναν ένα πρόγραμμα που σε αφήνει να παίζεις online ΟΛΑ τα παιχνίδια)
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 18 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Σαβ Σεπ 20, 2014 8:56 pm
Το γεγονός πως και τα 2 players που δοκίμασα στο φόρουμ δεν εμφανίζουν πάνω από 50 τραγούδια. Πρέπει να βάλεις ένα ένα τα τραγούδια λέει για να εμφανιστούν όλα. Αντέ τώρα να κάνω αυτό το πράγμα για 200 τραγούδια  Evil or Very Mad
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 18 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 18 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Πεμ Δεκ 11, 2014 1:03 pm
Πήγα σήμερα σε ένα internet cafe να συνεχίσω το FFXIII από εκεί που είχα μείνει πλήρωσα κανονικά  για 3,5 ώρες και τελικά ξέχασα να πάρω το καλώδιο του σκληρού μου στο σπίτι Mad
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 18 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 18 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Τρι Δεκ 30, 2014 6:16 pm
Ότι κατέβασα ένα πρόγραμμα "Format Factory" και δεν θυμάμαι γιατί. Καταλάθος το εγκατέστησα στο pc μου νομίζοντας ότι είναι το πρόγραμμα που μου είπε ο Green Rider.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 18 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Τρι Δεκ 30, 2014 6:21 pm
^καμία σχέση, αυτό είναι για μετατροπές video αν δεν κάνω λάθος  Razz


Καλά χίονισε σχεδόν σε όλη την Ελλάδα μέχρι και σε μερικά σημεία στην Αθήνα και εμείς εδω ακόμα ΤΊΠΟΤΑ!!!!! Evil or Very Mad
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 18 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 18 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Τρι Δεκ 30, 2014 8:00 pm
^Το ξέρω αλλά δεν θυμάμαι γιατί το κατέβασα...Βασικά δεν θυμάμαι να το κατέβασα καθόλου. Θυμάμαι μόνο ότι ήθελα να κατεβάσω το πρόγραμμα το gr και νόμιζα ότι ήταν αυτό.

Στα δυτικά προάστια δεν χιόνισε, στην σαλαμίνα και τα μέγαρα χιόνισε.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 18 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Τρι Δεκ 30, 2014 11:34 pm
το ότι την Παρασκευή δουλεύω πάλι. Δεν έχω καμία μα καμία όρεξη. Γιατί βιάζεται να φύγει ο χρόνος έτσι? Κάτσε μια βδομάδα ακόμα ρε γαμώτο
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 18 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 18 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Τετ Δεκ 31, 2014 3:53 pm
^Μακάρι να κρατούσαν ένα μήνα+ οι διακοπές.

Ότι επειδή βαριόμουν και βαριέμαι να ξεκινήσω το διάβασμα έχει μαζευτεί διάβασμα που με το ζόρι θα γινόταν σε όλες τις διακοπές και πρέπει τώρα να το κάνω σε λίγες μέρες.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 18 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Τετ Δεκ 31, 2014 3:59 pm
Costascss έγραψε:Ότι επειδή βαριόμουν και βαριέμαι να ξεκινήσω το διάβασμα έχει μαζευτεί διάβασμα που με το ζόρι θα γινόταν σε όλες τις διακοπές και πρέπει τώρα να το κάνω σε λίγες μέρες.
Μες το μυαλό μου είσαι  Evil or Very Mad
MCygo13
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Athena

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 18 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Πεμ Ιαν 01, 2015 11:52 pm
Costascss πόσο ισχύει αυτό που λεεες...3 μέρες μόνο δεν έκανα τίποτα αλλά και πάλι έχω να διαβάσω μαθήματα 2-3 εβδομάδων...-_-
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 18 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 18 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Παρ Ιαν 09, 2015 1:52 am
Ότι έφαγα όλη την μέρα σήμερα βλέποντας άχρηστα βίντεο για games και κατασκευές.
Επίσης ότι ενώ δεν με ενδιαφέρουν τέτοια πράγματα είδα κάτι ντοκιμαντέρ για φαντάσματα. Άντε να κοιμηθώ τώρα...
Neo-RedRanger
Neo-RedRanger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 728
Ημερομηνία εγγραφής : 07/08/2012
Τόπος : Inside my Deck
https://www.youtube.com/user/TheNeoRedRanger

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 18 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Παρ Ιαν 09, 2015 11:12 pm
Η μπλε οθόνη θανάτου που μου έβγαλε ο υπολογιστής μόλις τώρα Mad Mad Mad
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 18 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 18 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Παρ Ιαν 09, 2015 11:46 pm
Costascss έγραψε:Ότι έφαγα όλη την μέρα σήμερα βλέποντας άχρηστα βίντεο για games και κατασκευές.
Επίσης ότι ενώ δεν με ενδιαφέρουν τέτοια πράγματα είδα κάτι ντοκιμαντέρ για φαντάσματα. Άντε να κοιμηθώ τώρα...
Ανησυχούσα γιατί μένω μόνος μου (ακριβώς απέναντι από νεκροταφείο αλλά παραδόξως αυτό δεν με επηρεάζει καθόλου) και τέτοια ντοκιματερ με επηρεάζουν αλλά ευτυχώς με το που άγγιξα το κρεβάτι μου κοιμήθηκα.
Αυτό το κρεβάτι είναι μαγικό, από τότε που το πήρα κατάλαβα τι θα πει ύπνος, τα μόνα προβλήματα που μου δημιουργεί είναι ότι πλέων δεν μπορώ να κοιμηθώ σωστά αλλου και ότι το πρωί δεν ξυπνάω με τίποτα.

Και για να μπω ξανά στο θέμα, ότι πάλι σήμερα και εχτές δεν ξύπνησα για να πάω για μάθημα. ΚΑΚΟ κρεβάτι!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 18 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Σαβ Ιαν 10, 2015 8:28 pm
εφαγα όλη την μέρα να προσπαθώ να βάλω goal με bike kick (ψαλιδάκι) sto fifa 12 για να παρω ενα trophy και δεν τα κατάφερα Evil or Very Mad σκότωσα καμια 100αρια μπεκάτσες εσπασα 1000 δοκάρια έκανα τον Toche να βάλει ούτε και εγώ δεν ξέρω πόσα γκολ εκτος απο bike kick και βαρέθηκα να αλλάζω δυσκολίες  Evil or Very Mad
MCygo13
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Athena

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 18 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Κυρ Ιαν 11, 2015 10:17 pm
δεν στρώνει με τίποτα ο δικέφαλός μου...
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης