Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πώς σας φάνηκε το 1ο επεισόδιο;

+11
johnny_salonica
ninetales
chrys97
DRAGONGOD
lapo
pasxalis
plousmike
Green Rider
BnsGoldRanger
XameR_GT
gantonis
15 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 1ο

3 - 19%
5 - 31%
7 - 44%
1 - 6%
0 - 0%
0 - 0%
 
Σύνολο Ψήφων: 16
 
ninetales
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 997
Ημερομηνία εγγραφής : 01/11/2010

Πώς σας φάνηκε το 1ο επεισόδιο; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς σας φάνηκε το 1ο επεισόδιο;

Τετ Φεβ 06, 2013 5:10 pm
λοιπον να πω και εγω την γνωμη μου

* Ρομποτ μου φανικε αθλιο δεν μου αρεσε καθολου
* αμα θυμαστε ο ζορντον ειχε πεθανει αυτος που εμφανιζετε ποιος ειναι δεν μας λεει πολλα!
*Morphing εμενα μου αρεσαν με της καρτες αλλα επειδη ειχαν πει οτι θα βαλουν gosiger και gokaiger δεν μπορουσαν να τα αλαξουν
*επεισης μου θημυσαν MMPR Το τραγουδι περιμενα κατι καλυτερο!
* Ο κοκκινος πυστευω θα ειναι γαματος!
*Γενικα μου αρεσε το βρηκα εξερετικο περιμενο και υπολειπα επισοδεια
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Πώς σας φάνηκε το 1ο επεισόδιο; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς σας φάνηκε το 1ο επεισόδιο;

Τετ Φεβ 06, 2013 5:16 pm
Troy:follow my lead!! :8 . Πόσο επικά το λέει Smile
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Πώς σας φάνηκε το 1ο επεισόδιο; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς σας φάνηκε το 1ο επεισόδιο;

Τετ Φεβ 06, 2013 6:32 pm
ninetales έγραψε:
* αμα θυμαστε ο ζορντον ειχε πεθανει αυτος που εμφανιζετε ποιος ειναι δεν μας λεει πολλα!

Είπε πως ο Ζόρντον τον είχε εκπαιδεύσει και τον έστειλε. Αρά ναι όντως...όλα αυτά τα περίμενε να συμβούν? scratch
lapo
lapo
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 1461
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2010
Ηλικία : 42
Τόπος : Θεσσαλονικη

Πώς σας φάνηκε το 1ο επεισόδιο; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς σας φάνηκε το 1ο επεισόδιο;

Πεμ Φεβ 07, 2013 12:35 am
μολις ειδα το επεισοδιο ψηφισα αριστο. αρχη ειναι παντως εμενα μου αρεσε παντως. πλακα ειχε και το ρομποτακι. τα ranger keys μαλλον προς το τελος της σαιζον προς την 2η θα χρησιμοποιηθουν.
johnny_salonica
johnny_salonica
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Πώς σας φάνηκε το 1ο επεισόδιο; - Σελίδα 2 Amightymorphin_zps89209bd6
Αριθμός μηνυμάτων : 720
Ημερομηνία εγγραφής : 11/03/2012
Ηλικία : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
http://www.ioannispapargiriou.com

Πώς σας φάνηκε το 1ο επεισόδιο; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς σας φάνηκε το 1ο επεισόδιο;

Παρ Φεβ 08, 2013 2:41 am
Το επεισόδιο για εμένα ήταν άριστο για τον απλούστατο λόγο ότι είχε αναρίθμητες αναφορές στο επεισόδιο που ξεκίνησε τα πάντα! (για την δύση μιλάμε πάντα) Δεν είναι αντιγραφή σε καμία περίπτωση, αλλά ένας φόρος τιμής. Άλλωστε μιλάμε για την ίδια εταιρία και το ίδιο franchise και όχι για κάτι ανταγωνιστικό. Σαν πρώτο επεισόδιο, ήταν πολύ καλά στημένο και το μόνο που ελπίζω είναι να αναπτύξουν λίγο τις προσωπικότητες των χαρακτήρων και να εντάξουν αρμονικά τα Ranger Keys στην πλοκή. Νομίζω ότι φάνς της ηλικίας των 20κάτι σίγουρα το ευχαριστήθηκαν με νοσταλγία όπως όταν ήταν μικρά παιδιά. Οι μικρότεροι ίσως να είναι πιο αυστηροί γιατί ενδεχομένως να αγαπούν άλλες σεζόν που έζησαν στην "γ@μ@τη" ηλικία των 10-11.
avatar
RedRanger11
New Ranger
New Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 01/04/2012

Πώς σας φάνηκε το 1ο επεισόδιο; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς σας φάνηκε το 1ο επεισόδιο;

Κυρ Φεβ 10, 2013 12:00 pm
Το επεισόδιο ήταν πολύ καλό.Είχε πολλές ομοιότητες με τους MMPR κι αυτό ήταν κάτι που μ' άρεσε πάρα πολύ ως μεγάλος φαν των MMPR.Οι πρώτες 3 σεζόν ήταν οι μόνες που είχα δει και τώρα αυτή θα είναι η επόμενη.Οι ηθοποιοί ήταν πολύ καλοί και θα συμφωνήσω με προηγούμενο σχόλιο πως αυτός ο κόκκινος ranger θα είναι απ' τους καλύτερους.Περιμένουμε τη συνέχεια για να κρίνουμε καλύτερα.Κι ελπίζω κάποτε να το μεταγλωττίσουν και στα ελληνικά.
John-Ranger
John-Ranger
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 146
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2010

Πώς σας φάνηκε το 1ο επεισόδιο; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς σας φάνηκε το 1ο επεισόδιο;

Κυρ Μαρ 24, 2013 11:11 pm
Αν και λίγο αργά τώρα το είδα το επεισόδιο αρκετά καλό μπορώ
να πω ότι είναι σχετικά με άλλες season, μου θύμισε και λίγο mmpr αλλά δεν μου αρέσουν και πολύ οι ηθοποιοί
ειδικά αυτή η ροζ είναι………(χάλια)
bond tail
bond tail
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 1765
Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : gallifrey

Πώς σας φάνηκε το 1ο επεισόδιο; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς σας φάνηκε το 1ο επεισόδιο;

Τρι Σεπ 10, 2013 10:55 am
Μετριο για εμενα τα μονα καλα ηταν οτι το cast μιαζει με εφηβους,η διακοσμιση του αρχηγειου και οτι προσπαθησαν να το κανουν οπος το πρωτο επεισοδιο τον mighty morphin αλλιος ολλα ειναι χαλια και ο troy ειναι πιο ρομποτικος απο τον tenshou
antonito91
antonito91
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2182
Ημερομηνία εγγραφής : 16/10/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αthens

Πώς σας φάνηκε το 1ο επεισόδιο; - Σελίδα 2 Empty Απ: Πώς σας φάνηκε το 1ο επεισόδιο;

Σαβ Νοε 30, 2013 3:38 pm
Λοιπόν επιστροφή στους ρέιντζερς μετά από αρκετό καιρό και ειλικρινά εξεπλάγην, δεν θα το πω άριστο καθώς το θεωρώ υπερβολικό, δεν έχω δει gοseiger για να κάνω συγκριση και βλέποντας τα σχόλια που προηγήθηκαν συμφωνώ με όσους το βρήκατε θετικό και κυρίως στο σημείο που αναφέρεται η φράση φόρος τιμής. Για εμάς και γενικότερα την δύση που δεν βλέπουμε Sentai τουλάχιστον όχι σε πρώτη προβολή ομολογώ πως ήταν ένα πολύ ελπιδοφόρο ξεκινήμα εν αντιθέσι με το samurai έκτρωμα.. Καλο και από εμένα και αναμένεται συνέχεια με μπόλικη όρεξη!
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης