Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

κοπελα

+8
GEOHERO
HALKISTIS
rainbow_326
Green Rider
plousmike
chrys97
DRAGONGOD
lapo
12 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
lapo
lapo
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 1461
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2010
Ηλικία : 42
Τόπος : Θεσσαλονικη

κοπελα Empty κοπελα

Κυρ Ιαν 20, 2013 1:01 am
παιδια εχω προβλημα help. απο το καλοκαιρι πηγαινω σε ενα καφε μπαρ - μπυραρια και εγινα θαμωνας. απο τον Δεκεμβριο δουλευει μια κοπελα και μιλαμε. αλλα ρε γαμωτο θελω να της πω οτι μου αρεσει και δεν μου βγαινει. εντω μεταξυ οι υπολοιποι που δουλευουν στο μαγαζι μου λενε πες το και οτι βγει. ακομα και η αφεντικινα το καταλαβε και μου το ειπε. τι να κανω ρε παιδια;
DRAGONGOD
DRAGONGOD
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 1135
Ημερομηνία εγγραφής : 11/07/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Μυρσίνη(Ηλείας)
http://greekgameland.yolasite.com

κοπελα Empty Απ: κοπελα

Κυρ Ιαν 20, 2013 1:43 am
πες της να βγιτε για κανενα καφε ή για κανενα ποτο . πιγεντε και καμια βολτα . παρτης ενα λουλουδι . ολα μια ιδεα ειναι Wink απλος μην φανις σαν κανενας λιγουρις , γιατι οι κοπελες ειθιστε να το καταλαβενουν . απλος θα σε παροτρινα να κανις κατι γριγορα , μιας και αμα αργισεις μπορι να βρεθει κανενας αλος και μετα να το κλες . απλος μιλω εκ πιρας . μην περιμενεις να γινη το θαυμα και να καταλαβι μονιτις τι νιοθεις . αμα χρειαστις τιποτε , εδω ειμαστε για βοιθεια Very Happy
chrys97
chrys97
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6813
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Κύπρος
https://www.youtube.com/user/TheRedranger1997

κοπελα Empty Απ: κοπελα

Κυρ Ιαν 20, 2013 10:20 am
^^lapo ειναι η κοπελα που μας μιλησες παλαιοτερα ή ειναι αλλη?
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

κοπελα Empty Απ: κοπελα

Κυρ Ιαν 20, 2013 10:26 am
Ti περίεργο, και γω έχω συναντήσει στα κτελ φοιτίτρια απο τη σχολή και ανταλλάζουμε κατι ματίες περίεργες.Την είχα δει πέρσι 2-3 φορες
και την παρασκευή που πέρασε την είδα παλι και μάλλον με αναγνώρισε μιας και με κοίταζε αρκετά.Ωραία είναι αλλα ο μλκς δεν της μίλησα.
Δεν παίζει αν την ξαναπετύχω θα μιλήσω.
Δεν χρειάζεται Λαπο να πας στο παρασύνθημα αμέσως, αρχικά ρώτα αν δέχεται να βγείτε για κάποιον καφέ.
Πάντος μην ντρέπεσαι να της μιλήσεις, μετα λέμε δεν έχουμε γκόμενα ενω φταίμε εμείς....
plousmike
plousmike
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6311
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2011
Ηλικία : 36
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ!

κοπελα Empty Απ: κοπελα

Κυρ Ιαν 20, 2013 12:35 pm
Dr. Love is here!
Γιώργο, καταρχήν δεν χρειάζεται άγχος. Πάντα να θυμάσαι ότι "Υπάρχουν κι αλλού πορτοκαλιές που κάνουν πορτοκάλια". Επίσης, δεν υπάρχει θέμα φόβου...πας κάνεις κατάσταση και τελείωσε. Είναι πολύ καλύτερο να πας και να μιλήσεις παρά να μετανιώνεις μια ζωή γιατί δεν πήγες. Συμφωνώ, για το: όχι κατευθείαν στο ψητό...φράσεις δλδ του στυλ: "Ουγκ, εγώ άντρας, ουγκ, πάμε σπηλιά, ουγκ, εγώ γ@μ1σ31 εσένα, ουγκ" δεν πιάνουν!(δυστυχώς, μιας και τα πράγματα θα ήταν πολύ πιο απλά!!!) Γενικά ένα άνετο στυλάκι βοηθάει πάρα πολύ και γλιτώνει από πολλές καταστάσεις!!! Σε φάση: να σου πω, τί θα γίνει, θα πάμε για κάνα καφέ? (αν βέβαια έχετε μιλήσει στο χαλαρό μια δύο φορές). Αν δεν έχετε μιλήσει καθόλου-ποτέ...μίλα μου fb ή gtalk γιατί θέλουμε ώρα να σε προετοιμάσω!
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

κοπελα Empty Απ: κοπελα

Κυρ Ιαν 20, 2013 1:42 pm
Μυστήρια τρένα οι γυναίκες. Το πας αργά βρίσκουν άλλον ή σε βλέπουν για φίλο. Το πας γρήγορα σε βλέπουν για λιγούρη. Κάτι ενδιάμεσο πρέπει να κάνεις γενικώς
lapo
lapo
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 1461
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2010
Ηλικία : 42
Τόπος : Θεσσαλονικη

κοπελα Empty Απ: κοπελα

Κυρ Ιαν 20, 2013 6:00 pm
chrys97 έγραψε:^^lapo ειναι η κοπελα που μας μιλησες παλαιοτερα ή ειναι αλλη?
αλλη
lapo
lapo
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 1461
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2010
Ηλικία : 42
Τόπος : Θεσσαλονικη

κοπελα Empty Απ: κοπελα

Κυρ Ιαν 20, 2013 6:06 pm
plousmike έγραψε:Dr. Love is here!
Γιώργο, καταρχήν δεν χρειάζεται άγχος. Πάντα να θυμάσαι ότι "Υπάρχουν κι αλλού πορτοκαλιές που κάνουν πορτοκάλια". Επίσης, δεν υπάρχει θέμα φόβου...πας κάνεις κατάσταση και τελείωσε. Είναι πολύ καλύτερο να πας και να μιλήσεις παρά να μετανιώνεις μια ζωή γιατί δεν πήγες. Συμφωνώ, για το: όχι κατευθείαν στο ψητό...φράσεις δλδ του στυλ: "Ουγκ, εγώ άντρας, ουγκ, πάμε σπηλιά, ουγκ, εγώ γ@μ1σ31 εσένα, ουγκ" δεν πιάνουν!(δυστυχώς, μιας και τα πράγματα θα ήταν πολύ πιο απλά!!!) Γενικά ένα άνετο στυλάκι βοηθάει πάρα πολύ και γλιτώνει από πολλές καταστάσεις!!! Σε φάση: να σου πω, τί θα γίνει, θα πάμε για κάνα καφέ? (αν βέβαια έχετε μιλήσει στο χαλαρό μια δύο φορές). Αν δεν έχετε μιλήσει καθόλου-ποτέ...μίλα μου fb ή gtalk γιατί θέλουμε ώρα να σε προετοιμάσω!
τι καφε; αφου σε καφε δουλευει . μιλαμε επειδη πηγαινω σχεδον καθε μερα στο καφε αλλα ποτε δουλευει πρωι ποτε βραδυ. οταν την ειπα πριν κανα 2 εβδομαδες να παμε για κανενα ποτο ή καφε τι θα λεγες και μου ειπε αφου με βλεπεις εδω. ε τι να πω εγω μετα.

ελα ομως που ολοι το καταλαβαν οτι μου αρεσει αυτη η κοπελα και εγω το συνειδητοποιησα μολις προχθες. αυτη δεν το ξερει παντως. αλλα μια κοπελα μου ειπε που δουλευει εκει . οτι αν δεν μπορω να της το πω να γραψω ενα σε ενα χαρτακι μου αρεσεις και οτι αλλο σκεφτω εγω και να της το δωσω. εγω αν μου το διναν μου ειπα θα το εβρισκα ρομαντικο. ε τι να κανω δεν ξερω. πηγα πριν καμια ωρα για καφε σχολασε αλλα ηταν με φιλη της για καφε. ε δεν μπορουσα να μιλησω . αλλα αυριο πρεπει. αλλα δεν ξερω τι να της πω. ξερω οτι θα φαω χυλοπιτα. αλλα τι να κανω. Υδροχοος εγω Παρθενος αυτη. και ειδα οτι ταιριαζουν τα ζωδια μας. πλακα πλακα.
DRAGONGOD
DRAGONGOD
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 1135
Ημερομηνία εγγραφής : 11/07/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Μυρσίνη(Ηλείας)
http://greekgameland.yolasite.com

κοπελα Empty Απ: κοπελα

Κυρ Ιαν 20, 2013 7:28 pm
ρε σι , απλος πες τις οτι αμα δεν εχει τιποτε αλο να κανι , αβριο αφου σχολασι , να πιγενατε καμια βολτα . αυτο το λες πριν σχολασι Very Happy πιγενετε κανενα περιπατο και για κανα φαγιτο αμα το φερι ο δρομος . σιζιτατε περι ανεμον και ιδατον , και σιγα σιγα το φερνεις το θεμα προς τα προσοπικα/σινεσθιματικα , και ταυτοχρονα περνις μια ικονα στο τι πεζει . και αποκει και ειστερα βλεπεις τι κανις . απλος να πας προετιμασμενος , τοσο για τα καλιτερα , οσο και για τα χιροτερα . πανο απολα θετικι σκεψη . Very Happy
lapo
lapo
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 1461
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2010
Ηλικία : 42
Τόπος : Θεσσαλονικη

κοπελα Empty Απ: κοπελα

Κυρ Ιαν 20, 2013 7:34 pm
1 θα σου πω ειμαι 30 και δεν εχω κανει σχεση ακομα. για αυτο ρωταω.
plousmike
plousmike
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6311
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2011
Ηλικία : 36
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ!

κοπελα Empty Απ: κοπελα

Κυρ Ιαν 20, 2013 7:40 pm
εγώ πάντως θα ξενέρωνα με το "ραβασάκι"...δεν είστε δημοτικό! το ότι δουλεύει σε καφέ, δεν σημαίνει ότι δεν μπορεί να πάει και αλλού για καφέ. Μπορείς μάλιστα και να την ρωτήσεις: "Μόνο εδώ βγαίνεις για καφέ? Δλδ αν σε βγάλω έξω για καφέ, εδώ να σε φέρω?" Ή "Εφόσον για καφέ έχεις μέρος, θες να βγούμε κάπου για ποτό, όταν τελειώσεις ή όποτε είσαι ελεύθερη?"
Δώσε μας μερικά στοιχεία ακόμα...τί χαρακτήρας την έχεις κόψει ότι είναι? Τί αντιδράσεις έχει μέχρι στιγμής απέναντί σου? είναι φιλική, έχει χιούμορ, είναι σοβαρή, είναι ψηλομύτα, είναι του χαβαλέ? Τί αντιδράσεις έχει σε άλλους πελάτες και τί σε σένα?
DRAGONGOD
DRAGONGOD
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 1135
Ημερομηνία εγγραφής : 11/07/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Μυρσίνη(Ηλείας)
http://greekgameland.yolasite.com

κοπελα Empty Απ: κοπελα

Κυρ Ιαν 20, 2013 7:43 pm
2 ειμαι μολις 22 και επισις δεν εχω την τιχη να αποκαλεσω καμια κοπελα , κοπελαμου , ακομι . γιαυτο προσπαθω τοσο εγω , οσο και οι αλοι να σε βοιθισουμε . πιθανων , περισοτερο απολους τους αλους , ξερω τη εστι μοναξια . απλος προσπαθισε να μην ανχοθις και να σιμπεριφερεσε σαν ανθρωπος .


Έχει επεξεργασθεί από τον/την DRAGONGOD στις Κυρ Ιαν 20, 2013 7:45 pm, 1 φορά
DRAGONGOD
DRAGONGOD
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 1135
Ημερομηνία εγγραφής : 11/07/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Μυρσίνη(Ηλείας)
http://greekgameland.yolasite.com

κοπελα Empty Απ: κοπελα

Κυρ Ιαν 20, 2013 7:45 pm
και εγω θα σε παροτρινα να ξενχνουσες το θεμα με το ραβασακι . κατα πασι πιθανοτιτα θα ξενεροσι η κοπελα . απλος πιγενε για κανενα καφε ή μια βολτα απλος .
lapo
lapo
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 1461
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2010
Ηλικία : 42
Τόπος : Θεσσαλονικη

κοπελα Empty Απ: κοπελα

Κυρ Ιαν 20, 2013 7:51 pm
plousmike έγραψε:εγώ πάντως θα ξενέρωνα με το "ραβασάκι"...δεν είστε δημοτικό! το ότι δουλεύει σε καφέ, δεν σημαίνει ότι δεν μπορεί να πάει και αλλού για καφέ. Μπορείς μάλιστα και να την ρωτήσεις: "Μόνο εδώ βγαίνεις για καφέ? Δλδ αν σε βγάλω έξω για καφέ, εδώ να σε φέρω?" Ή "Εφόσον για καφέ έχεις μέρος, θες να βγούμε κάπου για ποτό, όταν τελειώσεις ή όποτε είσαι ελεύθερη?"
Δώσε μας μερικά στοιχεία ακόμα...τί χαρακτήρας την έχεις κόψει ότι είναι? Τί αντιδράσεις έχει μέχρι στιγμής απέναντί σου? είναι φιλική, έχει χιούμορ, είναι σοβαρή, είναι ψηλομύτα, είναι του χαβαλέ? Τί αντιδράσεις έχει σε άλλους πελάτες και τί σε σένα?
φιλικη σε μενα , σοβαρη σε αλλους. ειναι καλη κοπελα τωρα αν θες να δεις φωτο μονο απο fb
chrys97
chrys97
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6813
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Κύπρος
https://www.youtube.com/user/TheRedranger1997

κοπελα Empty Απ: κοπελα

Κυρ Ιαν 20, 2013 8:07 pm
θα σου προτεινα καταρχην να μην εισαι αγχωμενος.Προσπαθησε οταν πηγαινεις στο καφέ που δουλευει να της μιλας.Μετα σιγα σιγα προτεινε να βγειτε εξω για ποτo ή εστω για μια βολτα.Μην χρησιμοποιησεις ραβασακι.Μην φοβασαι οτι θα φας χυλοπιτα.Να εχεις θετικη σκεψη και αν δεν δεχτει δεν σημαινει οτι φταις εσυ.Αβυσσος η ψυχη της γυναικας.Επισης αν την εχεις φιλη στο fb τοτε της μιλα μεσω fb
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης