Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010

Καλα παιχνιδια για ds να παιξετε! - Σελίδα 2 Empty Απ: Καλα παιχνιδια για ds να παιξετε!

Πεμ Μαρ 20, 2014 5:00 pm
Green Rider έγραψε:ήταν και άλλα πολλά από dc και marvel τα κατέβασα και τα πέρασα όλα. Εκτός των lego games που δεν μου άρεσαν ποτέ
Και εμένα δεν μου άρεσαν ποτέ αλλά κολλάς καμιά φορά μαζί τους. Μια φορά είπαμε με έναν φίλο μου να αρχίσουμε για πλάκα ένα Lego Star Wars στο ps2 του... Αυτό ήταν για μια βδομάδα πήγαινα σπίτι του μόλις ξύπναγα και το αρχίζαμε μέχρι τις 2 το βράδυ (με ένα διάλυμα για μεσημεριανό σπίτι μου). Είχαμε φάει τρομερό κόλλημα. Αλλά γενικά δεν ήταν και κάτι φοβερό, απλά σε κολλάει, είναι όμως ένα από τα πιο μεγάλα και δύσκολα games που έχω παίξει ποτέ.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Καλα παιχνιδια για ds να παιξετε! - Σελίδα 2 Empty Απ: Καλα παιχνιδια για ds να παιξετε!

Πεμ Μαρ 20, 2014 5:11 pm
επαιξά όλα τα dragonball games. Λάτρεψα το dragon ball attack of the saiyans. Final Fantasy Dragon Ball  cheers
και το sonic collection που έχει τα 1,2,3 μέσα δεν είπαμε
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Καλα παιχνιδια για ds να παιξετε! - Σελίδα 2 Empty Απ: Καλα παιχνιδια για ds να παιξετε!

Πεμ Μαρ 20, 2014 10:03 pm
Να πω αν ειστε φαν του star wars to lego star wars complete saga π εχει ολα τα επεισοδια στο ds ειναι αρκετα καλο.
Σιγουρα στις κονσολες ειναι πιο απολαυστικο απο γραφικα αλλα και σε φορητο καραλεει(περιεργως δεν βγηκε για psp).
bond tail
bond tail
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 1765
Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : gallifrey

Καλα παιχνιδια για ds να παιξετε! - Σελίδα 2 Empty Απ: Καλα παιχνιδια για ds να παιξετε!

Πεμ Μαρ 20, 2014 10:07 pm
Να προτινω σε ολους το the world ends with you παιχνιδαρα απο τα καλητερα(ισος το καλητερο) παιχνιδια που εχει το ds 
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Καλα παιχνιδια για ds να παιξετε! - Σελίδα 2 Empty Απ: Καλα παιχνιδια για ds να παιξετε!

Πεμ Μαρ 20, 2014 11:18 pm
wow. Tης Square Enix είναι αυτό και δεν το ήξερα καν?  Shocked
bond tail
bond tail
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 1765
Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : gallifrey

Καλα παιχνιδια για ds να παιξετε! - Σελίδα 2 Empty Απ: Καλα παιχνιδια για ds να παιξετε!

Παρ Μαρ 21, 2014 5:24 pm
Τωρα που το εμαθες ξεκινα το αμεσος ειναι ενα απο τα καλητερα games πηγαι τοσο καλα που οι χαρακτηρες μκηκαν στο Kingdom hearts 3d dream drop distance
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Καλα παιχνιδια για ds να παιξετε! - Σελίδα 2 Empty Απ: Καλα παιχνιδια για ds να παιξετε!

Τετ Ιουν 10, 2015 8:44 am
Ευχαριστώ για τη λίστα , μιας που έχετε βάλει και το pr super legends στην λίστα, επειδή το έχω παίξει μου φαίνεται κάπως κακοφτιαγμένο και μου θυμίζει και λίγο megman για να πω την αλήθεια  Razz αφήστε που είναι και διαφορετικό απο του ps2/pc
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Καλα παιχνιδια για ds να παιξετε! - Σελίδα 2 Empty Απ: Καλα παιχνιδια για ds να παιξετε!

Πεμ Ιουν 11, 2015 7:34 pm
ναι μούφα είναι αυτό πράγματι
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης