Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Game Progress - Που βρίσκετε στα παιχνίδια που παίζετε?

+7
just reaper
chrys97
tim
Combusto Dragon
plousmike
XameR_GT
Green Rider
11 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010

Game Progress - Που βρίσκετε στα παιχνίδια που παίζετε? - Σελίδα 5 Empty Απ: Game Progress - Που βρίσκετε στα παιχνίδια που παίζετε?

Κυρ Ιαν 04, 2015 3:53 pm
redlegend έγραψε:^Ποντίκι στο ps2; Δεν ήξερα ότι γίνεται, θα χρειαστώ και πληκτρολόγιο όμως έτσι;
Ναι αλλά μόνο αν δεν σε βολεύει το joystick τους ps2 controller.

Green Rider έγραψε:ουπς νόμιζα πως τα ήξερες sorry Razz
Εγώ το ήξερα αλλά μην χαλάμε την ιστορία για τον Red που δεν το έχει παίξει. Πάντως διαφωνώ για αυτό που λες για την Aeris, δεν τον ξέχασε όλο για αυτόν μιλάει στον Cloud. Όσο για τον Vincent μου άρεσε και εμένα η γενική ιστορία του στο DOC αλλά στο 7 ούτε που φαίνεται καθόλου, είναι σαν να τον έβαλαν τελευταία στιγμή για να είναι πιο πολλοί οι χαραχτήρες (λες και το χρειαζόταν να έχει 9 ήρωες).
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Game Progress - Που βρίσκετε στα παιχνίδια που παίζετε? - Σελίδα 5 Empty Απ: Game Progress - Που βρίσκετε στα παιχνίδια που παίζετε?

Κυρ Ιαν 04, 2015 4:48 pm
Costascss έγραψε:
redlegend έγραψε:^Ποντίκι στο ps2; Δεν ήξερα ότι γίνεται, θα χρειαστώ και πληκτρολόγιο όμως έτσι;
Ναι αλλά μόνο αν δεν σε βολεύει το joystick τους ps2 controller.
Δεν έχω μεγάλο πρόβλημα με κανένα απο τα δύο, αλλά γενικά θέλω να δοκιμάζω νεα πράγματα στα games και όσο να'ναι πληκτρολόγιο στο ps2 είναι κάτι που ούτε καν ήξερα. Το μόνο πρόβλημα είναι οτι το δικό μου πληκτρολόγιο έχει αυτην τη στρογγυλή θύρα (είναι απο τα παλιά) αλλά κάπου θα βρω ένα. Ελπίζω να δουλεύει στο slim

Green Rider έγραψε:ουπς νόμιζα πως τα ήξερες sorry [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Δεν πειράζει και εγώ στην θέη ου μάλλον το ίδιο θα έκανα  Razz
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Game Progress - Που βρίσκετε στα παιχνίδια που παίζετε? - Σελίδα 5 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Game Progress - Που βρίσκετε στα παιχνίδια που παίζετε? - Σελίδα 5 Empty Απ: Game Progress - Που βρίσκετε στα παιχνίδια που παίζετε?

Δευ Ιαν 05, 2015 9:50 pm
redlegend έγραψε:
Costascss έγραψε:
redlegend έγραψε:^Ποντίκι στο ps2; Δεν ήξερα ότι γίνεται, θα χρειαστώ και πληκτρολόγιο όμως έτσι;
Ναι αλλά μόνο αν δεν σε βολεύει το joystick τους ps2 controller.
Δεν έχω μεγάλο πρόβλημα με κανένα απο τα δύο, αλλά γενικά θέλω να δοκιμάζω νεα πράγματα στα games και όσο να'ναι πληκτρολόγιο στο ps2 είναι κάτι που ούτε καν ήξερα. Το μόνο πρόβλημα είναι οτι το δικό μου πληκτρολόγιο έχει αυτην τη στρογγυλή θύρα (είναι απο τα παλιά) αλλά κάπου θα βρω ένα. Ελπίζω να δουλεύει στο slim
Υπάρχουν ανταπτορες που κάνουν την στρογγυλή σε usb θήρα αλλά δεν αξίζει γιατί τα περισσότερα απλά ποντίκια (ασύρματα) κοστίζουν μόνο 10 ευρώ.
Το slim έχω και εγώ δεν υπάρχει θέμα.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Game Progress - Που βρίσκετε στα παιχνίδια που παίζετε? - Σελίδα 5 Empty Απ: Game Progress - Που βρίσκετε στα παιχνίδια που παίζετε?

Τρι Ιαν 06, 2015 7:34 pm
Costascss έγραψε:Υπάρχουν ανταπτορες που κάνουν την στρογγυλή σε usb θήρα αλλά δεν αξίζει γιατί τα περισσότερα απλά ποντίκια (ασύρματα) κοστίζουν μόνο 10 ευρώ.
Το slim έχω και εγώ δεν υπάρχει θέμα.
Μέχρι να τελειώσω το 7 κάτι θα έχω βρει σίγουρα, για adaptora χλομό το κόβω και να βρω και μέχρι να έρθει, οπότε θα βρώ κανα φθηνό



tag force 2 Μόλις τελειώσω την μέρα αρχίζει το τουρνουά του ra 
pokemon black στο τέταρτο γυμναστήριο 
final fantasy vii μπήκα στην sinra να σώσω την Aeris και προς το παρόν περιπλανιέμαι σε κάτι δωμάτια, αφου μου βγήκε η πίστη να ανέβω κάτι σκαλιά που είχαν τον ατέλειωτο (παραδέχομαι οτι έσκασα στα γέλια στο σημείο που ο Cloud ντύθηκε γυναίκα για να βρει την Tifa)
Wipeout hd στο προτελευταίο grid
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Game Progress - Που βρίσκετε στα παιχνίδια που παίζετε? - Σελίδα 5 Empty Απ: Game Progress - Που βρίσκετε στα παιχνίδια που παίζετε?

Τρι Ιαν 06, 2015 10:19 pm
ωραίος ο τρόπος που τα έγραψες θα πράξω παρόμοια εστώ για τα main που παίζω. Γιατί γράψω ότι πιάνω και αφήνω για αργότερα κονομήσαμε

Final Fantasy XIII Chapter 11, μόλις άρχισα τα quests
Τorchlight 2 Chapter 3, μόλις έφαγα το πρώτο από τα 5 bosses. Πολύ παλούκι έγινε το παιχνίδι!
Silent Hill Homecoming Στο νεκροταφείο. Πόπο τα σπάει το παιχνίδι!
Bordelands Εβγαλα τα πρώτα 3 quests
Bioshock Σκότωσα τον τρελογιατρό
Pokemon Black 2 Πήρα το 2ο μετάλλιο
Final Fantasy Type-0 Chapter 7
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Game Progress - Που βρίσκετε στα παιχνίδια που παίζετε? - Σελίδα 5 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Game Progress - Που βρίσκετε στα παιχνίδια που παίζετε? - Σελίδα 5 Empty Απ: Game Progress - Που βρίσκετε στα παιχνίδια που παίζετε?

Πεμ Ιαν 08, 2015 12:30 am
redlegend έγραψε:
Costascss έγραψε:Υπάρχουν ανταπτορες που κάνουν την στρογγυλή σε usb θήρα αλλά δεν αξίζει γιατί τα περισσότερα απλά ποντίκια (ασύρματα) κοστίζουν μόνο 10 ευρώ.
Το slim έχω και εγώ δεν υπάρχει θέμα.
Μέχρι να τελειώσω το 7 κάτι θα έχω βρει σίγουρα, για adaptora χλομό το κόβω και να βρω και μέχρι να έρθει, οπότε θα βρώ κανα φθηνό
Καλά θα κάνεις γιατί δεν φτιάχνονται πλέων και βρίσκονται δύσκολα.
redlegend έγραψε:final fantasy vii μπήκα στην sinra να σώσω την Aeris και προς το παρόν περιπλανιέμαι σε κάτι δωμάτια, αφου μου βγήκε η πίστη να ανέβω κάτι σκαλιά που είχαν τον ατέλειωτο (παραδέχομαι οτι έσκασα στα γέλια στο σημείο που ο Cloud ντύθηκε γυναίκα για να βρει την Tifa)
Και εγώ το ίδιο. Περίεργο πόσο απλά καταφέρνουν τα παλιά παιχνίδια να σε κάνουν να γελάσεις-κλάψεις κτλ.

Green Rider έγραψε:Bioshock Σκότωσα τον τρελογιατρό
Δεν καταλαβαίνω που λες ότι είσαι, είσαι στο οδοντιατρείο η ποιο μετά?

Το trine βγαίνει από την λίστα μου μια και το τερμάτισα.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Game Progress - Που βρίσκετε στα παιχνίδια που παίζετε? - Σελίδα 5 Empty Απ: Game Progress - Που βρίσκετε στα παιχνίδια που παίζετε?

Παρ Ιαν 09, 2015 12:46 am
Eδώ λέω

Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Game Progress - Που βρίσκετε στα παιχνίδια που παίζετε? - Σελίδα 5 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Game Progress - Που βρίσκετε στα παιχνίδια που παίζετε? - Σελίδα 5 Empty Απ: Game Progress - Που βρίσκετε στα παιχνίδια που παίζετε?

Παρ Ιαν 09, 2015 11:57 pm
^Εσύ το τράβηξες?
Δεν νομίζω να αργείς πολύ να το τερματίσεις. Βέβαια δεν είμαι σίγουρος γιατί το Bioshock το τερμάτισα πολύ γρήγορα γιατί δεν θέλει να κάνεις πολλά, απλά μπαίνεις σε όλα τα δωμάτια τρέχοντας (αν είσαι completionist) πυροβολώντας ότι είναι μπροστά σου.
Red Forever
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Game Progress - Που βρίσκετε στα παιχνίδια που παίζετε? - Σελίδα 5 Empty Απ: Game Progress - Που βρίσκετε στα παιχνίδια που παίζετε?

Σαβ Ιαν 10, 2015 2:24 am
Το τελευταίο που έπαιξα ήταν το Saint Seiya Senki που πήρα κάτι achievements, τώρα λέω να πιάσω τίποτα καινούργια που ήρθαν. Ένα από αυτά το Toriko 2.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Game Progress - Που βρίσκετε στα παιχνίδια που παίζετε? - Σελίδα 5 Empty Απ: Game Progress - Που βρίσκετε στα παιχνίδια που παίζετε?

Σαβ Φεβ 07, 2015 4:50 pm
final fantasy vii - στο θάνατο της Aeris δηλαδή εκει που θεωρητικά τελειώνει ο πρώτος δίσκος(είμαι στην digital έκδοση που πρφανός δεν έχει δίσκους) , δεν είχα κουράγιο να ξεκινήσω τον δευτερο μετα, πολύ λυπητερή σκηνή  Sad 
pokemon black πάω για το 7 έμβλημα
Dark souls πραγματικά δεν έχω ιδέα που ακριβώς, πεθαίνω συνέχεια, καμιά φορά βρίσκω το δεύτερο boss αλλά δεν αντέχω πολύ γιατι μένω με λίγη ζωη μεχρι να φτασω
sonic colors νίκησα το τρίτο ή τεταρτο boss, δεν είναι και πολύ δύσκολο παιχνίδι αλλά απο τα καλύτερα του sonic
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Game Progress - Που βρίσκετε στα παιχνίδια που παίζετε? - Σελίδα 5 Empty Απ: Game Progress - Που βρίσκετε στα παιχνίδια που παίζετε?

Σαβ Φεβ 07, 2015 11:04 pm
τέλειωσα το postal και τώρα παίζω τα extra. Σκέφτομαι να πιάσω το max payne ωστόσο να το τερματίσω που το είχα φτάσει πολύ μακρυά και για κάποια λόγο που δεν ξέρω και γω το άφησα πριν μήνες. To video του bioshock δεν είναι δικό μου. Εχώ αυτό, το witcher και το bordelards επίσης που είχα πιάσει. Κάτι δεν θα μου τη γλιτώσει από όλα αυτά. Θα δω τι θα κάνω. Εχω πάρει φόρα πάντως  Very Happy
Red Forever
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Game Progress - Που βρίσκετε στα παιχνίδια που παίζετε? - Σελίδα 5 Empty Απ: Game Progress - Που βρίσκετε στα παιχνίδια που παίζετε?

Σαβ Φεβ 07, 2015 11:50 pm
Πιάσε τα Max Payne και τα Witcher Τζιμ, θα καλοπεράσεις, στο εγκυώμαι.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Game Progress - Που βρίσκετε στα παιχνίδια που παίζετε? - Σελίδα 5 Empty Απ: Game Progress - Που βρίσκετε στα παιχνίδια που παίζετε?

Σαβ Φεβ 28, 2015 11:17 pm
Ff vii μπήκα στον τρίτο δίσκο, έχω νικήσει το ultimate weapon -πήρα το καλό σπαθί του cloud και τώρα ένας φίλος μου, μου είπε τι να κάνω για να πάρω το τελευταίο limit, οπότε ετοιμάζομαι και πάω για την τελική μάχη με τον Sephy Smile

Five ninight's at freddy's, στην δεύτερη ννύχτα

New super Mario bross, στον τρίτο κόσμο

Ff xiii chapter 3
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Game Progress - Που βρίσκετε στα παιχνίδια που παίζετε? - Σελίδα 5 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Game Progress - Που βρίσκετε στα παιχνίδια που παίζετε? - Σελίδα 5 Empty Απ: Game Progress - Που βρίσκετε στα παιχνίδια που παίζετε?

Τρι Μαρ 17, 2015 4:25 pm
Final Fantasy XIII Μόλις έφτασα στο τέλος του Chapter 11, αλλά θα γυρίσω πίσω να κάνω τις αποστολές των stones. Το κακό είναι ότι από το πολύ farming (πολύ νωρίς) πήγε πολύς από τον κόπο μου χαμένος Sad
Assassin's Creed Pirates Πήγα στο τέταρτο μέρος αλλά έχω αφήσει τους ναούς (πολύ  κόπος για αυτά που δίνουν).
Mount & Blade Warband Gekokujo Mod Έχω κατακτήσει και μου ανήκουν 3 πόλεις αλλά τώρα έχω αρχίσει να τα χάνω (πάλι), πολύ ωραίο αλλά περίπλοκο game.
(τα υπόλοιπα games που έπαιζα τα αφίσα για την ώρα)


Δεν θυμάμαι αν το έχω πει ξανά αλλά είναι πολύ ωραίο θέμα αυτό, κακώς δεν το κρατάμε πιο ζωντανό.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Game Progress - Που βρίσκετε στα παιχνίδια που παίζετε? - Σελίδα 5 Empty Απ: Game Progress - Που βρίσκετε στα παιχνίδια που παίζετε?

Τρι Μαρ 17, 2015 6:41 pm
Fifa 14 Ξεκίνησα το Ultimate Team για πρώτη φορά, φοβερό. Το Career Mode το έχω φτάσει 2024
Resident Evil Director's Cut Ξεκίνησα το παιχνίδι με τον Chrys για πρώτη φορά. Μόνο με την Jill το έχω τερματίσει μία φορά όταν ήμουν φαντάρος. Για την ακρίβεια το έπιασα πρώτα στο arrange mode αλλά ήταν αδύνατο να το προχωρήσω. Ενα δάγκωμα από ζόμπι και μπαίνεις σε danger, τραγικά δύσκολο
Resident Evil Revelations Chapter 3 έχω φτάσει, φοβερό ως τώρα!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Game Progress - Που βρίσκετε στα παιχνίδια που παίζετε? - Σελίδα 5 Empty Απ: Game Progress - Που βρίσκετε στα παιχνίδια που παίζετε?

Πεμ Μαρ 19, 2015 6:47 pm
^δεν έχεις ξανάπαίξει ultimate team; Απλά έχανες τόσο καιρό, είναι η καλύτερη "λειτουργία" στο fifa για εμένα, εγώ ακόμα το συνεχίζω στο fifa 12 Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης