Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
avatar
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 4861
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010

Η πιο ηλίθια σεζόν μετά τους Goseiger Empty Η πιο ηλίθια σεζόν μετά τους Goseiger

Παρ Ιουλ 23, 2010 10:28 pm
Το σενάριο, οι κακοί και γενικά όλη η σειρά είναι βλακεία. Ίσως να είναι και πριν από τους Goseiger, δεν ξέρω. Ο άνθρωπος από μια άλλη γη που πάει στην κανονική γη κυνηγημένος από τέρατα.Εκεί στη γη οι κακοί στέλνουν κάποιους κακούς δεινόσαυρους και <<τερατάκια>> για να αναστατώσουν τον κόσμο. Και μετά ένας παππούλης τους πάει σε ένα αρχηγείο και κάτι τέτοια. Και μετά η εγγονή του (αν θυμάμαι καλά) γίνεται η ροζ abaranger (σε στυλ πορτοκαλί spd). To μόνο που μου άρεσε ήταν οι στολές, τα μέκα και οι μάχες μεταξύ adared και abare killer.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Η πιο ηλίθια σεζόν μετά τους Goseiger Empty Απ: Η πιο ηλίθια σεζόν μετά τους Goseiger

Σαβ Ιουλ 24, 2010 7:36 pm
Δεν το αποκλείω να έχεις δίκιο μιας και δεν με τρέλαναν οι Dino Thunder
avatar
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 4861
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010

Η πιο ηλίθια σεζόν μετά τους Goseiger Empty Απ: Η πιο ηλίθια σεζόν μετά τους Goseiger

Κυρ Ιουλ 25, 2010 2:24 pm
Οι Dino Thunder μου άρεσαν πάρα πολύ σε σχέση με αυτούς. Δεν θυμάσαι και το dino thunder επεισόδιο που έβλεπαν στην τηλεόραση ένα μεταγλωτισμένο επεισόδιο των abaranger;
BnsGoldRanger
BnsGoldRanger
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2953
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονίκη,Καλαμαριά

Η πιο ηλίθια σεζόν μετά τους Goseiger Empty Απ: Η πιο ηλίθια σεζόν μετά τους Goseiger

Τρι Ιουλ 27, 2010 6:13 am
kai mena mou aresan perrisotero oi dino thunder para tous abbaranger
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Η πιο ηλίθια σεζόν μετά τους Goseiger Empty Απ: Η πιο ηλίθια σεζόν μετά τους Goseiger

Τρι Ιουλ 27, 2010 9:11 pm
Ονομα και αυτό Abba-Ranger...Σιγά μην πουν και το mama mia [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Abaranger είναι το σωστό [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
avatar
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 4861
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010

Η πιο ηλίθια σεζόν μετά τους Goseiger Empty Απ: Η πιο ηλίθια σεζόν μετά τους Goseiger

Τρι Ιουλ 27, 2010 9:31 pm
Έχει πλάκα και το τραγούδι στο τέλος: Aba aba aba aba abaranger!

avatar
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 4861
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010

Η πιο ηλίθια σεζόν μετά τους Goseiger Empty Απ: Η πιο ηλίθια σεζόν μετά τους Goseiger

Πεμ Σεπ 02, 2010 10:45 pm
Ο μαύρος αν θυμάμαι ήταν αντρεμένος και είχε και γιο, όπως και ο κόκκινος είχε μια κόρη. Για τον κόκκινο βέβαια δεν είμαι σίγουρος, δεν θυμάμαι καλά.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Η πιο ηλίθια σεζόν μετά τους Goseiger Empty Απ: Η πιο ηλίθια σεζόν μετά τους Goseiger

Παρ Σεπ 03, 2010 3:49 am
Δεν ξέρω εμένα ίσως και να μου αρέσει περισσότερο από τους Dino Thunder αν τους δω. Με απογοήτευσαν οι Dino Thunder, ούτε κατά διάννοια δεν με έκαναν να νιώσω ότι βλέπω Mighty Morphin. Yπερβολικά υπερεκτιμένη σεζόν. Στους sentai ψοφάει και κανείς οπότε θα γουστάρω σίγουρα Razz
avatar
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 4861
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010

Η πιο ηλίθια σεζόν μετά τους Goseiger Empty Απ: Η πιο ηλίθια σεζόν μετά τους Goseiger

Παρ Σεπ 03, 2010 1:08 pm
Razz
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Η πιο ηλίθια σεζόν μετά τους Goseiger Empty Απ: Η πιο ηλίθια σεζόν μετά τους Goseiger

Δευ Οκτ 31, 2011 10:51 am
Aντώνη έχεις δει τη σειρά και έχεις αυτή την άποψη? Πάντως πράγματι έχει μέτριο ξεκίνημα η σεζόν από τα 15 επεισόδια που έχω δει. Θα δείξει αν είναι η χειρότερη που έχω δει. Πάντως έχει κάποια πράγματα πολύ καλύτερα από τους dino thunder
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης