Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!
Το καλύτερο φόρουμ για Super Hero Fans στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Μοιραστείτε
Πήγαινε κάτω
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30012
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
http://maagr.forumgreek.com/

Απ: Προβληματικά links & υπότιτλοι στο εξωτερικό site? Αναφέρετε τα εδώ

Την / Το Κυρ Απρ 21, 2013 4:43 pm
να ξανα-ανέβουν θες να πεις. τουλάχιστον 3 φορές τα έχουμε ανεβάσει. Εχεί καταντήσει αηδία το θέμα με τις εταιρείες. Πουθενά δεν είναι στάνταρ ότι θα μείνουν αν τα ανεβάσουμε πλέον
rainbow_326
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 309
Ημερομηνία εγγραφής : 18/02/2010

Την / Το Κυρ Απρ 21, 2013 9:14 pm
εντάξει με το νέο mega υπάρχει μια νέα ελπίδα Wink

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
JuliusGr13
Banned
Banned
Αριθμός μηνυμάτων : 113
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2013

Την / Το Τετ Μάης 15, 2013 9:32 pm
Φήμη μηνύματος : 0% (1 ψήφοι)
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] έγραψε:να ξανα-ανέβουν θες να πεις. τουλάχιστον 3 φορές τα έχουμε ανεβάσει. Εχεί καταντήσει αηδία το θέμα με τις εταιρείες. Πουθενά δεν είναι στάνταρ ότι θα μείνουν αν τα ανεβάσουμε πλέον

Εντάξει λογικό είναι εφόσον έχετε αποφασίσει να τα μοιράσετε τα επεισόδια με άλλα μέλη μέσω του site είστε υποχρεωμένοι να τα ξανά ανεβάσετε αλλιώς να τα ανταλλάζατε με pms.Επίσης κατανοώ το θέμα που υπάρχει με το που θα ανέβουν αλλά παντού υπάρχει αυτό το πρόβλημα από τότε που έκλεισε το megaupload αλλά όπως είπε και ο rainbow ξανά άνοιξε το megaupload.Και εγώ εδώ και 1 χρόνο περίπου αγοράζω συνέχεια premium στο easybytez αλλά δεν γίνεται αλλιώς...
chrys97
Συντονιστής
Συντονιστής

Αριθμός μηνυμάτων : 6850
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Τόπος : Κύπρος
https://www.youtube.com/user/TheRedranger1997

Την / Το Τετ Μάης 15, 2013 9:44 pm
^βασικα και το νεο mega διαγραφει οτι ανεβαζουμε.Επισης υπαρχουν και καποια επεισοδια που ελαχιστα μελη τα εχουν(οπως τα green with evil)
plousmike
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 6321
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2011
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ!

Την / Το Τετ Μάης 15, 2013 9:46 pm
Φήμη μηνύματος : 100% (1 ψήφοι)
^^ είναι πολλά αυτά που πρέπει να αντικατασταθούν και αρκετά τα οποία δεν έχουν ανέβει ακόμα. Καταλαβαίνω τον ενθουσιασμό και την αγωνία που έχει ο καθένας από εμάς για να έχει τα επεισόδια. Παρόλα αυτά, αυτοί που έχουν όλα τα επεισόδια, έχουν κι αυτοί δικές τους δουλειές, ασχολίες, προσωπικούς χρόνους κτλ. και τα ανέβασαν μετά από πολύ κόπο τουλάχιστον μια φορά, και άλλα 2 και 3 φορές. Οπότε, δεν χρειάζεται να γκρινιάζουμε και να τους σπάμε και τα νεύρα. Ακόμα κι εγώ δεν έχω αρκετά επεισόδια από διάφορες σεζόν γιατί δεν έχουν ανέβει ακόμα, αλλά σε καμία περίπτωση δεν θα βάλω το μαχαίρι στον λαιμό σε κανέναν για να τα ανεβάσει. Είμαστε μια παρέα που μοιραζόμαστε την ίδια αγάπη, και δόξα το θεό έχουμε άπειρα θέματα για συζήτηση και σχολιασμό. Όποτε βρουν ευκαιρία τα παιδιά και τα ανεβάσουν, καλώς. Μέχρι τότε, έχουμε ένα σωρό άλλα πράγματα να ασχοληθούμε σε αυτό το forum. Υπομονή και δεν χάνει κανένας Wink

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11208
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Την / Το Τετ Μάης 15, 2013 9:57 pm
πάντος πια δεν έχετε ακόμα δεν ξέρω, νμζ απο mmpr τα ειχαμε ανεβάσει σχεδον ολα.

plousmike
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 6321
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2011
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ!

Την / Το Τετ Μάης 15, 2013 10:16 pm
έχει φτιάξει μια φοβερή λίστα ο lapo με όλες τις λεπτομέρειες σχετικά με το τί έχουμε, και τί μένει να ανεβεί ακόμα. είναι καμιά 15αριά ακόμα από την MMPR1 και άλλα 5 από την 3η.
Btw Lapo ρίξε μια ανανέωση όποτε βρείς χρόνο μιας και έχουν ανεβεί πάρα πολλά από jungle fury.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
chrys97
Συντονιστής
Συντονιστής

Την / Το Τετ Μάης 15, 2013 10:18 pm
^^^Συμφωνω με τον Μάικ.+1 απο εμενα και παλι Μαικ Smile Oλοι εχουμε δουλειες,ασχολειες και δεν μπορουμε να ανεβαζουμε.Προσωπικα εγω ανεβαζω οταν μπορω.Επισης υπαρχουν καποια επεισοδια που ανεβηκαν περισσοτερες απο 3 φορες.
JuliusGr13
Banned
Banned
Αριθμός μηνυμάτων : 113
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2013

Την / Το Πεμ Μάης 16, 2013 9:51 pm
Φήμη μηνύματος : 0% (1 ψήφοι)
Εγώ δεν πίεσα κανέναν να ανεβάσει το ξέρω ότι υπάρχουν και άλλα εκτός από το ανέβασμα επεισοδίων αλλά το πρώτο comment που είχα κάνει ήταν για mighty morphin που έλειπαν κάποια επεισόδια και ήταν στισ 25 Φεβρουαρίου και μετά ξανά έκανα ένα γενικό απ'όλες τις seasons τι λείπει στις 20 Απριλίου 2 μήνες μετά και σε αυτούς τους 2 μήνες δεν ανέβηκε κάποιο επεισόδιο δεν είπα τίποτα και μετά ξανά έκανα στις 15 Μαίου και ο λόγος ήταν ότι είδα comment ότι υπάρχει περίπτωση να μην ξανά ανέβουν επείδη ήδη έχουν ανέβει 2-3 φορές οπότε αυτά που απαντήσατε δεν έχουν σχέση με αυτό που έγραψα παραπάνω.Δεν ανέφερα τη χρονική διάρκεια για το πότε θα ανέβουν αλλά αν ανέβουν γενικώς.
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11208
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Την / Το Πεμ Μάης 16, 2013 10:16 pm
αυτοί που τα χουν είναι φοιτήτες,μαθητές,δουλεύουν, δεν ειναι τοσο εύκολα τα πράγματα.
Προσωπικά έχω επεισόδια αλλα μπαίνω στο pc απλα για να μπω λιγο, δεν μπορω να ασχοληθω με ανεβασμα επι του παροντος εγω.

chrys97
Συντονιστής
Συντονιστής

Την / Το Πεμ Μάης 16, 2013 10:29 pm
^^JuliusGr13 πες μου ενα επεισοδιο που θελεις να ανεβασω τωρα που εχω λιγο ελευθερο χρονο
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης