Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Συζητηση για τα metal gear solid! - Σελίδα 2 Empty Απ: Συζητηση για τα metal gear solid!

Σαβ Μαρ 17, 2012 7:21 pm
Στο 3 θα αντιμετωπισεις εναν αναπηρο sniper!O "αναπηρος" θα ειναι κρυμμενος σε μεγαλα επιπεδα στο δασος και θα μονομαχειτε!Πολυ δυσκολα μπορουσα να τον βρω!
plousmike
plousmike
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6311
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2011
Ηλικία : 36
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ!

Συζητηση για τα metal gear solid! - Σελίδα 2 Empty Απ: Συζητηση για τα metal gear solid!

Σαβ Μαρ 17, 2012 10:13 pm
στην αρχή το είδα στο playstation ενός φίλου. Ξετρελάθηκα! To πήρα για το pc και το ξετίναξα! και εγώ δεν θυμάμαι πόσες φορές το έπαιξα! Όταν βγήκε το 2 για pc το πήρα κι αυτό, κι αυτό πρέπει να το έχω τερματίσει 7-8 φορές. Το 3 το είδα σε έναν φίλο στην αρχή και μετά μου το έδωσε και το έπαιξα κι εγώ, αλλά μία φορά μόνο το τερμάτισα καθώς δεν με συγκίνησε ιδιαίτερα. Το 4 το πήρε ο κολλητός και το έπαιζε μπροστά μου γιατί εγώ ήμουν σαν ζόμπι για να δω τα πάντα. Μόλις το τερμάτισε μολυ το έδωσε και το έπαιξα και το τερμάτισα κι εγώ 2-3 φορές (μέχρι στιγμής!) Από psp νομίζω το acid είχα κατεβάσει αλλά δεν μου άρεσε καθόλου και δεν ξαναασχολήθηκα με metal gear στο psp.
avatar
xxxristosss
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 220
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2018
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα

Συζητηση για τα metal gear solid! - Σελίδα 2 Empty Απ: Συζητηση για τα metal gear solid!

Τετ Ιαν 02, 2019 10:18 pm
Φήμη μηνύματος : 100% (1 ψήφοι)
Μια φορα ηρθε ενας φιλος μου στο σπιτι να παιξουμε PS1 και ειχε φερει μαζι του καποια παιχνιδια.Και λεει βαλε να παιξεις αυτο θα τρελαθεις.Βλεπω metal gear solid,εβαλα επαιξα κι απο τοτε εγινε η αγαπημενη μου σειρα παιχνιδιων!Απλα απιστευτα ολα.Ζητω ο Hideo Kojima!  cheers cheers cheers
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Συζητηση για τα metal gear solid! - Σελίδα 2 Empty Απ: Συζητηση για τα metal gear solid!

Πεμ Ιαν 03, 2019 12:07 am
Αρχαίο θέμα ξεθαψες και πραγματικά απορώ πως δεν ξαναέγραψα από τότε. Εχω τερματίσει τα πάντα πλην piece walker και του 5 που παίζω τώρα. Πρόσφατα τελείωσα το 4 και το ground zeroes. Εχω πωρωθεί για τα καλά. Πράγματι από τα top game series με απίστευτο στορυ που πρέπει να έχεις παίξει όλα τα παιχνίδια για να βγάλεις νόημα για τα πάντα. Τρελή διασύνδεση μεταξύ των παιχνιδιών
avatar
xxxristosss
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 220
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2018
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα

Συζητηση για τα metal gear solid! - Σελίδα 2 Empty Απ: Συζητηση για τα metal gear solid!

Σαβ Μαρ 09, 2019 1:44 pm
Εχω περασει απειρες ωρες μπροστα απο το metalgearwiki με παρα πολλες καρτελες ανοιχτες για να καταλαβω πληρως την ιστορια και δε τα εχω καταφερει στο 100%.θελει πολλα βιντεο και επαναληψεις για να καταλαβεις την ουσια του.Αυτο ειναι το μεγαλειο του hideo kojima....
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης