Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!
Το καλύτερο φόρουμ για Super Hero Fans στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Μοιραστείτε
Πήγαινε κάτω

Πως σας φάνηκε το 9ο επεισόδιο της σειράς Power Rangers Zeo??

0 - 0%
0 - 0%
1 - 20%
3 - 60%
0 - 0%
1 - 20%
0 - 0%

Σύνολο Ψήφων: 5
plousmike
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 6321
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2011

4x09 Invasion Οf Τhe Ranger Snatchers - Σελίδα 2 Empty Απ: 4x09 Invasion Οf Τhe Ranger Snatchers

Την / Το Κυρ Δεκ 18, 2011 3:14 pm
ίσα ίσα που τους ευχαριστιέμαι πιο πολύ σε αυτά τα χρώματα. Το να έχω τον Rocky κόκκινο και να μου είναι γλάστρα, δεν μου λέει τίποτα, ενώ σαν μπλέ τα πηγαίνει τουλάχιστον μέχρι στιγμής αρκετά καλά σε όσα έχω δεί. Επίσης ο Adam όλως περιέργως μου κάνει για καλός Ranger , με δύναμη δλδ, ίσως όχι τόσο για green γιατί είχαμε αυτόν τον "μυστικισμό" με τον Tommy σαν πρώτο green ranger που δεν μπορεί τώρα να το βγάλει ο Adam λόγω ιστορίας. Αλλά άνετα τον είχα και για κόκκινο τον Adam.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Dragonball Super
Power Rangers Ninja Steel
Αριθμός μηνυμάτων : 30159
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

4x09 Invasion Οf Τhe Ranger Snatchers - Σελίδα 2 Empty Απ: 4x09 Invasion Οf Τhe Ranger Snatchers

Την / Το Κυρ Δεκ 18, 2011 5:14 pm
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] έγραψε:αλλα ο ανταμ με πρασινο και ο ροκυ με μπλε αυτο δεν το χωνεψα ποτε

Και τους χώνεψες σαν κόκκινο και μαύρο? Θα τρελαθούμε τελείως Razz
Προσωπικά μου ήταν αδύνατον να μην "βλέπω" τον Τζέισον και τον Ζακ κάτω από τη στολή στους mmpr. Στους Zeo βρήκαν το χρώμα που τους ταιριάζει, πέταξαν αυτή τη ταμπέλα από πάνω τους και ήταν και οι κορυφαίοι της σεζόν. Γενικότερα από τους καλύτερους στα νέα τους χρώματα κιόλας. Του Τόμμυ πάλι το αρχιγιλίκι δεν του πάει καθόλου
tommy oliver green
New Ranger
New Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 55
Ημερομηνία εγγραφής : 09/12/2011

Την / Το Δευ Δεκ 19, 2011 6:52 pm
αν οι ιδιοι ηθοποιοι παραμεναν στους τυρμπο μεχρι τελος τοτε θα ειχαμε στην επομενη σεζον ενα εναν ανταμ παλι στα μαυρα και ενα τομμυ μπλε!
plousmike
plousmike
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ!

Την / Το Δευ Δεκ 19, 2011 6:58 pm
Green Ranger έγραψε: Του Τόμμυ πάλι το αρχιγιλίκι δεν του πάει καθόλου

+1 από μένα. Όντως δεν του πάει το αρχιγιλίκι. Θέλει ξεχωριστή ειδικότητα...μόνος του!
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Dragonball Super

Την / Το Δευ Δεκ 19, 2011 8:11 pm
Βασικά αυτό μου άρεσε στους Zeo. Δεν υπήρχε αρχηγός. Ολοί ήταν ισότιμοι Cool
plousmike
plousmike
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ!

Την / Το Δευ Δεκ 19, 2011 8:14 pm
βασικά υποτίθεται ότι ο Tommy είναι αρχηγός, αλλά είπαμε...δεν του πάει καθόλου. Αντίθετα πιστεύω ότι πρέπει να υπάρχει αρχηγός στην ομάδα. Όλα δουλεύουν καλύτερα!
chrys
Banned
Banned
Αριθμός μηνυμάτων : 2650
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010
Τόπος : Κύπρος

Την / Το Τρι Ιουν 26, 2012 2:20 pm
Βαζω καλο.Μαικ και εγω το βρηκα καλυτερο απο το προηγουμενο αυτο.Για να λεμε και την αληθεια η 3η σεζον των mmpr ηταν καλυτερη απο ζεο,αν εξαιρεσουμε τα πρωτα 4 επεισοδια τους.Χασιμο χρονου ειναι να βλεπω επεισοδια σαν το επεισοδιο 8.Το μονο που μου αρεσει σε Ζεο ειναι το opening τους.Εγω λεω οτι καλα εκαναν και αλλαξαν χρωματα.Και συμφωνω οτι δεν υπαρχει αρχηογος στους ζεο.Μαλλον δεν επρεπε ναα φυγει ο Μπιλυ απο την ομαδα.Μονο αυτος τους συντονιζει και ας μην ειναι ranger.Ο Τομμυ που ειναι κοκκινος δεν κανει τα καθηκοντα του αρχηγου.Ισως να τον προτιμουσα να λιγο πιο αποφασιστηκο.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Dragonball Super

Την / Το Τρι Ιουν 26, 2012 3:46 pm
και συ όπως ο Μάικ κάνεις το ίδιο λάθος, κρίνεις πρώιμα. Ολές οι σειρές στην αρχή έχουν χαλαρό ξεκίνημα. Υπομονή θα αναιρέσεις σύντομα Wink
chrys
Banned
Banned

Την / Το Τρι Ιουν 26, 2012 4:14 pm
Μακαρι jim να αλλαξω αποψη.Αλλα αυτα που εχω δει μεχρι τωρα δεν ειναι και τα καλυτερα αν εξαιρεσουμε 2 ή 3 επεισοδια.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Dragonball Super

Την / Το Τρι Ιουν 26, 2012 4:42 pm
Είδα τη σειρά μέσα σε 2 μέρες. Τόσο πωρωτική ήταν, μόνο αυτό σου λέω
chrys
Banned
Banned

Την / Το Τρι Ιουν 26, 2012 4:48 pm
Εγω το παλευω ακομη. Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης