Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Kingdom Hearts - Σελίδα 2 Empty Απ: Kingdom Hearts

Τρι Σεπ 12, 2017 9:19 pm
Φανταστικό είναι, διαβάζω το πρώτο manga....
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Kingdom Hearts - Σελίδα 2 Empty Απ: Kingdom Hearts

Τρι Σεπ 12, 2017 9:32 pm
ΛΑΤΡΕΥΩ τα παιχνίδια. Από τότε που έπαιξα το πρώτο στο ps2 δεν έχω περάσει καλοκαίρι χωρίς kh. Δυστυχώς η square έπρεπε να βγάλει διαφορά μέρη μέχρι και σε τοστιέρες που λέει ο λόγος κάνοντας την ιστορία πολύ δύσκολη να την ακολουθήσει κάποιος. Δεν ήξερα ότι υπήρχε manga,  θα κάτω να το διαβάσω. 



Παρεμπιπτόντως μη χάσετε το επόμενο Kingdom hearts 2.99999999956 birth by nightmare final remix στο οποίο θα αναφέρουμε καινούργιες σημαντικές λεπτομέρειες που περιπλεκουν ακόμα περισσότερο, από ότι ήταν απαραίτητο,  την ιστορία,  διαθέσιμο μόνο για τα κομπιουτερακια τσέπης γιατί θέλουμε να κάνουμε κάθε φαν να πηδηξει από το γκρεμό. Επίσης ο Donald ακόμα δε θα χιλαρει.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Kingdom Hearts - Σελίδα 2 Empty Απ: Kingdom Hearts

Τρι Σεπ 12, 2017 9:41 pm
Εγώ δεν ήξερα πως υπήρχε παιχνίδι αλλά το manga πάντα έλεγα πως θα το διαβασω καποια στιγμή
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Kingdom Hearts - Σελίδα 2 Empty Απ: Kingdom Hearts

Τρι Σεπ 12, 2017 9:42 pm
teliosmetonma έγραψε:Εγώ δεν ήξερα πως υπήρχε παιχνίδι αλλά το manga πάντα έλεγα πως θα το διαβασω καποια στιγμή
To παιχνίδι βγήκε πρώτα και από τότε ο θεός έχει βαλθεί να δοκιμάζει την υπομονή μου με κάθε sequel που βγαίνει.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Kingdom Hearts - Σελίδα 2 Empty Απ: Kingdom Hearts

Τρι Σεπ 12, 2017 9:54 pm
Σχετικά με παιχνίδια, δεν θα ήταν ωραίο να συγκεντρωναμασταν στο φόρουμ και να είμασταν πολλοί από εδώ σε ενα παιχνίδι? Απλά δεν μπορώ να ξέρω τι παιχνίδια σας αρέσουν
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Kingdom Hearts - Σελίδα 2 Empty Απ: Kingdom Hearts

Τρι Σεπ 12, 2017 9:57 pm
teliosmetonma έγραψε:Σχετικά με παιχνίδια, δεν θα ήταν ωραίο να συγκεντρωναμασταν στο φόρουμ και να είμασταν πολλοί από εδώ σε ενα παιχνίδι? Απλά δεν μπορώ να ξέρω τι παιχνίδια σας αρέσουν
Εγώ γουστάρω,  αν έχετε ps4/3/vita πάμε κάτι εκεί. Επίσης προσπαθώ να φτιάξω πσ, οπότε όταν τελειώσω (όταν έρθουν τα κομμάτια δλδ) πάμε και εκεί ότι θέλετε.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Kingdom Hearts - Σελίδα 2 Empty Απ: Kingdom Hearts

Τρι Σεπ 12, 2017 10:07 pm
Δε σου αρεσει τιποτα από pc? Γιατί από ps πρεπει να παω καπου μακρια
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Kingdom Hearts - Σελίδα 2 Empty Απ: Kingdom Hearts

Τρι Σεπ 12, 2017 10:08 pm
teliosmetonma έγραψε:Δε σου αρεσει τιποτα από pc? Γιατί από ps πρεπει να παω καπου μακρια
Για την ώρα δεν έχω πσ,  έχω πατάτα,  δεν μπορώ να παίξω τίποτα από το 2003 και μετά εκτός από κανα ποδοσφαίρακι.  Φτιάχνω καινούγιο πσ, αλλά δεν ξέρω πότε θα έρθουν όλα τα κομμάτια.  Σήμερα μου ήρθε το πρώτο, ο επεξεργαστής.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Kingdom Hearts - Σελίδα 2 Empty Απ: Kingdom Hearts

Τρι Σεπ 12, 2017 10:10 pm
Πάντως οταν τον ολοκληρώσεις τι παιχνίδια σου αρεσουν στο πσ?
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Kingdom Hearts - Σελίδα 2 Empty Απ: Kingdom Hearts

Τρι Σεπ 12, 2017 10:12 pm
teliosmetonma έγραψε:Πάντως οταν τον ολοκληρώσεις τι παιχνίδια σου αρεσουν στο πσ?
Να σου πω τι δε μου αραισουν,  είναι πιο εύκολο.  Δε μου αρέσουν mobα σαν τον lol και το dota. Ούτε για shooters τρελενομαι,  αλλά από αυτά μπορεί να παίξω καμία φορα. Mε όλα τα άλλα δεν έχω θέμα.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Kingdom Hearts - Σελίδα 2 Empty Απ: Kingdom Hearts

Τρι Σεπ 12, 2017 10:17 pm
Ωραία ίδιος είμαι κι εγω.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης