Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 4861
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010

Πρόγραμμα για να ενώνεις πολλά βίντεο σε 1 - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόγραμμα για να ενώνεις πολλά βίντεο σε 1

Δευ Αυγ 29, 2011 5:52 pm
McAffe Security Center, έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος. Πριν βάλω αυτό (τώρα το ε΄χω δεύτερη ή τρίτη χρονιά, το βάλαμε σε όλους τους υπολογιστές στο σπίτι εκτός από έναν) είχα το Kaspersky, αλλά μετά το έκαναν «ασήκωτο», ειδικά για το μηχάνημά μου (συν ότι δεν υποστήριζε πλέον τα 2000)... Το panda μας το είχαν κάνει δώρο στο Πλαίσιο όταν αγοράσαμε ένα φορητό (αν θυμάμαι καλά) υπολογιστή και το έβαλε ο μπαμπάς δοκιμαστικά σε εμένα... Δεν ξέρεις πόσες φορές μου είχε σπάσει τα νεύρα, είχα καταντήσει να δίνω κλωτσιές στον υπολογιστή... Δεν ξέρω τώρα αν το βελτιώσαν, αλλά δεν υπάρχει περίπρωση να το ξαναβάλω! Διαρκώς μου πετούσε μυνήματα και έπρεπε να δεχτώ ή να αρνηθώ (και φαντάσου πόσο ενοχλητικό είναι αυτό όταν παίζεις ένα παιχνίδι, ελλαχιστοποιείται και μετά δεν ανταποκρίνεται και πρέπει να αρχίσεις πάλι από την αρχή...), μου γέμιζε την επιφάνεια εργασίας και τον «υπολογιστή μου» με διάφορα αρχεία δικά του από αναφορές και τέτοια, με έβαζε διαρκώς να πατάω εγώ για ενημερώσεις και σαρώσεις, να καθαρίζω τους υιούς και αυτά (ενώ αυτό που έχω τώρα τα κάνει αυτόματα) και στην τελική το μηχάνημα έφτασε να έχει γύρω στους 200 υιούς και μολυσμένα αρχεία και τέτοια... Είχε σαλτάρει ο υπολογιστής, το έβγαλε ο μπαμπάς μου, κάθησε και διόρθωσε το μηχάνημα και μετά έβαλα το Κασπέρσκι.

Και αυτό που έχω τώρα μου αρέσει επειδή τα κάνει αυτόματα όλα, είναι πολύ ελαφρύ, έχει ωραίο περιβάλλον και εμφάνιση, υπάρχει το κέντρο εξυπηρέτησης πελατών, και η εταιρεία σού παρέχει τη δυνατότητα κατασκευής ιστοσελίδας, email, ακόμα και δωρεάν χώρο για να ανεβάζεις διάφορα αρχεία και όπου πας να μπαίνεις και να τα παίρνεις από εκεί, να μην κουβαλάς φλασάκια και ιστορίες. Wink

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
avatar
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 4861
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010

Πρόγραμμα για να ενώνεις πολλά βίντεο σε 1 - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόγραμμα για να ενώνεις πολλά βίντεο σε 1

Δευ Αυγ 29, 2011 5:56 pm
Αλλά γιατί μου το κόβει; Θα δοκιμάσω το ίδιο πρόγραμμα από άλλη πηγή...
avatar
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 4861
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010

Πρόγραμμα για να ενώνεις πολλά βίντεο σε 1 - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόγραμμα για να ενώνεις πολλά βίντεο σε 1

Δευ Αυγ 29, 2011 6:05 pm
Kαι πάλι... Θα δοκιμάσω μέσω λίνουξ...
avatar
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 4861
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010

Πρόγραμμα για να ενώνεις πολλά βίντεο σε 1 - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόγραμμα για να ενώνεις πολλά βίντεο σε 1

Δευ Αυγ 29, 2011 7:33 pm
Tελικά τα κατάφερα! Ίσως το ΜακΆφι να μπερδεύονταν. Ωραίο πρόγραμμα αυτό!
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Πρόγραμμα για να ενώνεις πολλά βίντεο σε 1 - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόγραμμα για να ενώνεις πολλά βίντεο σε 1

Δευ Αυγ 29, 2011 7:56 pm
Ε είδες που στα λεγα. Γενικώς το McAffe είναι αίσχος. Βλέπει συνεχώς φανταστικούς υιούς...
Panda βάζω από το 2008 κάθε χρόνο, αυτό που λες με τα μηνύματα δεν υπάρχει. Το πρόγραμμα δουλεύει στον αυτόματο. Δεν το αλλάζω με τίποτα cheers
avatar
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 4861
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010

Πρόγραμμα για να ενώνεις πολλά βίντεο σε 1 - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόγραμμα για να ενώνεις πολλά βίντεο σε 1

Δευ Αυγ 29, 2011 10:18 pm
Δεν ξέρω, θα αφήσω το μπαμπά τώρα να αποφασίσει για το τι θα πάρουμε μόλις λήξουν οι άδειες! Βασικά, καταλήγουμε στο συμπέρασμα, λίνουξ για πάντα! Να 'ναι καλά και οι άνθρωποι που έφτιαξαν το wine! Razz
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Πρόγραμμα για να ενώνεις πολλά βίντεο σε 1 - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόγραμμα για να ενώνεις πολλά βίντεο σε 1

Δευ Αυγ 29, 2011 11:42 pm
Οταν τα ξαναπεράσω θα μου πεις τι ρυθμίσεις πρέπει να κάνω γιατί δεν με άφηνε να τρέξω τίποτα με το wine την τελευταία φορά
avatar
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 4861
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010

Πρόγραμμα για να ενώνεις πολλά βίντεο σε 1 - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόγραμμα για να ενώνεις πολλά βίντεο σε 1

Τρι Αυγ 30, 2011 12:00 am
Ναι, θέλει κάθε φορά να πηγαίνεις στις ιδιότητες του αρχείου, να το τικάρεις ως εκτελέσιμο και μετά να πηγαίνεις στις ρυθμίσεις του wine, να προσθέτεις το αρχείο εγκατάστασης στη λίστα με τα προγράμματα, να επιλέγεις τι windows θες και μετά να το εγκαθιστάς.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Πρόγραμμα για να ενώνεις πολλά βίντεο σε 1 - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόγραμμα για να ενώνεις πολλά βίντεο σε 1

Τρι Αυγ 30, 2011 12:19 am
Δεν με άφηνε να το κάνω καν αυτό, δεν ξέρω γιατί.
avatar
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 4861
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010

Πρόγραμμα για να ενώνεις πολλά βίντεο σε 1 - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρόγραμμα για να ενώνεις πολλά βίντεο σε 1

Τρι Αυγ 30, 2011 12:22 am
Τελικά εγώ έχω τα προβλήματα στα windows και εσύ στα λίνουξ! lol!

Δεν ξέρω, τι να σου πω... δεν έχω γίνει «λινουξάς» ακόμα...
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης