Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!
Το καλύτερο φόρουμ για Super Hero Fans στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Μοιραστείτε
Πήγαινε κάτω
DRAGONGOD
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 1135
Ημερομηνία εγγραφής : 11/07/2010
http://greekgameland.yolasite.com

True Blood - Σελίδα 6 Empty Απ: True Blood

Την / Το Σαβ Ιουν 25, 2011 2:41 am
Σπόιλερ:
aplos ekei pou dixnei apo thn tv ton parousiasti , emfanizete o alos apo piso kai me mia kinisia dixni na traba thn spondiliki stili tou alou kai na kathete sti thesi tou , sinexizodas na thn krata kai mila taftoxrona sthn kamera
power24red
power24red
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 409
Ημερομηνία εγγραφής : 17/02/2010

Την / Το Σαβ Ιουν 25, 2011 2:45 am
Δεν είναι τόσο αιματηρές ωστόσο έχει άφθονο σεξ με όλους τους δυνατούς τολμώ να πω συνδυασμούς εγώ περιμένω πως και πως τον τέταρτο κύκλο που ξεκίνα το Σάββατο Αμερική Like a Star @ heaven

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
DRAGONGOD
DRAGONGOD
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Τόπος : Μυρσίνη(Ιλείας)/Ναύπακτος

Την / Το Σαβ Ιουν 25, 2011 2:47 am
dikio exeis . den exei athropous pou kratoun sta xeria tous mia kardia enos athanatou plasmatos pouxoun molis kserizosi . oute apokefalismous . oute genikos aima . aplos einai poli "ketsap"

Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Την / Το Σαβ Ιουν 25, 2011 2:53 am
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] έγραψε:
Σπόιλερ:
aplos ekei pou dixnei apo thn tv ton parousiasti , emfanizete o alos apo piso kai me mia kinisia dixni na traba thn spondiliki stili tou alou kai na kathete sti thesi tou , sinexizodas na thn krata kai mila taftoxrona sthn kamera

Σπόιλερ:
affraid Σπονδυλικη στύλη... Κανονικό Fatality δηλαδη !!! Το κλασσικο του Sub-Zero ! lol!
Ομως θα εχει να κανει κ με το τροπο που το δειχνει, κ ποσο συχνα εχει τετοιες σκηνες. Αρα φτανει μονο να το δω, για να καταλαβω ακριβως, κ αν δεν μου αρεσει οκ, μπορω να γυρναω αλλού το κεφαλι, ή το πολυ πολυ, τι να κανουμε, δεν χαθηκε ο κοσμος, βλεπω καμια άλλη σειρά... Sad Αλλά σιγα, μεμονομενες σκηνες θα ειναι αυτες με την υπερβολικη βια, ε εκεινη τη στιγμη οκ, θα επικεντρωνω αλλού το βλεμμα, κ θα επανερχομαι μετα ! Παντως, αυτο που λες, αν ο βασιλιας των βρυκολακων ειναι Gay κ τα χει με άλλον, πλακα θα χει ! Πρωτη φορα ακουω για Gay Βαμπιρ ! Οσοι αντιπαθουν το Twilight ξερω οτι λενε gay τον ηρωα, αλλά αυτο ειναι άλλο θεμα ! Razz Διαφωνω, μια χαρα τα καταφερνει κ εκεινος, απλως ειναι άλλου ειδους σειρα. Ευχαριστω παντως που μου μαθατε για την υπαρξη αυτης της σειρας, του True Blood, οπως ειπα δεν ειχα ιδεα. Ενδιαφερον σεναριο πολυ, ευχομαι λοιπον να μου αρεσει κ η σειρα !
DRAGONGOD
DRAGONGOD
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Τόπος : Μυρσίνη(Ιλείας)/Ναύπακτος

Την / Το Σαβ Ιουν 25, 2011 3:06 am
den einai akribos basilias twn babir , aplos einai basilias sth louiziana , ama exeis di apo thn arxi ti seira tha dis thn basilisa pou einai apo ali politia . diladi politia kai basilia . alla den einai mono o basilias gay , alla sxedon oloi einai "anomaloi"
piperi sth glwsa Razz
aplos des to apo thn 1h seson gia na katalabis

Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Dragonball Super
Power Rangers Ninja Steel
Αριθμός μηνυμάτων : 30142
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Την / Το Σαβ Ιουν 25, 2011 12:16 pm
Μενέλαε επειδή σε ξέρω καλά αυτή η σειρά είναι φτιαγμένη για σένα, θα πωρωθείς άσχημα και θα πάθεις την πλάκα σου με το απίστευτο σενάριο και την φοβερή ανάπτυξη των χαρακτήρων. Δες την και δεν θα χάσεις, αλλά...από την αρχή(γιατί διαφορετικά θα χάσεις τη μπάλα), υπάρχουν όλα τα επεισόδια με ελληνικούς υπότιτλους στο greekdll

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Dragonball Super

Την / Το Σαβ Ιουν 25, 2011 12:17 pm
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] έγραψε:εγώ περιμένω πως και πως τον τέταρτο κύκλο που ξεκίνα το Σάββατο Αμερική Like a Star @ heaven
Και γω, και η μάνα μου και η αδερφή μου...αυτό τα λέει όλα πιστεύω cheers

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger

Την / Το Πεμ Ιουλ 07, 2011 2:27 pm
Green Ranger έγραψε:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] έγραψε:εγώ περιμένω πως και πως τον τέταρτο κύκλο που ξεκίνα το Σάββατο Αμερική Like a Star @ heaven
Και γω, και η μάνα μου και η αδερφή μου...αυτό τα λέει όλα πιστεύω cheers

Oκογενειακή υποθεση λοιπον !!!!! Very Happy Μπράβο κ στη μαμά που βλεπει κ νεανικές σειρές φαντασίας !!!!!!

Και νομιζα οτι εγω εχω μοντέρνα μαμά.... !!! Razz Εβλεπε καποτε το nip tuck, εκεινο με το καζινο στο Las Vegas που παιζει κ εκεινος που κανει τον στρατιωτικο στα Transformers, Χ-factor κτλ κτλ.....

Κ οσον αφορα της ταινιες, εβλεπε κανονικά, γυναικίες, αλλά κ δρασης, αλλά την ''διέφθηρα'' κ εγω , lol! , κ μαζι μου ειδε μεχρι κ Star Wars, Twilight, κτλ !!!! Κ ενω γκρινιαζε στην αρχη, της αρεσαν μια χαρά !!!! lol!
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Dragonball Super

Την / Το Πεμ Ιουλ 07, 2011 7:20 pm
Α δείχνει ξανά τη σειρά από την αρχή ο ΑΝΤ1, ευκαιρία να την δεις. Ασέ έχω πάθει πλάκα στην 4 σεζόν cheers

Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger

Την / Το Παρ Ιουλ 15, 2011 12:36 am
A, αμα την δειχνει κ ο Ant1, τρεχω ! Αλλιως οταν την κατεβασω, την μετατρεψω κ την περάσω σε dvd για να τη δω στη tv... οταν φυγουν οι ζεστες κ ξαναεπιστρεψω δυναμικα στο pc, που τωρα βγαζει ζέστη σαν σόμπα ! lol!
AwakenedPRO
AwakenedPRO
New Ranger
New Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 71
Ημερομηνία εγγραφής : 20/05/2012
Τόπος : Rhodes

Την / Το Κυρ Μάης 20, 2012 5:08 pm
Εγώ το έβλεπα φανατικά πριν 2 χρόνια, τότε που άρχιζε να το δείχνει ο ΑΝΤ1, αλλά μετά σταμάτησα...

Λίγο ο στρατός, λίγο ο χρόνος κτλ κτλ!

Θέλω να ξαναδώ τους 2 πρώτους κύκλους όμως απο την αρχή και να συνεχίσω και παρακάτω.

Να έχει 4, άντε 5? Suspect

Δεν ξέρω αν συνεχίζει τώρα.

Έχω καιρό να ψάξω! Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης