Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!
Το καλύτερο φόρουμ για Super Hero Fans στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Μοιραστείτε
Πήγαινε κάτω
plousmike
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 6321
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2011

Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!!

Την / Το Πεμ Δεκ 01, 2011 5:10 pm
Δεν τους έχω δει. Θα τους δω και θα ξαναπώ, αλλά και πάλι μιλάμε για power rangers οι οποίοι δεν μου φάνηκαν κακοί, τους ευχαριστήθηκα μια χαρά.
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 4867
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010

Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!!

Την / Το Πεμ Δεκ 01, 2011 5:14 pm
Δες Σινκέντζα για σύγκριση και πες μου μετά ξανά. Και η αντίδραση που έχουν όλοι οι φανς με αυτή τη σειρά οφείλεται και στο ότι ο σκηνοθέτης μείωσε και απέκοψε τη δουλειά που έκανε η Ντίσνεϋ με τη σειρά και νόμιζε πως αν φτιάξει έτσι, δυο-τρία χαζά επεισοδιάκια (όπως και έκανε) η επιτυχία θα έρχονταν αμέσως, όλοι θα κάθονταν να βλέπαν αυτή τη βλακεία με τους σαμουράι (που δεν έχει καμιά σχέση με τους πρωτότυπους Σινκέντζα) θα αυτός μαζί με τον Σαμπάν θα κάθονταν και θα τρώγαν τα λεφτά. Wink
plousmike
plousmike
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ!

Την / Το Πεμ Δεκ 01, 2011 5:20 pm
Καλά οκ δεν ξαναλέω τίποτα για τους samurai αν δεν δω πρώτα και τις προηγούμενες. Ελπίζω να έχω δίκιο. Πάντως και τα ζόρντς μου άρεσαν και οι power discs ήταν ωραίο σαν πρωτοτυπία. Anyway...we shall see...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger

Την / Το Πεμ Δεκ 01, 2011 5:47 pm
Όχι, να λες την άποψή σου, δεν έχουμε δικαίωμα να σου επιβάλουμε να μην τη λες. Η κάθε άποψη είναι σεβαστή. Απλά σου είπα γενικά ποιος ο λόγος αυτής της «επίθεσης» στους Σαμουράι. Wink
plousmike
plousmike
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή

Την / Το Πεμ Δεκ 01, 2011 5:52 pm
Πάντως το ότι θα γινόταν ολόκληρο thread κατά των samurai δεν το περίμενα. Είναι δηλαδή για πολλούς η χειρότερη σεζόν ever? (Ακόμα δεν μπορώ να χωνέψω τον σκούμπι και την milf, αλλά θέλω να τις δώ τις σεζόν. Btw κάποιος mod μπορεί να μου στείλει τους κωδικούς για να ξεκινήσει η μαγεία? Φτάσαμε αισίως τα 100 post και συνεχίζουμε!!)

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger

Την / Το Πεμ Δεκ 01, 2011 6:05 pm
Ναι, σε μισό λεπτό θα τα έχεις. Ωστόσο, σου προτείνω (όπως μου πρότειναν κι εμένα και όντως μαγεύτηκα) να δεις οπωσδήποτε και σύντομα ράιντερς, και καλύτερα όχι τους αμερικάνικους. Ξεκίνα με τις ταινίες The First/Next και μετά δες Kuuga, για τον οποίο φτιάχνουμε και ελληνικούς υπότιτλους και προχωράμε με σχετικά γρήγορους ρυθμούς! Μη σε ανησυχεί και αποτρέπει το γεγονός ότι η γλώσσα είναι ιαπωνική. Και εμένα στην αρχή μου φαινόταν πάρα πολύ περίεργη αλλά μετά τη συνήθισα. Πλέον δε θα είχα ούτε κι εγώ πρόβλημα να μένω εκεί. Wink
plousmike
plousmike
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή

Την / Το Πεμ Δεκ 01, 2011 6:08 pm
Σιγά σιγά θα τα ξεπαστρέψω όλα!!! Εδώ σε λιγότερο από 2 μέρες είδα την samurai...στα υπόλοιπα θα κολλήσω!?

XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11207
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Την / Το Πεμ Δεκ 01, 2011 11:26 pm
Bασικα ο Jim το εφτιαξε χιουμοριστικα θεωρω αυτο εδω το τοπικ.Δεν τους μισω αλλα ειναι απο τις μετριες σεζον γενικα.Βεβαια ως μετριοτατη ολων θεωρω την turbo.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
antonito91
antonito91
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2177
Ημερομηνία εγγραφής : 16/10/2010
Τόπος : athens

Την / Το Παρ Δεκ 02, 2011 12:49 am
Και καπου εδω θα πεταχτω κι εγω για να διαφωνησω εκ νεου οσο αναφορα τους Turbo οι οποιοι εμενα μ αρεσαν και αυτο οφειλεται κυριως στην αλλαγη του καστ, TJ, Justin, Carlos δν νομιζω πως χαλασαν κανεναν...και για να επανελθω στο θεμα πραγματι η μετριοτητα κυριαρχει στη σεζον των Σαμουραι αλλα σε καυε περιπτωση εχουν στοιχεια και σκηνες οι οποιες αξιζαν(ακομα θυμαμαι σκηνη 1ου επεισοδιου με τον Τζειντεν στο τελος και την ευχη του παιδιου). Σαφως και μτριοτητα αλλα θυμηθειτε τους Jungle fury(μπρρρρρ) ποσο αθλια ηταν αυτη η σεζον με εξαιρεση τον κακο της υποθεσης και το τριχωτο λιονταροκουστουμι του
plousmike
plousmike
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή

Την / Το Παρ Δεκ 02, 2011 7:33 am
Υπάρχει λιονταροκουστούμι? Τι άλλο θα δώ δηλαδή!? Στους jungle Fury btw δεν μου αρεσε το opening που είδα youtube.

falconara90
falconara90
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!! - Σελίδα 5 1_zpsbe8574b7
Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!! - Σελίδα 5 3_zps4d69e2b4
Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!! - Σελίδα 5 Bleach_Group
Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!! - Σελίδα 5 Arrow_zpsdc214876
Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!! - Σελίδα 5 Untitled-1_zps651efb21
Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!! - Σελίδα 5 Wd_zps213b4510
Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!! - Σελίδα 5 Flostgalaxy_zps7a6d690b
Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!! - Σελίδα 5 Naruto2_zpsdde1594d
Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!! - Σελίδα 5 Yu-Gi-OhGX_zps666b4095
Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!! - Σελίδα 5 BatmantheBraveandtheBolt_zps0ce04b94
Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!! - Σελίδα 5 Got_zpsb88bd570
Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!! - Σελίδα 5 TransformersPrime_zpse4fcca92
Αριθμός μηνυμάτων : 2462
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2011
Τόπος : VG Universe

Την / Το Παρ Δεκ 02, 2011 10:16 am
έκατσα κάποτε να δω jungle fury και μέχρι στιγμής δεν άντεξα να δω πέρα απ' το πρώτο επεισόδιο... αν το Samurai είναι χειρότερο απ' το jungle fury, τότε χάνω κάθε ελπίδα.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης