Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Απαντήσεις και προτάσεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Απαντήσεις και προτάσεις

Τρι Ιουν 21, 2011 11:45 am
Μενελαε το θελω γιατι λατρευω τα exclusives του ps3 απο εποχη ps2.Το 360 το εχω "πειραγμενο" για να παιζω τα multiplatform games.Οποτε με παιχνιδια οπως god of war 3 ,metal gear siolid 4 καταλαβαινεις οτι δεν παιζει να μην το παρω,I want it and i want it NOW lol!
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Απαντήσεις και προτάσεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Απαντήσεις και προτάσεις

Τρι Ιουν 21, 2011 11:49 am
Το ρεμίξ θα το κάνω όπως σου είχα υποσχθεί. Απλώς δεν είναι και πολύ εύκολο να αλλάξεις το μέτρο του κομματιού. Π.χ. η house έχει μέτρο 4/4 αυτό κάτι άλλο
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Απαντήσεις και προτάσεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Απαντήσεις και προτάσεις

Τρι Ιουν 21, 2011 11:55 am
^^Για ποιο λες;
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Απαντήσεις και προτάσεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Απαντήσεις και προτάσεις

Τρι Ιουν 21, 2011 11:56 am
για το saber rider theme
Red Forever
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Απαντήσεις και προτάσεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Απαντήσεις και προτάσεις

Τρι Ιουν 21, 2011 12:20 pm
Skyranger έγραψε:Eμ να τα, εγω δεν γλενταω Θεσσαλονικη αυτη την εποχη, τα τελευταια χρονια δυστυχως δηλαδή, ετυχε οι παρεες μου να διασκορπιστουν σε ολες τις γωνιές της Ελλάδος με τα Πανεπιστημια, στρατό, κτλ... Λιγοι μειναμε πια στην παρεα μου... Ετσι τουλαχιστον περισεψαν λεφτα για ps3 ! Kαθε κακο εχει κ τα καλά του ! Σιγουρα θα προτιμουσα βεβαια μια καλυτερη κοινωνικη ζωη κτλ, αλλά τι να κανουμε, αυτη την περιοδο δεν παιζει....

Κ γω δεν εχω διπλωμα ακομα ! lol! Νομιζα ειμαι ο μονος σε αυτη την ηλικια !!! Razz Δεν το χρειαζομουν μεχρι τωρα, βαριομουν κιολας, τωρα ομως θελω ! Πρεπε να στρωθω μετα το Καλοκαιρι... Εχω κανει ολα τα μαθηματα προπερσι, απλως δεν εδωσα γιατι εκεινη την περιοδο ειχε πεθανει η γιαγια μου απο Καρκίνο με φριχτους πονους, κ μετα απο αυτο ειχαν κ κατι προβληματα υγειας οι γονεις μου, απ τη στεναχωρια κτλ, κ μετα παει, ξεχαστηκε το διπλωμα...

DLC σημαινει downloadable content, ειναι το περιεχομενο που μπορεις να κατεβασεις απ το playstation network. Ειτε παιχνιδια, ειτε περιεχομενο για παιχνιδια, π.χ. συγκεκριμενα, μεθαυριο διατιθενται νεοι χαρακτηρες, μαχητές, για το μορταλ κομπατ ps3 ! Μια Scarlet κ κατι εξτρα κουστουμια κτλ... Ολη τη χρονια θα βγαζουν...

Για να κατεβασεις, ειτε πληρωνεις, ειτε δωρεαν. Φυσικα δεν εχουμε πιστωτικη. Ετσι ειτε προπληρωμενη καρτα απο τραπεζα, ειτε ειδικη ''καρτουλα'' με κωδικο , που πουλανε στα μαγαζια με video games.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


Πρεπει να σου ρθουμε καποτε Μύκονο !!! Εχω να παω νησι, απο το Γυμνασιο δυστυχως.... Την βγαζω στην Χαλκιδική, οπως κ ολη η Θεσσαλονικη. Το τελευταιο νησι ηταν η Σαντορινη, το μονο που εχω παει απο Κυκλάδες. Αλλά εχω φιλο απο Τήνο, που σπουδαζε εδω. Τωρα ειναι στρατο, θα βγει τον Αυγουστο, ισως τον δω τοτε, κ να βολεψει να παω Τηνο. Θελω πολυ καποτε να ρθω κ Μυκονο ! Μπορουμε να κανονισουμε εκει το ''Reunion'' κανα καλοκαιρι, κ οσοι μαζευτουμε απ το φορουμ, εστω κ τρεις, τεσσερεις ! Δεν ξερω αν μπορω φετος, αλλιως άλλη φορα. Πρεπει να ναι πολυ ωραιο νησι. Αν εξαιρεσουμε τους gay ! Δεν ειμαι ρατσιστης, αλιμονο, μονο να μη μας κολάνε ! lol! Δεν εχω ιδεα τι παιζει εκει ! Αλλά σιγα, κακες φημες απο κακοπροέραιτους για να δισφημίσουν το νησι πιστευω.

Εκει θα ξερεις τα κατατοπια φανταζομαι, κ θα ξερεις καλα κ φτηνα ξενοδοχεια ή ενοικιαζομενα δωματια να μας προτινεις ! Μακαρι οταν ερθουμε να δουλευεις κ σαν dj, να σε απολαυσουμε ! Κ καποτε κανα Saber Rider κομματι !!! Αν το δω κ αυτο mainstream remix, στην Ελλάδα, ε, τοτε τι άλλο, γι αυτο ζω !!! Γιατι μεχρι στιγμης μονο οι Γερμανοι καναν κατι remix κ τα εκδοσανε σε dvd, ραδιο κ youtube... Απ τα λιγα καλά που μας προσφερουν οι Γερμανοι στις μερες μας !!! Ποιος ξεχναει το μνημόνιο....

Σε νοίωθω Μενέλαε...και εμένα οι παρέες μου έχουν διασκορπιστεί άγρια.Κάποιοι κοντά,άλλοι κοντά.Ευτύχώς έχω και ένα κολλητάρι εδώ που είμαι και κάθε φορά που συναντιώμαστε βγάζει φτερά η ψυχή μου.

Τωρά αυτήν την περίοδο ‘κοινωνική ζωη‘... lol! .Καλοκαίρια λίγο δύσκολο...εκτός και αν το να το ρίχνεις έξω στις παραλίες στο χωρίο σου / στο νησί σου και μετά με τα αλλάτια και κολώνιες χτυπάς ένα ωραίο ροκμπαρ για διασκέδαση και πιθανώς κανά φλερτακί. Wink

Αλλίως,περιμένω να πάω Αίγινα που είναι μια παρέα μου εκεί πέρα κάθε χρόνο από πάντα και κάνουμε διάφορα,αλλιώς ισχύει το πάνω.

Πολλοί δεν έχουν δίπλωμα αλλά δεν είναι και τίποτα.Μερικά μαθήματα να κάνεις και θα δεις οτι είναι παιχνίδι.Εγώ στην Αθήνα οδηγώ...αλλά με έναν γονίο δίπλα μου για να εξηγούν στους τροχονόμους τους ‘λογους‘ που οδηγώ ενώ δεν έχω δίπωμα. Razz Ευτυχώς κανείς δεν μας έχει σταματήσει ακόμα.

Τώρα για το DLC.Έχει δύο έννοιες.Την μία την είπες.Η άλλη,που είναι κάτι το απαράδεκτο[βέβαια υπάρχουν και εξαιρέσεις όπως στους Darksiders με το Harvester,που δεν πληρώνεις τίποτα και έχεις έναν παγκόσμιο κωδικό] είναι το Disc Locked Content όπως το πιο γνωστό παράδειγμα αυτήν την εποχή,ο Shuma Gorath και η Jill Valentine στο Marvel Vs Capcom 3.Ντροπή στην Capcom και σε άλλους που το κάνουν αυτό. Evil or Very Mad Suspect

Διόρθωση σε ένα πράγμα : δεν είναι ‘ρατσιστής‘ αλλά ‘ομοφοβικός‘ ή ‘χομοφοβικός‘ σωστή λέξη όταν αναφερόμαστε για ομοφυλόφυλους / ες.

Δίκιο,να μαζευτούμε μια φορά όλοι μαζί στην Μύκονο.Τζιμ,ετοιμάσου. cheers
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Απαντήσεις και προτάσεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Απαντήσεις και προτάσεις

Τρι Ιουν 21, 2011 12:39 pm
Bέβαια Very Happy
antonito91
antonito91
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2182
Ημερομηνία εγγραφής : 16/10/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αthens

Απαντήσεις και προτάσεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Απαντήσεις και προτάσεις

Τρι Ιουν 21, 2011 1:11 pm
Εγω ειμαι διπλα οποτε θα σας βρω στο καραβι!!! Μενελαε εχεις γβωστο απο Τηνο??? μικρος π ειναι ο κοσμος τελικα
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Απαντήσεις και προτάσεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Απαντήσεις και προτάσεις

Τρι Ιουν 21, 2011 2:20 pm
Την αρχη θα την κανει ο Μενελαος και ο Γιωργος.Την συναντηση μελων δηλαδη Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης