Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω

19χ7

0 - 0%
1 - 20%
2 - 40%
1 - 20%
0 - 0%
0 - 0%
1 - 20%
 
Σύνολο Ψήφων: 5
 
avatar
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 4861
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010

Πώς σας φάνηκε το έβδομο επεισόδιο; Empty Πώς σας φάνηκε το έβδομο επεισόδιο;

Τετ Μαρ 23, 2011 9:51 pm
Πραγματικά ήταν ένα αίσχος, κατέστρεψαν ένα από τα αγαπημένα μου επεισόδια... Έλεος πια, έλεος...Όταν λέμε δε θέλουμε να έχουν πολλές σχέσεις με τους σεντάι εννοούμε στο σενάριο και τα λόγια, όχι στην υποκριτική ικανότητα... Ας μη σχολιάσω καλύτερα τον Μπαλκ και το Σπάι-κ, γιατί μόνο να σπάει τα νεύρα μου ξέρει. Για τις ατάκες και τους διαλόγους δε θα κάνω καθόλου αναφορά, τα έχω ήδη πει... δείτε Σινκέντζα να καταλάβετε τι εννοώ...Mad
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Πώς σας φάνηκε το έβδομο επεισόδιο; Empty Απ: Πώς σας φάνηκε το έβδομο επεισόδιο;

Τετ Μαρ 23, 2011 10:48 pm
Επειδη ειδες τους sentai πρωτα ποτε δεν θα εισαι αντικειμενικος,οποτε ασε να κρινουμε εμεις.
antonito91
antonito91
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2182
Ημερομηνία εγγραφής : 16/10/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αthens

Πώς σας φάνηκε το έβδομο επεισόδιο; Empty Απ: Πώς σας φάνηκε το έβδομο επεισόδιο;

Τετ Μαρ 23, 2011 11:53 pm
Μετριότητα και πάλι κάλή στιγμή η εμφάνηση Cole αλλά δεν νομίζω να σχετίζεται με τους wild force σε καμία περίπτωση. Για άλλη μια φορά τα νέα ζορντ μου προξενούν γέλιο αν εξαιρέσεις ότι στην αρχή το tigerzord φάνηκε να έχει λίγη από την αίγλη του παλιού tigerzord αλλά πού πας με πόδια τρυπάνια και επίθεση σούπερ σβούρα???
Κάποτε ένα επεισόδιο με τέτοο θέμα θα χωρίζονταν σε 2 κομμάτια
έτσι πιστεύω τι να πώ ελπίζω ν απάει καλύτερα η συνέχεια
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Πώς σας φάνηκε το έβδομο επεισόδιο; Empty Απ: Πώς σας φάνηκε το έβδομο επεισόδιο;

Τετ Μαρ 23, 2011 11:58 pm
Ισως με τον 6ο κατι να γινει αλλα δεν θα ξεφυγει απο τον τιτλο της "μετριας σεζον" νομιζω.
antonito91
antonito91
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2182
Ημερομηνία εγγραφής : 16/10/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αthens

Πώς σας φάνηκε το έβδομο επεισόδιο; Empty Απ: Πώς σας φάνηκε το έβδομο επεισόδιο;

Πεμ Μαρ 24, 2011 2:27 am
Μην κατακρίνουμε από τώρα έχουμε δει 7 επεισόδια και αν δεν υπήρχε ο mr spoiler δεν θα είχαμε ιδέα κατά γενική ομολογία οπότε δν νομίζω ότι πρέπει από τώρα να της δόσουμε τον τίτλο της μέτριας σεζόν
avatar
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 4861
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010

Πώς σας φάνηκε το έβδομο επεισόδιο; Empty Απ: Πώς σας φάνηκε το έβδομο επεισόδιο;

Πεμ Μαρ 24, 2011 4:00 pm
xamergt έγραψε:Επειδη ειδες τους sentai πρωτα ποτε δεν θα εισαι αντικειμενικος,οποτε ασε να κρινουμε εμεις.
Αμ δε... ο Σαμπάν έκανε σεζόν καλύτερες των σεντάι, έχω δει και από εκείνα και ξέρω.
π.χ. Ohranger-Zeo
Megaranger-In space
Gingaman-Lost Galaxy
GoGoV-Lightspeed Resque.
Kαι αν πρόσεξες τα πρώτα σχόλιά μου για τη σεζόν, μου άρεσαν πολύ οι πρωτοτυπίες τους, όπως η mega mode, αρκεί όμως να μη χαλάσουν αυτό που αγαπήσαμε όσοι είδαμε Shinkenger. Αν γίνουν καλύτεροι των της αντίστοιχης ιαπωνικής σεζόν δε θα με πειράξει καθόλου. Όμως, ως τώρα, τα γεγονότα άλλα δείχνουν και οι ρέιντζερς μόνο σαμουράι δεν είναι...
Και η αντικειμενικότηα είναι και αυτή σχετική. Έχει να κάνει με την ηλικία και με το τι τα συγκρίνεις. Σε πληροφορώ πως πλέον δεν τα συγκρίνω με τους Shinkenger παρά μόνο στην υποκριτική τέχνη, έχω συνηθήσει στο κακό σενάριο, στην αντιγραφή πλέον ξέρω ότι οι σεντάι είναι κατώτεροι μόνο σε μερικές σεζόν, όπου δεν έγινε αντιγραφή. Και γι'αυτό τα συγκρίνω με τις σεζόν της Saban και της Disney. Δηλαδή την εξέλιξη που είχε η σειρά από τότε έως και τώρα...
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Πώς σας φάνηκε το έβδομο επεισόδιο; Empty Απ: Πώς σας φάνηκε το έβδομο επεισόδιο;

Κυρ Μαρ 27, 2011 12:04 am
Ψήφισα καλό γιατί με πώρωσε ο Derek(Cole). Προβλέπεται χαμός και θέλω να πιστεύω πως θα σκοτεινιάσει η σεζόν από δω και πέρα. Μακάρι να τους σφάξει όλους! lol!
Μόνο καλύτερο βλέπω το μέλλον της σεζόν με την παρουσία του. Μακάρι να γίνει εκπληξη και να δούμε και άλλους παλιούς να σκάνε μύτη. Τέλος διαπίστωσα σε αυτό το επεισόδιο ότι οι rangers πλην του Jaden είναι για τα μπάζα. Να τρώνε 3 rangers ξύλο από έναν μπλε? Ελεος δηλαδή
antonito91
antonito91
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2182
Ημερομηνία εγγραφής : 16/10/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αthens

Πώς σας φάνηκε το έβδομο επεισόδιο; Empty Απ: Πώς σας φάνηκε το έβδομο επεισόδιο;

Κυρ Μαρ 27, 2011 12:11 am
Σωστόοοοοοοοοος!!!! Αλλά κι ο Jaden είναι ηγέτης και πραγματικά πιστεύω πως στα συν της σεζόν είναι ο δυνατός χαρακτήρας ου κόκκινου που μου είχε λήψει κάπως στις τελευταίες σεζόν
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Πώς σας φάνηκε το έβδομο επεισόδιο; Empty Απ: Πώς σας φάνηκε το έβδομο επεισόδιο;

Κυρ Μαρ 27, 2011 12:16 am
Πράγματι, είναι σοβαρός αρχηγός και κάνει τα πάντα για την ομάδα. Τελευταία φορά που είδα κάτι τέτοιο ήταν στους SPD με τον Jack. Oπότε είναι θετικό που η saban επανέφερε την παράδοση με τους καλούς κόκκινους rangers. Gantonis μην αρχίσεις πάλι το γνωστό spoiler, αδιαφορώ αν είναι ή δεν είναι στα αλήθεια. Το θέμα είναι τι κάνει ως τώρα και ο τύπος τα σπάει.
antonito91
antonito91
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2182
Ημερομηνία εγγραφής : 16/10/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αthens

Πώς σας φάνηκε το έβδομο επεισόδιο; Empty Απ: Πώς σας φάνηκε το έβδομο επεισόδιο;

Κυρ Μαρ 27, 2011 12:41 am
lol!
chrys97
chrys97
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6813
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Κύπρος
https://www.youtube.com/user/TheRedranger1997

Πώς σας φάνηκε το έβδομο επεισόδιο; Empty Απ: Πώς σας φάνηκε το έβδομο επεισόδιο;

Σαβ Φεβ 09, 2013 3:37 pm
Πολυ καλο!!!Μου αρεσε πολυ η η εμφανιση του Cole.Το νεο ζορτ μου φανηκε γελοιο.Μολις το ειδα θυμηθηκα το παλι tigerzord του Tommy.Καλη προσπαθεια που πηγαν να το μιμηθουν.Αυτο που δεν μου αρεσε στο νεο tigerzord ειναι τα τρυπανια.
Εχω απορια τι ρολο παιζει αυτος ο Ντεκερ.Μου αρεσε ο μπλε ranger,ο kevin, που ειναι καλυτερος απο τον Mike,την Emily και την Mia αλλα ο Jayden τον νικα στο τελος.Ο πρασινος ranger σε αυτο το επεισοδιο δεν μου αρεσε.Εμενα μου αρεσε σε γενικες γραμμες και δεν καταλαβαινω γιατι το βαθμολογησετε αυστηρα
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης