Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ranger of the Day - Tommy Oliver

+21
geopao1995
Deadman Brand
MsterXgeo
gianniskap
Joker
mixaela
angelos13
redranger
falconara90
XameR_GT
plousmike
chrys
tomy.is
tasos5488
redgoldjason
grvaggelis
menes
gantonis
Skyranger
antonito91
Green Rider
25 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
mixaela
New Ranger
New Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 05/05/2014

Ranger of the Day - Tommy Oliver - Σελίδα 3 Empty Απ: Ranger of the Day - Tommy Oliver

Παρ Μάης 16, 2014 12:24 am
ο τομμυ ηταν πολυ οραιος σαν πρασινος και ασπρος, εκει μου αρεσε πολυ
Joker
Joker
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 114
Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2011
Ηλικία : 33
Τόπος : Thessaloniki

Ranger of the Day - Tommy Oliver - Σελίδα 3 Empty Απ: Ranger of the Day - Tommy Oliver

Παρ Φεβ 12, 2016 12:20 am
μαγκες Tommy Oliver Και τα μυαλα στα καγκελα.....κι εγω το στυλ μου  το εχω διαμορφωσει καταπολυ βασει του τομμυ.....σε εμφανισιακο επιπεδο βεβαια...εχω κι εγω αλογοουρα σαν του τομμυ και μου αρεσε το ντυσιμο του πολυ.....συνδυαζε ολα τα καλα των 90s που ενω σε αλλους πηγαιναν μετρια πανω του ηταν καταπληκτικα.......σαν πρασινος αγαπημενος ολων των εποχων,σαν λευκος εξαιρετικος,το ιδιο και σαν κοκκινος zeo........τωρα θα συμφωνησω με τον Green Rider για τους τουρμπο,δεν του πηγαινε απλως,και δεν τον πηγαινε και η σεζον....dino thunder ευχαριστη εμφανιση του...........αλλα ηταν ειναι και θα ειναι ο καλυτερος ranger που υπηρξε.......και φυσικα με τις κατακτησεις του.........Dragonzord αδιαμφησβητιτα σαν ζορντ..............και το tigerzord μου αρεσε πολυ,το ειχα και σε παιχνιδι,μαζι με το thunderzord assault team που ενωνονταν Wink
gianniskap
gianniskap
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 146
Ημερομηνία εγγραφής : 24/05/2014
Τόπος : Αthens

Ranger of the Day - Tommy Oliver - Σελίδα 3 Empty Απ: Ranger of the Day - Tommy Oliver

Δευ Απρ 04, 2016 12:07 am
Τυπάκι από τα λίγα.Πάντα μου άρεσε και ήταν ο αγαπημένος μου.
MsterXgeo
MsterXgeo
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 273
Ημερομηνία εγγραφής : 11/05/2016
Ηλικία : 35
Τόπος : ΞΑΝΘΗ

Ranger of the Day - Tommy Oliver - Σελίδα 3 Empty Απ: Ranger of the Day - Tommy Oliver

Σαβ Μάης 21, 2016 7:52 am
Τι να λέμε τωρα απλά τέλειος ο συγκεκριμένος χαρακτήρας. Στους περισσότερους ήταν και είναι ο πιο αγαπημενος χαρακτήρας. Απλά φανταστικός.
Deadman Brand
Deadman Brand
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 601
Ημερομηνία εγγραφής : 30/03/2016

Ranger of the Day - Tommy Oliver - Σελίδα 3 Empty Απ: Ranger of the Day - Tommy Oliver

Παρ Ιουλ 08, 2016 4:45 pm
Στην 1η σεζόν αν και ξεκίνησε ως evil ranger στη συνέχεια αποδείχθηκε πολύτιμο μέλος της ομάδας.
Στην 2η σεζόν έγινε η αλλαγή του από πράσινο σε άσπρο πράγμα που σήμαινε την ανάδειξη του σαν αρχηγό.Οι ιστορίες που τον αφορούσαν στη συγκεκριμένη σεζόν ήταν εξαιρετικές.Ακόμα τη μάχη του Tommy ανάμεσα στο καλό και το κακό τη θεωρούσα πάντα πολύ ενδιαφέρουσα.
avatar
geopao1995
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 129
Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2017

Ranger of the Day - Tommy Oliver - Σελίδα 3 Empty Απ: Ranger of the Day - Tommy Oliver

Παρ Μαρ 03, 2017 2:43 pm
ευδιαθετος  κεφατος και παντα πρωτος στο να φλερταρει
vivayo987
vivayo987
New Ranger
New Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 23/05/2015
Τόπος : UK

Ranger of the Day - Tommy Oliver - Σελίδα 3 Empty Απ: Ranger of the Day - Tommy Oliver

Κυρ Αυγ 09, 2020 6:28 am
Όχι οπαδός, πάρα πολύ Tommy στο σύμπαν. Πήρε πάρα πολύ την προσοχή από τους άλλους δασοφύλακες. Ο ηθοποιός θα μιλούσε επίσης στους χορογράφους για να τους πείσει να του δώσουν τα ακροβατικά που είχαν προγραμματιστεί για άλλους ανθρώπους. Η συνεχής απώλεια δύναμης ήταν ενοχλητική, αν και αυτό εφευρέθηκε για να βοηθήσει την αμερικανική εκπομπή να προσαρμοστεί στις ιαπωνικές σκηνές μάχης.
Jim88
Jim88
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 205
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2020

Ranger of the Day - Tommy Oliver - Σελίδα 3 Empty Απ: Ranger of the Day - Tommy Oliver

Πεμ Οκτ 15, 2020 8:17 am
Αν και λίγο overrated, ήταν ο καλύτερος όλων. Δε μου άρεσε όταν έγινε ο λευκός Ranger και πήρε τα ηνία της ομάδας από το Jason, γιατί λάτρευα το ρόλο που είχε ως Green Ranger που εμφανιζόταν ξεχωριστά από τη main ομάδα και τακτοποιούσε τους κακούς είτε με ξύλο είτε με το Dragon Zord.
Geodude
Geodude
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 251
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2020

Ranger of the Day - Tommy Oliver - Σελίδα 3 Empty Απ: Ranger of the Day - Tommy Oliver

Πεμ Οκτ 22, 2020 12:29 am
Ίσως ο ενδιαφέρον χαρακτήρας. Τρομερό backstory. Θέλω να πάρω μια θέση στο debate Green vs white και να πάω με το λευκό. Είναι ξεκάθαρα το με τι μεγάλωσε ο καθένας και επειδή έμαθα τον Tommy ως λευκό και αρχηγό, ε, καταλαβαίνετε 😛
Lunakri
Lunakri
New Ranger
New Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 23/08/2021
Ηλικία : 28
Τόπος : ΡΟΔΟΣ

Ranger of the Day - Tommy Oliver - Σελίδα 3 Empty Απ: Ranger of the Day - Tommy Oliver

Τρι Αυγ 24, 2021 6:44 pm
Εγώ ένα έχω να πώ  είναι απλά Κούκλος  χαχαχα . Νομίζω οτι τα πράσινα του πάνε πιο πολύ
Lunakri
Lunakri
New Ranger
New Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 23/08/2021
Ηλικία : 28
Τόπος : ΡΟΔΟΣ

Ranger of the Day - Tommy Oliver - Σελίδα 3 Empty Απ: Ranger of the Day - Tommy Oliver

Παρ Αυγ 27, 2021 7:57 pm
Δεν έχω λόγια να το περιγράψω κούκλος ο άνθρωπος και σίγουρα απο τους καλύτερους Rangers που έχουμε δεί αν και στην αρχή σαν κακός πράσινος δεν μου αρεσε αλλα τον συμπάθησα μετά
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης