Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!
Το καλύτερο φόρουμ για Super Hero Fans στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Μοιραστείτε
Πήγαινε κάτω
chrys97
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6850
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
https://www.youtube.com/user/TheRedranger1997

Απ: power rangers του ΑΝΤ1

Την / Το Τρι Ιαν 21, 2014 5:28 pm
μαλλον δεν ηξερε οτι υπαρχουν κι αλλες σεζον εκτος απο jungle fury
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Την / Το Τρι Ιαν 21, 2014 5:46 pm
Πάντως ειπε οτι ειχε τωρα τι να σου πω και εγω δεν εβγαλα άκρη
BnsGoldRanger
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή

Αριθμός μηνυμάτων : 2899
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Τόπος : Θεσσαλονίκη,Καλαμαριά

Την / Το Τρι Ιαν 21, 2014 7:37 pm
ρωτα τον μια αν τελειωσε με τους jungle fury

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Την / Το Τετ Ιαν 22, 2014 9:34 pm
Θα τον ρωτήσω αν και δεν νομίζω να εχει αρχίσει καν δεν ειδα να εχει ανεβάσει τίποτα εχτες που κοιταξα αν θες σου δινω τον κωδικό απο το email για να δεις την συζήτηση ετσι και αλλιώς το συγκεκριμένο μονο για το youtube το εχω
fatebylfs
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 160
Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2013

Την / Το Κυρ Δεκ 28, 2014 7:18 pm
ισως ειναι ειδεα μου γιατι power rangers εβλεπα μονο στη nova αλλα νομιω οτι ο αντ1 εδεχνε time force που νομιζω θπαρχουν ιδι στο forum !!!

PS παιδια ειμαι κενουριος στο site και θελω βοηθεια με 3 πραγαμτα ! αρχικα μια ερωτηση...επιτρεπονται τα greeklish ? δευτερων που μπορω να δω οια επεισοδια υπαρχουν στο φορθμ μεταγλωτισμενα και τριτων πως θα γινει να μοθ παρει καποιος μια σινεντεφξη ? θα το εκτιμουσα οπιος εχει την καλοσινι να μοθ απαντησει να το κανει με προσοπικο μηνυμα !!! ευχαριστω εκ των πρωτερων και καλες γιωρτες !!!
johnny_salonica
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή

Αριθμός μηνυμάτων : 721
Ημερομηνία εγγραφής : 11/03/2012
Τόπος : Θεσσαλονίκη
http://www.ioannispapargiriou.com

Την / Το Κυρ Δεκ 28, 2014 8:24 pm
Καλώς ήρθες στο φόρουμ μας fatebylfs και καλή διαμονή. Τα βάρβαρα greeklish ΔΕΝ επιτρέπονται. Για να δεις επεισόδια να ζητήσεις συνέντευξη αλλά και να διαβάσεις τους κανόνες λειτουργίας του φόρουμ, ρίξε μια ματιά εδώ: [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]. Ελπίζουμε να το διασκεδάσεις και να περάσεις καλά!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Graphic Arts & Photography
fatebylfs
Power Ranger
Power Ranger

Την / Το Κυρ Δεκ 28, 2014 8:31 pm
me sigxoreis den enoousa na dw-katevasw epeisodia enoousa na dw pia iparxoun mexri twra diathesima kai metaglotismena ! 

kai epeidi to "varavara" einai kapos ipokimeniko etsi opws grafw twra epitrepetai ?
johnny_salonica
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή

Αριθμός μηνυμάτων : 721
Ημερομηνία εγγραφής : 11/03/2012
Τόπος : Θεσσαλονίκη
http://www.ioannispapargiriou.com

Την / Το Κυρ Δεκ 28, 2014 8:43 pm
Ρίξε μια ματιά εδώ: [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] και εδώ: [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]. Όσων αφορά τα greeklish, απαγορεύονται σε κάθε μορφή.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Graphic Arts & Photography
fatebylfs
Power Ranger
Power Ranger

Την / Το Δευ Δεκ 29, 2014 9:38 pm
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] έγραψε:Ρε παιδια εγω που ειχα στειλει email και πηρα τηλεφωνο στο alter για τα digimon μου ειχαν πει για 20 επεισοδια 100 ευρω και μου ειπαν οτι αν εβρησκα κι αλλους θα γινονταν διαπραγματεθσεις.Εγω βρηκα περιπου 50 ατομα και ειχαμε μαζεψει περιπου 300 ευρω. Και τοτε τους ειχα κανει προσφορα 25 επεισοδια 100 ευρω και την δεχτηκαν.Αλλα οταν ημουν ετοιμος να στειλω τα λεφτα ειχαν αρχισει να ανεβαζουν επεισοδια στο animegreek και τους ακυρωσα την προσφορα.Δεν νομιζω στον αντ1 να σας ειπαν 1000 ευρω το επεισοδιο,ειναι εξωφρενικο ποσο
φιλε σοβαρα τωρα ? δηλαδη λες να γινεται κατι αντιστιχο με το σταρ και καποια αλλη σειρα ?
gt1993
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 219
Ημερομηνία εγγραφής : 18/12/2013
Τόπος : Κυπρος

Την / Το Δευ Μαρ 09, 2015 6:27 pm
ΤΕΛΕΙΟ
tsironick
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 222
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2011

Την / Το Κυρ Μαρ 15, 2015 10:54 am
Η μονη λυση ειναι να βρουμε καποιο παλικαρι που δουλευει εκει και να μας τα περασει σε ενα δισκο!
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης