Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
BnsGoldRanger
BnsGoldRanger
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2953
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονίκη,Καλαμαριά

Διαβαστε το προσεκτικα - την πατησα με απατεωνα . Empty Διαβαστε το προσεκτικα - την πατησα με απατεωνα .

Σαβ Μάης 25, 2019 2:40 am
καλησπερα παιδια συυγνωμη που το βαζω ως σημαντικο την θεματτικη αυτη ενοτητα αλλα νομιζω οτι ειναιι.
καταρχην να σας πω  ποτε δεν σταματησα να ψαχνω επεισοδια και βαζω σε πολλα σαιτ οπως το ΙΝΣΟΜΝΙΑ αγγελιες οτι αγοραζω επειισοδια ρειντζερς κυριως ΖΕΟ .
εχει περιπου εναν μηνα που την ΠΑΤΗΣΑ ασχημα με εναν απατεωνα με το ονομα OMNIS7ASH ο τυπος μου εστειλε οτι εχει αποθηκη κ μετα απο χρονια την ανοιξε και ειδε οτι εχει επεισοδια powerr rangers mighty max power rangers zeo turbbo masked rider και γενικα οτι αλλο του κατεβηκε στο μυαλο εκεινη την ωρα εγω απο τον ενθουσιασμο μου πως επιτελους θα τα βρω για την συλλλογη μου και φυσικα για το σαιτ μας μου  τον πιστευψα και δεν ζητησα δειγμα ..
λοιπον  μην τα πολυλογο με παραμυθιαζε για καιρρο ειμαι απο θεσσαλονικη οποιιος γνωριζει ββρεθηκαμε στην περραια θεσσαλονικης μου εδωσε 14 dvd καιι τον εκανα παζαρια κιολας με το ζορι τα ΑΓΟΡΑΣΑ 150 ΕΥΡΩ . ΦΥΣΙΚΑ ΤΑ DVD ΗΤΑΝ ΑΔΕΙΑ !!! παω σπιτιι με τοση πολυ χαρα μου ετρεμα απο την χαρα μου και τιι να δω ολα τα dvd αδεια .... ειναι δυσκολες εποχες δεν ρβισκεις ευκολα 150 ευρω την πατησα πολυ ασχημα ο τυπος μετα εξαφανηστηκε εννοειτε δεν τον εβρησκα πουθενα και μην τα πολυλογουμε μου εφαγε τα χρηματα ... στεναχωρεθηκα παρα πολυ μπορω να πω ειχα τοση χαρα μεσα μου θα τα εβαζζζα ολα τα επεισοδια στο σαιτ εννοειιιτε να τα χαιρομασταν ολοι εστω καιι αν τα πληρωσα 150 που κανονικα 200 ηθελε για ολα αυτα γιατιι ειχε ταχα μου ολες τις σεζον απο mighty morphin zeo turbo kai masked riider.... τελος παντων παιδια εγω γιαυτο εκανα το θεμα αν ποτε γινει κατι τετιο μην κοροιδεψει με εσας και ΠΑΝΤΑ μα ΠΑΝΤΑ να ζζητατε δειγμα πραγμα που δεν εκανα εγω .
στοιχεια απο αυτον δεν εχω κανενα παρα μονο τις συζητησεις μας στο insomnia ..δεν ξερω τιι μπορω να κανω για να τον βρω αν καποιος γνωριζει κατι
ευχαριστως να μου πει τι να κανω θα το εβαζα νωριτερα το θεμα απλα δεν ειιχα τον χρονο για να γραψω ολο αυτο .
ελπιιζζω να μην την ξανα πατησει κανενας ετσι .. αυτα.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Διαβαστε το προσεκτικα - την πατησα με απατεωνα . Empty Απ: Διαβαστε το προσεκτικα - την πατησα με απατεωνα .

Κυρ Ιουν 09, 2019 12:51 am
Πόπο. Οχι ρε φίλε Crying or Very sad
BnsGoldRanger
BnsGoldRanger
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2953
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονίκη,Καλαμαριά

Διαβαστε το προσεκτικα - την πατησα με απατεωνα . Empty Απ: Διαβαστε το προσεκτικα - την πατησα με απατεωνα .

Κυρ Ιουν 09, 2019 7:23 pm
Αστο τζιμ γιαυτο προσοχη .. απο δω και περα το ειπα γιια να προσεχουμε οποιοι ψαχνομαστε για επεισοδια .
Brent Rambo
Brent Rambo
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 105
Ημερομηνία εγγραφής : 23/10/2018

Διαβαστε το προσεκτικα - την πατησα με απατεωνα . Empty Απ: Διαβαστε το προσεκτικα - την πατησα με απατεωνα .

Κυρ Ιουν 09, 2019 9:50 pm
Όχι ρε συ,  κρίμα. 
Πάντα ρε παιδιά δοκιμάζουμε σε τέτοιες περιπτώσεις τα dvd πριν τα αγοράσουμε,  ειδικά αν είναι αντιγραμμένα.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Διαβαστε το προσεκτικα - την πατησα με απατεωνα . Empty Απ: Διαβαστε το προσεκτικα - την πατησα με απατεωνα .

Δευ Ιουν 10, 2019 12:16 pm
Τώρα το είδα. Πω ρε φίλε τι ανθρωποι υπάρχουν στα φόρουμς...
avatar
theshadow
New Ranger
New Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 04/09/2018

Διαβαστε το προσεκτικα - την πατησα με απατεωνα . Empty Απ: Διαβαστε το προσεκτικα - την πατησα με απατεωνα .

Τρι Ιουν 02, 2020 6:55 pm
Υπάρχουν αρκετοί δυστυχώς και να έχεις δίκιο δεν αξίζει να πας νομικά
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης