Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

+33
Magna Defender
nickwtbd
terror
andreas2leni
MelesPower
thomas92
bond tail
CMPunk
teo1323
siston
Blue Ranger
scorpios
johnny_salonica
General_Steve_93
Rikku20
chrys97
tim
stefos
chrys
Costascss
plousmike
shogohanz
don mpertas
ninetales
MCygo13
BnsGoldRanger
Red Forever
DRAGONGOD
lelouch
gantonis
just reaper
XameR_GT
Green Rider
37 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 38 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Κυρ Ιουν 21, 2015 2:44 am
^Τα 4 τελευταία τα έχω παίξει και είναι παιχνιδάρες (με εξαίρεση το LOK που πλησιάζει το "πολύ καλό").
Θα σου έλεγα να ξεκινήσεις το Legend of Korra που είναι πολύ μικρό παιχνιδάκι.

Αχ, γιατί μου θύμισες το Alice, είναι από τα πιο αγαπημένα μου games που έχω παίξει στο PC και λυπάμαι που έχει φάει τόση λάσπη.
Απλά σε ενημερώνω, αν δεν το ξέρεις, ότι είναι η συνέχεια του American McGee's Alice (που για κάποιο λόγο είχε καλύτερη κριτική...).


Ξέρετε αν αξίζει το The Witcher Adventure Game????
bond tail
bond tail
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 1765
Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : gallifrey

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 38 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Κυρ Ιουν 21, 2015 2:53 am
Costascss έγραψε:


Ξέρετε αν αξίζει το The Witcher Adventure Game????


Δεν αξιζει αμα δεν το εχει 1 ευρο τουλαχιστον καλητερα να ξοδεψεις τα λεφτα σου αλλου
just reaper
just reaper
Συντονιστής
Συντονιστής
Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 38 B_onepiece
Αριθμός μηνυμάτων : 641
Ημερομηνία εγγραφής : 23/05/2010

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 38 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Κυρ Ιουν 21, 2015 8:23 pm
Costascss έγραψε:
Απλά σε ενημερώνω, αν δεν το ξέρεις, ότι είναι η συνέχεια του American McGee's Alice (που για κάποιο λόγο είχε καλύτερη κριτική...).
Αν δεν έχω παίξει το Amrican Mcgee πειράζει ή χάνω από την ιστορία πολύ; 

Τα Trine θυμάμαι που τα έλεγες.
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 38 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 38 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Δευ Ιουν 22, 2015 6:51 pm
Προ-παρήγγειλα το Devil May Cry 4 Special Edition.

Για όποιον ενδιαφέρεται, από 25€ που το έχει το steam το βρήκα 16.50€ (σε κωδικό steam και πάλι) εδώ:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

just reaper έγραψε:
Costascss έγραψε:
Απλά σε ενημερώνω, αν δεν το ξέρεις, ότι είναι η συνέχεια του American McGee's Alice (που για κάποιο λόγο είχε καλύτερη κριτική...).
Αν δεν έχω παίξει το Amrican Mcgee πειράζει ή χάνω από την ιστορία πολύ; 

Τα Trine θυμάμαι που τα έλεγες.
Αν ξέρεις το παραμύθι της Αλίκης στην χωρα των θαυμάτων, δεν πειράζει. Το πρώτο game είναι μια πιο σκοτεινή έκδοση του παραμυθιού.

Το Alice Madness Returns εκτυλίσσεται όταν η Alice έχει ήδη μεγαλώσει μέσα σε τρελοκομείο για ανηλικους και γυρίζει η τρέλα που την έκανε να φτιάξει την πρώτη ιστορία στο κεφάλι της.

Γενικά, υπάρχουν πολλές ιστορίες-τραγούδια κτλ που λένε ότι όλο το παραμύθι γίνεται στο κεφάλι της Alice και το χρησιμοποιεί για να αντιμετωπίσει την πραγματικότητα...Δηλαδή είναι για δέσιμο  Razz  Καλό ε?
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 38 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Δευ Ιουν 22, 2015 8:08 pm
DreadOut (Steam) - Το demo ήταν αρκετό για να τα κάνω πάνω μου!!!
FINAL FANTASY IV THE AFTER YEARS (Steam) - Collection complete και πάλι!!!
POSTAL 2: Paradise Lost (Steam) - το πέθανα το κανονικό παιχνίδι. Σούπερ πώρωση που βγάλαν dlc!!!
Riven (Steam) - απωθημένο από το 1999 στην Βενετία. Η συνέχεια του Myst
Back to the Future: The Game (Steam) - Λατρεύω τις ταινίες οπότε γιατί όχι σκέφτηκα
Assassin's Creed™: Director's Cut Edition (Steam) - Ελπίζω να γίνω μέγα φαν με αυτό επιτέλους να τα παίξω με τη σειρά μετά τα άλλα
Pool Nation Bumper Pack Bundle (Steam) - Μπιλιάρδο, παίζει και online θα πέσει τρελό γέλιο
Child of Light (Steam) - Για να δούμε μας τα είχαν πρήξει δίκαια με αυτό?
A New Beginning - Final Cut (Steam) - Είχε περισσέψει 1 ευρώ και το πήρα. Καλό θα είναι πιστεύω
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 38 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 38 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Τετ Ιουν 24, 2015 3:06 pm
Επιτέλους ήρθε ο κωδικός steam για το Devil May Cry Special Edition, τον περίμενα εχθές.


@Green Rider Αφού δεν είχες ήδη το Portal 2? Αν το ξεκινήσεις πες το μου για να το αρχίσω και εγώ.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 38 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Τετ Ιουν 24, 2015 5:03 pm
Το DLC του Postal 2 πήρα. Δεν είπα για το Portal 2. Μιας και είπες γι'αυτό έπαιξα λίγο μια μέρα αλλά λόγω του Dark Souls 2 το άφησα προς το παρόν όπως και όλα τα άλλα που έπαιζα
just reaper
just reaper
Συντονιστής
Συντονιστής
Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 38 B_onepiece
Αριθμός μηνυμάτων : 641
Ημερομηνία εγγραφής : 23/05/2010

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 38 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Τετ Ιουν 24, 2015 7:46 pm
Ένα γράμμα μετά διαφορά που κάνει Razz
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 38 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 38 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Σαβ Ιουν 27, 2015 10:00 pm
Green Rider έγραψε:Το DLC του Postal 2 πήρα. Δεν είπα για το Portal 2. Μιας και είπες γι'αυτό έπαιξα λίγο μια μέρα αλλά λόγω του Dark Souls 2 το άφησα προς το παρόν όπως και όλα τα άλλα που έπαιζα
Γράψε άκυρο.
Αλλά και πάλι όταν ξεκινήσεις το Portal 2, πες το μου.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 38 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Κυρ Ιουν 28, 2015 7:19 pm
OK  Smile
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 38 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 38 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Τρι Ιουν 30, 2015 4:21 pm
Δεν ξέρω αν το ακούσατε αλλά ένα από τα μέτρα που θα πάρει η κυβέρνηση (στο "ναι" αν κατάλαβα καλά) είναι 30% φόρο στα στις κονσόλες και τα βιντεοπαιχνίδια  Neutral

Πάντως και στο ναι και στο όχι φαντάζομαι ότι θα ακριβύνουν για την Ελλάδα έτσι και αλλιώς (στο "όχι" λόγο ισονομίας).
Ευτυχώς που οι περισσότεροι έχουμε πάρει αρκετά που δεν έχουμε παίξει ακόμα, και όταν αυτά τελειώσουν θα γυρίσουμε στα πειρατικά. pirat
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 38 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Τρι Ιουν 30, 2015 5:10 pm
Costascss έγραψε:Δεν ξέρω αν το ακούσατε αλλά ένα από τα μέτρα που θα πάρει η κυβέρνηση (στο "ναι" αν κατάλαβα καλά) είναι 30% φόρο στα στις κονσόλες και τα βιντεοπαιχνίδια  Neutral

Πάντως και στο ναι και στο όχι φαντάζομαι ότι θα ακριβύνουν για την Ελλάδα έτσι και αλλιώς (στο "όχι" λόγο ισονομίας).
Ευτυχώς που οι περισσότεροι έχουμε πάρει αρκετά που δεν έχουμε παίξει ακόμα, και όταν αυτά τελειώσουν θα γυρίσουμε στα πειρατικά. pirat
Καλά κάτσε να υπάρχει Ελλάδα την άλλη βδομάδα και τα video games τα βρίσκουμε  Razz
just reaper
just reaper
Συντονιστής
Συντονιστής
Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 38 B_onepiece
Αριθμός μηνυμάτων : 641
Ημερομηνία εγγραφής : 23/05/2010

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 38 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Τρι Ιουν 30, 2015 5:36 pm
Costascss έγραψε:Δεν ξέρω αν το ακούσατε αλλά ένα από τα μέτρα που θα πάρει η κυβέρνηση (στο "ναι" αν κατάλαβα καλά) είναι 30% φόρο στα στις κονσόλες και τα βιντεοπαιχνίδια  Neutral

Που το είδες αυτό; Δεν το έχει πάρει το μάτι μου. Εξάλλου και φόρο να βάλουν, αν αγοράζεις παιχνίδια από έξω.πχ steam, πως θα στο φορολογήσει;
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 38 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 38 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Τρι Ιουν 30, 2015 8:14 pm
just reaper έγραψε:
Costascss έγραψε:Δεν ξέρω αν το ακούσατε αλλά ένα από τα μέτρα που θα πάρει η κυβέρνηση (στο "ναι" αν κατάλαβα καλά) είναι 30% φόρο στα στις κονσόλες και τα βιντεοπαιχνίδια  Neutral

Που το είδες αυτό; Δεν το έχει πάρει το μάτι μου. Εξάλλου και φόρο να βάλουν, αν αγοράζεις παιχνίδια από έξω.πχ steam, πως θα στο φορολογήσει;
Στην tv.
Δεν ξέρω, πάντως ξέρω ότι από κάποια online καταστήματα του εξωτερικού ήδη υπάρχει ένας φόρος ~20% (για Ελλάδα), σαν να περνάς κάτι από το τελωνείο.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 38 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Τετ Ιουλ 08, 2015 9:17 pm
Βρήκα στον κωτσόβολο 3 παιχνίδια για ps3, ένα 20άρι όλα μαζί και τα πήρα φυσικά και ατά είναι 
cod gosts 
metal gear rising
dead island retail 

Θα προτιμούσα να είχε άλλο παιχνίδι αντί για το cod (δε μου αρέσει και πολύ πλέον) αλλά τέλος πάντων, ήταν καλή προσφορά.

Και το rain δωρεάν απο ps+ και ένα άλλο που δε θυμάμαι πως λεγόταν
just reaper
just reaper
Συντονιστής
Συντονιστής
Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 38 B_onepiece
Αριθμός μηνυμάτων : 641
Ημερομηνία εγγραφής : 23/05/2010

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία? - Σελίδα 38 Empty Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Παρ Ιουλ 10, 2015 4:07 am
Costascss έγραψε:Δεν ξέρω αν το ακούσατε αλλά ένα από τα μέτρα που θα πάρει η κυβέρνηση (στο "ναι" αν κατάλαβα καλά) είναι 30% φόρο στα στις κονσόλες και τα βιντεοπαιχνίδια  Neutral

Πάντως και στο ναι και στο όχι φαντάζομαι ότι θα ακριβύνουν για την Ελλάδα έτσι και αλλιώς (στο "όχι" λόγο ισονομίας).
Ευτυχώς που οι περισσότεροι έχουμε πάρει αρκετά που δεν έχουμε παίξει ακόμα, και όταν αυτά τελειώσουν θα γυρίσουμε στα πειρατικά. pirat

Εντάξει παρεξήγησης Razz 
Το τσέκαρα. Είναι για τα τυχερά παιχνίδια το 30%
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης