Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!
Το καλύτερο φόρουμ για Super Hero Fans στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Το καλύτερο φόρουμ για Super Hero Fans στην Ελλάδα!

ΦόρουμΠόρταλΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Costascss
Boηθός Διαχειριστή

Αριθμός μηνυμάτων : 3769
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Κυρ Ιουν 21, 2015 2:44 am

^Τα 4 τελευταία τα έχω παίξει και είναι παιχνιδάρες (με εξαίρεση το LOK που πλησιάζει το "πολύ καλό").
Θα σου έλεγα να ξεκινήσεις το Legend of Korra που είναι πολύ μικρό παιχνιδάκι.

Αχ, γιατί μου θύμισες το Alice, είναι από τα πιο αγαπημένα μου games που έχω παίξει στο PC και λυπάμαι που έχει φάει τόση λάσπη.
Απλά σε ενημερώνω, αν δεν το ξέρεις, ότι είναι η συνέχεια του American McGee's Alice (που για κάποιο λόγο είχε καλύτερη κριτική...).

Ξέρετε αν αξίζει το The Witcher Adventure Game????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bond tail
Συντονιστής

Αριθμός μηνυμάτων : 1753
Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2012
Τόπος : gallifrey

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Κυρ Ιουν 21, 2015 2:53 am

@Costascss έγραψε:

Ξέρετε αν αξίζει το The Witcher Adventure Game????

Δεν αξιζει αμα δεν το εχει 1 ευρο τουλαχιστον καλητερα να ξοδεψεις τα λεφτα σου αλλου

just reaper
Boηθός Διαχειριστή

Αριθμός μηνυμάτων : 641
Ημερομηνία εγγραφής : 23/05/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Κυρ Ιουν 21, 2015 8:23 pm

@Costascss έγραψε:

Απλά σε ενημερώνω, αν δεν το ξέρεις, ότι είναι η συνέχεια του American McGee's Alice (που για κάποιο λόγο είχε καλύτερη κριτική...).
Αν δεν έχω παίξει το Amrican Mcgee πειράζει ή χάνω από την ιστορία πολύ; 

Τα Trine θυμάμαι που τα έλεγες.

Costascss
Boηθός Διαχειριστή

Τόπος : Αθήνα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Δευ Ιουν 22, 2015 6:51 pm

Προ-παρήγγειλα το Devil May Cry 4 Special Edition.

Για όποιον ενδιαφέρεται, από 25€ που το έχει το steam το βρήκα 16.50€ (σε κωδικό steam και πάλι) εδώ:
http://www.gamesrocket.com/download/Devil-May-Cry-4-Special-Edition.html?ref=516

@just reaper έγραψε:
@Costascss έγραψε:

Αν δεν έχω παίξει το Amrican Mcgee πειράζει ή χάνω από την ιστορία πολύ; 

Τα Trine θυμάμαι που τα έλεγες.
Αν ξέρεις το παραμύθι της Αλίκης στην χωρα των θαυμάτων, δεν πειράζει. Το πρώτο game είναι μια πιο σκοτεινή έκδοση του παραμυθιού.

Το Alice Madness Returns εκτυλίσσεται όταν η Alice έχει ήδη μεγαλώσει μέσα σε τρελοκομείο για ανηλικους και γυρίζει η τρέλα που την έκανε να φτιάξει την πρώτη ιστορία στο κεφάλι της.

Γενικά, υπάρχουν πολλές ιστορίες-τραγούδια κτλ που λένε ότι όλο το παραμύθι γίνεται στο κεφάλι της Alice και το χρησιμοποιεί για να αντιμετωπίσει την πραγματικότητα...Δηλαδή είναι για δέσιμο  Razz  Καλό ε?

Green Rider
Διαχειριστής

Zero Blood Dragon
Power Rangers Ninja Steel
Αριθμός μηνυμάτων : 28656
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Τόπος : Netherrealm

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Δευ Ιουν 22, 2015 8:08 pm

DreadOut (Steam) - Το demo ήταν αρκετό για να τα κάνω πάνω μου!!!
FINAL FANTASY IV THE AFTER YEARS (Steam) - Collection complete και πάλι!!!
POSTAL 2: Paradise Lost (Steam) - το πέθανα το κανονικό παιχνίδι. Σούπερ πώρωση που βγάλαν dlc!!!
Riven (Steam) - απωθημένο από το 1999 στην Βενετία. Η συνέχεια του Myst
Back to the Future: The Game (Steam) - Λατρεύω τις ταινίες οπότε γιατί όχι σκέφτηκα
Assassin's Creed™: Director's Cut Edition (Steam) - Ελπίζω να γίνω μέγα φαν με αυτό επιτέλους να τα παίξω με τη σειρά μετά τα άλλα
Pool Nation Bumper Pack Bundle (Steam) - Μπιλιάρδο, παίζει και online θα πέσει τρελό γέλιο
Child of Light (Steam) - Για να δούμε μας τα είχαν πρήξει δίκαια με αυτό?
A New Beginning - Final Cut (Steam) - Είχε περισσέψει 1 ευρώ και το πήρα. Καλό θα είναι πιστεύω

http://maagr.forumgreek.com/
Costascss
Boηθός Διαχειριστή

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Τετ Ιουν 24, 2015 3:06 pm

Επιτέλους ήρθε ο κωδικός steam για το Devil May Cry Special Edition, τον περίμενα εχθές.

@Green Rider Αφού δεν είχες ήδη το Portal 2? Αν το ξεκινήσεις πες το μου για να το αρχίσω και εγώ.

Green Rider
Διαχειριστής

Zero Blood Dragon

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Τετ Ιουν 24, 2015 5:03 pm

Το DLC του Postal 2 πήρα. Δεν είπα για το Portal 2. Μιας και είπες γι'αυτό έπαιξα λίγο μια μέρα αλλά λόγω του Dark Souls 2 το άφησα προς το παρόν όπως και όλα τα άλλα που έπαιζα

just reaper
Boηθός Διαχειριστή

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Τετ Ιουν 24, 2015 7:46 pm

Ένα γράμμα μετά διαφορά που κάνει Razz

Costascss
Boηθός Διαχειριστή

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Σαβ Ιουν 27, 2015 10:00 pm

@Green Rider έγραψε:
Το DLC του Postal 2 πήρα. Δεν είπα για το Portal 2. Μιας και είπες γι'αυτό έπαιξα λίγο μια μέρα αλλά λόγω του Dark Souls 2 το άφησα προς το παρόν όπως και όλα τα άλλα που έπαιζα
Γράψε άκυρο.
Αλλά και πάλι όταν ξεκινήσεις το Portal 2, πες το μου.

Green Rider
Διαχειριστής

Zero Blood Dragon

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Κυρ Ιουν 28, 2015 7:19 pm

OK  Smile

Costascss
Boηθός Διαχειριστή

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Τρι Ιουν 30, 2015 4:21 pm

Δεν ξέρω αν το ακούσατε αλλά ένα από τα μέτρα που θα πάρει η κυβέρνηση (στο "ναι" αν κατάλαβα καλά) είναι 30% φόρο στα στις κονσόλες και τα βιντεοπαιχνίδια  Neutral

Πάντως και στο ναι και στο όχι φαντάζομαι ότι θα ακριβύνουν για την Ελλάδα έτσι και αλλιώς (στο "όχι" λόγο ισονομίας).
Ευτυχώς που οι περισσότεροι έχουμε πάρει αρκετά που δεν έχουμε παίξει ακόμα, και όταν αυτά τελειώσουν θα γυρίσουμε στα πειρατικά. pirat

redlegend
Συντονιστής

Αριθμός μηνυμάτων : 2884
Ημερομηνία εγγραφής : 18/08/2013

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Τρι Ιουν 30, 2015 5:10 pm

@Costascss έγραψε:
Δεν ξέρω αν το ακούσατε αλλά ένα από τα μέτρα που θα πάρει η κυβέρνηση (στο "ναι" αν κατάλαβα καλά) είναι 30% φόρο στα στις κονσόλες και τα βιντεοπαιχνίδια  Neutral

Πάντως και στο ναι και στο όχι φαντάζομαι ότι θα ακριβύνουν για την Ελλάδα έτσι και αλλιώς (στο "όχι" λόγο ισονομίας).
Ευτυχώς που οι περισσότεροι έχουμε πάρει αρκετά που δεν έχουμε παίξει ακόμα, και όταν αυτά τελειώσουν θα γυρίσουμε στα πειρατικά. pirat
Καλά κάτσε να υπάρχει Ελλάδα την άλλη βδομάδα και τα video games τα βρίσκουμε  Razz

just reaper
Boηθός Διαχειριστή

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Τρι Ιουν 30, 2015 5:36 pm

@Costascss έγραψε:

Που το είδες αυτό; Δεν το έχει πάρει το μάτι μου. Εξάλλου και φόρο να βάλουν, αν αγοράζεις παιχνίδια από έξω.πχ steam, πως θα στο φορολογήσει;

Costascss
Boηθός Διαχειριστή

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Τρι Ιουν 30, 2015 8:14 pm

@just reaper έγραψε:
@Costascss έγραψε:

Που το είδες αυτό; Δεν το έχει πάρει το μάτι μου. Εξάλλου και φόρο να βάλουν, αν αγοράζεις παιχνίδια από έξω.πχ steam, πως θα στο φορολογήσει;
Στην tv.
Δεν ξέρω, πάντως ξέρω ότι από κάποια online καταστήματα του εξωτερικού ήδη υπάρχει ένας φόρος ~20% (για Ελλάδα), σαν να περνάς κάτι από το τελωνείο.

redlegend
Συντονιστής

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Τετ Ιουλ 08, 2015 9:17 pm

Βρήκα στον κωτσόβολο 3 παιχνίδια για ps3, ένα 20άρι όλα μαζί και τα πήρα φυσικά και ατά είναι 
cod gosts 
metal gear rising
dead island retail 

Θα προτιμούσα να είχε άλλο παιχνίδι αντί για το cod (δε μου αρέσει και πολύ πλέον) αλλά τέλος πάντων, ήταν καλή προσφορά.

Και το rain δωρεάν απο ps+ και ένα άλλο που δε θυμάμαι πως λεγόταν

just reaper
Boηθός Διαχειριστή

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Παρ Ιουλ 10, 2015 4:07 am

@Costascss έγραψε:

Εντάξει παρεξήγησης Razz 
Το τσέκαρα. Είναι για τα τυχερά παιχνίδια το 30%

Costascss
Boηθός Διαχειριστή

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Κυρ Ιουλ 12, 2015 12:26 am

@just reaper έγραψε:
@Costascss έγραψε:

Εντάξει παρεξήγησης Razz 
Το τσέκαρα. Είναι για τα τυχερά παιχνίδια το 30%
Τότε οι μαμάκες των καναλιών φταίνε γιατί είπαν ακριβώς "επιπλέον φόρος στα βίντεο παιχνίδια". Μάλλον για αυτούς είναι το ίδιο πράγμα.

Πάντως και πάλι δεν μπορώ να πάρω τίποτα γιατί αντί για πιστωτική χρησιμοποιώ την paysafecard και δεν γίνεται λόγο capital control.

just reaper
Boηθός Διαχειριστή

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Κυρ Ιουλ 12, 2015 1:07 am

Αστα να πάνε. Σε νιώθω πλήρως. Ούτε με πιστωτική μπορείς να αγοράσεις τίποτα λόγο capital control. Θέλω να προλάβω 2 bundles στο Humble bundle. Ελπίζω από Δευτέρα να στρώσει η κατάσταση.

redlegend
Συντονιστής

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Κυρ Ιουλ 12, 2015 11:09 am

^Τι παίζειμε αυτό; Γιατί δε σας αφήνουν; Εφόσον μπορείτε να τα πληρώσετε, τι τους νοιάζει αυτούς; 
Ευτυχώς στο psn δεν έγινε κάτι τέτοιο και όλα λειτουργούν κανονικότατα.

just reaper
Boηθός Διαχειριστή

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Κυρ Ιουλ 12, 2015 1:45 pm

Επειδή οι ελληνικές τράπεζες έχουν πρόβλημα λόγο έλλειψης χρημάτων, προσπαθούν να κρατήσουν με νύχια και με δόντια όσα τους έχουν μείνει. Για αυτό και αφήνουν να βγάζει κανείς μόνο 60 ευρώ από τα ΑΤΜ κάθε μέρα. Αν πήγαιναν όλοι και τράβαγαν 500αρια θα έμεναν τελείως από λεφτά. Ομοίως για να μείνουν τα χρήματα των τραπεζών στην Ελλάδα και να μην πάνε εξωτερικό όπου θα τα χάσουν έχουν κόψει κάθε αγορά όπου τα λεφτά θα πάνε έξω. Εμείς έχουμε να τα αγοράσουμε, οι τράπεζες πάλι όχι. 

Green Rider
Διαχειριστής

Zero Blood Dragon

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Δευ Ιουλ 13, 2015 2:01 am

αστα να πάνε και γω ήθελα να πάρω το goat simulator που έχω κουπόνι 75% και δεν μπορώ...

Costascss
Boηθός Διαχειριστή

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Τρι Ιουλ 14, 2015 11:58 am

Ακούσατε ποτε θα ανοίξουν οι τράπεζες?

redlegend
Συντονιστής

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Τετ Σεπ 02, 2015 7:41 pm

sao hollow fragment ps vita 
twisted metal ps3 ps+ δωρεάν

bond tail
Συντονιστής

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Τετ Σεπ 02, 2015 8:48 pm

Metal gear solid v the pahntom pain ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΠΗΡΑ!!!!!!!!!!

redlegend
Συντονιστής

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Τετ Σεπ 02, 2015 10:39 pm

^είναι όντως τόσο καλό όσο λένε;

bond tail
Συντονιστής

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Τετ Σεπ 02, 2015 10:58 pm

Σαν gameplay ναι σαν story δεν εχουν γηνει πολλα ακομα οποτε μεχρι να το τελιοσς δεν μπορω να πω

Green Rider
Διαχειριστής

Zero Blood Dragon

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Κυρ Σεπ 13, 2015 10:58 pm

Halo Spartan Strike (Steam)
3 ευρώ αλλά στην ουσία τσάμπα γιατί πούλησα ένα wallpaper 3 ευρώ!  Razz

Costascss
Boηθός Διαχειριστή

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Δευ Σεπ 14, 2015 12:09 pm

^Τώρα για να αγοράσεις games πρέπει αναγκαστικά να πουλήσεις κάτι, ε? Sad

Sparkle 2 Evo (Steam), το πήρα μόνο και μόνο γιατί είχα κάρτα -80%

Green Rider
Διαχειριστής

Zero Blood Dragon

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Σαβ Σεπ 19, 2015 12:04 pm

Divekick (Steam). Μου το έκανε δώρο ένας φίλος μου

Costascss
Boηθός Διαχειριστή

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Δευ Σεπ 28, 2015 12:41 pm

Fragile Dreams (Wii) μεταχειρισμένο.

Costascss
Boηθός Διαχειριστή

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Τρι Σεπ 29, 2015 7:46 pm

Μου ήρθε από τα public το Sleeping Dogs Definitive Limited D1 Edition (Steam)
Θα το δοκιμάσω κάποια άλλη στιγμή γιατί τώρα έχουν άλλα σειρά. Ελπίζω να είναι καλό (και να μην σπατάλησα τσάμπα λεφτά).

Green Rider
Διαχειριστής

Zero Blood Dragon

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Τρι Σεπ 29, 2015 8:26 pm

παιχνιδάρα είναι το sleeping dogs. GTA με σύστημα μάχης των Batman games μπορώ να το χαρακτηρίσω  Cool

Costascss
Boηθός Διαχειριστή

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Τρι Σεπ 29, 2015 9:08 pm

Ευτυχώς. Η αλήθεια είναι ότι το πήρα χωρίς να δω review ή να ρωτήσω κάτι.

Green Rider
Διαχειριστής

Zero Blood Dragon

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Τετ Σεπ 30, 2015 3:36 am

Μέχρι η μάνα μου το παίζει αυτό και της άρεσε και εκείνης περισσότερο από τα GTA φαντάσου

Costascss
Boηθός Διαχειριστή

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Τετ Σεπ 30, 2015 12:42 pm

Παίζει η μάνα σου GTA και Sleeping Dogs? Shocked
Η μάνα μου όταν ακούει games ή μας βλέπει να παίζουμε βγάζει σπυράκια. Ποσο χρονών είναι?

Green Rider
Διαχειριστής

Zero Blood Dragon

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Τετ Σεπ 30, 2015 3:39 pm

49 είναι. Ναι παίζει. Ανέκαθεν της άρεσαν τα videogames. Από αυτήν πήρα dna γι'αυτό  Razz

johnny_salonica
Boηθός Διαχειριστή

Αριθμός μηνυμάτων : 712
Ημερομηνία εγγραφής : 11/03/2012
Τόπος : Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Τετ Σεπ 30, 2015 4:28 pm

Χαχαχα! Ωραίος Jim. Και η δικιά μου μητέρα παίζει βιντεοπαιχνίδια. Είναι 46 και είναι αυτή που μου πήρε Master System και Gamegear ως βάπτισμα του πυρός! Έχουμε περάσει άπειρες ώρες μαζί παίζοντας από Sonic και Disney platforms, μέχρι Worms και adventures όπως: Blazing Dragons, Discworld, Amerzone, Syberia, Grim Fandango και The Longest Journey. Να την χαίρεσαι!

Graphic Arts & Photography
http://www.ioannispapargiriou.com
Costascss
Boηθός Διαχειριστή

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Τετ Σεπ 30, 2015 8:40 pm

Πραγματικά και 100% ζηλεύω Sad

Ο πατέρας μου τώρα το αποδέχεται ότι είμαι gamer, η μάνα ποτέ!

redlegend
Συντονιστής

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Τετ Σεπ 30, 2015 9:11 pm

Εμένα παιζει ο πατέρας καμία φορά, κύριος pro και fifa και κοντραριζομαατε, μπορώ να πω ότι ξέρει να παίζει αρκετά καλά πλέον, για την ηλικία του τέλος πάντων. Η μητέρα μου πάλι, αν και είναι χαλαρή με όλα τα άλλα, τα video games τα θεωρεί χειρότερα από ηρωίνη και πιστεύει ότι έχουν βγει μόνο για να μας κοροϊδεύουν και το πετυχημένο που λέει ''Αυτοί τα βγάλαν αυτά τα μπλιμπλικια για να σας εχουν όλη την μέρα εκεί και να πάνε μόνο τα παιδιά τους μπροστά" και εγω να έχω σκάσει στα γέλια απο δίπλα  lol! Δε ξέρω γιατί το έχει πάρει τόσο στραβά, όπως επίσης και το πώς υπάρχουν ακόμα τόσα μέσα στο σπίτι  Razz

Costascss
Boηθός Διαχειριστή

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Πεμ Οκτ 01, 2015 11:12 pm

^Είχα πάθει σοκ όταν έπαιξα δύο φορές με τον πατέρα μου διπλό. Την μια φορά Need For Speed και την άλλη motoGP και όχι μόνο με έλιωσε, με εξαφάνισε! Το ίδιο και ο θείος μου (μεγάλος αδελφός του), ούτε ο ξάδελφος μου το πίστευε. Και το χειρότερο είναι ότι εμείς είμαστε gamers ενώ αυτή δεν έχουν ακουμπήσει ξανά μοχλό..

Green Rider
Διαχειριστής

Zero Blood Dragon

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Παρ Οκτ 02, 2015 12:19 am

Πήρα δωρεάν το Metal Gear Solid V: Ground Zeroes στο Xbox 360 μέσω games with gold. Oύτε παραγγελία!!!  cheers

Costascss
Boηθός Διαχειριστή

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Παρ Οκτ 02, 2015 5:39 pm

Απίστευτο. Δίνουν ακόμα και τόσο καινούρια games με το gold? Μάλλον έχω αργήσει πολύ να πάρω xbox.

Green Rider
Διαχειριστής

Zero Blood Dragon

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Παρ Οκτ 02, 2015 8:38 pm

ναι έχουν βελτιωθεί πολύ  Very Happy

redlegend
Συντονιστής

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Παρ Οκτ 02, 2015 10:05 pm

Και εμείς κάποτε στο ps+ περνάμε παιχνίδια όπως το tomb raider 2012 και τώρα μας έχουν γέμισε Indies Evil or Very Mad ειστεείστε ττυχεροί στο Xbox

bond tail
Συντονιστής

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Παρ Οκτ 02, 2015 10:11 pm

Γιατι τι εχουν τα indies? πιο πολλα indies ειναι καλλα παρα τα AAA game

redlegend
Συντονιστής

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Παρ Οκτ 02, 2015 10:18 pm

^άσχημα δεν είναι, αλλά για να πω την αλήθεια προτιμώ ένα καλό σενάριο με ωραία τραγούδια και ωραίο gameplay, άποψη μου πάντα.  Η αλήθεια είναι πάντως ότι μερικά Indies είναι αρκετά καλά, όχι για κάθε μήνα σε κάθε πλατφόρμα.

bond tail
Συντονιστής

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Παρ Οκτ 02, 2015 10:28 pm

τα καλα σεναρια ειναι τοσο σπανια πια που τα εχω ξεχασει οσο για μουσικη το bastion και το transistor ειναι indies και εχουν καμια απο τα καλητερα soundtrack που υπαρχουν να μην μιλισω για ατμοσφερα ακομα και η ιστορια ειναι παρα πολυ καλη

Green Rider
Διαχειριστής

Zero Blood Dragon

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Παρ Οκτ 02, 2015 10:52 pm

κάποια indies αξίζουν πολύ ναι σαφώς και έχω αγοράσει αρκετά. Το έχουν παραχέσει ωστόσο με δαύτα. Κράζουν άλλα παιχνίδια γνωστά για ψύλλου πήδημα και αυτά τα θεοποιούν και μπορεί να έχουν και γραφικά 80s. Πολύ με εκνευρίζει αυτό το πράγμα. Σε μερικά ειδικά δεν καταλαβαίνω τι στο καλό τους βρίσκουν. Στα pixel-ωτά ειδικά αναφέρομαι. Ημαρτον...

Green Rider
Διαχειριστής

Zero Blood Dragon

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Πεμ Οκτ 08, 2015 5:41 pm

Αγόρασα μεταχειρισμένα τα Silent Hill Homecoming & Silent Hill Downpour και καινούργιο το Resident Evil Revelations 2. Περιττό να πω πως τρελάθηκα από τη χαρά μου που τα βρήκα και τόσο φθηνά μάλιστα. Η συλλογή μου από τα παιχνίδια και των δύο σειρών πλέον ολοκληρώθηκε σε ps2 & xbox 360  cheers

Costascss
Boηθός Διαχειριστή

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Πεμ Οκτ 15, 2015 10:06 pm

One Piece: Unlimited Cruise 2: Awakening of a Hero μεταχειρισμένο

redlegend
Συντονιστής

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?   Σαβ Οκτ 17, 2015 2:03 pm

One piece pirate warriors 3 ps3  cheers cheers cheers

Τί παιχνίδια αγοράσατε/αποκτήσατε τελευταία?
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 12 από 14Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Power Rangers in Greece :: Videogames :: Γενικά-
Μετάβαση σε: