Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!
Το καλύτερο φόρουμ για Super Hero Fans στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Μοιραστείτε
Πήγαινε κάτω
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30146
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
http://maagr.forumgreek.com/

Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια! - Σελίδα 2 Empty Απ: Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια!

Την / Το Πεμ Νοε 04, 2010 12:04 am
πραγματικά με σόκαρες τώρα. Δική σου φωτογραφία?
John-Ranger
John-Ranger
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 143
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2010

Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια! - Σελίδα 2 Empty Απ: Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια!

Την / Το Πεμ Νοε 04, 2010 12:05 am
Green Ranger έγραψε:πραγματικά με σόκαρες τώρα. Δική σου φωτογραφία?

Δυστυχώς οχι Crying or Very sad
elvis
elvis
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 127
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2010

Την / Το Πεμ Νοε 04, 2010 12:03 pm
hahaha ta autokolita panw se ntosie BEVERLY HILLS!!!!
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Dragonball Super
Power Rangers Ninja Steel
Τόπος : Mirror World

Την / Το Πεμ Νοε 04, 2010 1:44 pm
ναι άλλη αρρώστια από κει Very Happy

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
elvis
elvis
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 127
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2010

Την / Το Πεμ Νοε 04, 2010 1:55 pm
Green Ranger έγραψε:ναι άλλη αρρώστια από κει Very Happy
tiiiiiiiiiii? pes mou oti eisai k 90210 fan?
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Dragonball Super

Την / Το Πεμ Νοε 04, 2010 8:51 pm
Φυσικά. Οπώς θυμάσαι ήταν ότι πιο Hot υπήρχε τότε. Το έβλεπα πάλι πριν 1-2 χρόνια που το έδειχνε το Alpha

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Την / Το Τρι Μαρ 22, 2011 5:09 am
Green Ranger έγραψε:Φυσικά. Οπώς θυμάσαι ήταν ότι πιο Hot υπήρχε τότε. Το έβλεπα πάλι πριν 1-2 χρόνια που το έδειχνε το Alpha

Υπεροχα τα αυτοκολλητα με τα γλυφιτζουρια!!!! Δυστυχως μονο 5 τετοια αυτοκολλητα ειχα παρει, τα χω ακομα, τα χει κ ο Jim σε αυτα που ποσταρε.

cheers Mκρος δεν εβλεπα ποτε το Beverly, δεν μου αρεζε, αλλά προπερσι που το χε σε επαναληψη, το ξεσκισα, υπεροχο !!!!!!!!

[Eπειδη μου αρεσε πολυ αυτο το θεμα, εκανα ολο το παρακατω κειμενο μου copy-paste σε νεο, ειδικο θεμα. Οποτε μη το διαβαζετε εδω, αλλά στο νεο ξεχωριστο θεμα.] :
Πειτε μου οτι κ σε σας, οταν το βλεπατε τωρα στην επαναληψη, σας ηρθε η ιδεα, τι ωραια να υπηρχε μια μιξη , να δημιουργούνταν καποτε μια νεα σειρα, κατι σαν Beverly και Rangers μαζί, δηλ. κατι σε Mighty Morphin (εφηβικη κ νεανικη ζωη κ Rangers) , αλλά πολυ καλυτερο, big budget , κανονικη σειρα, με πολυ ηθοποια, γεγονοτα, καταστασεις, εφηβοι κτλ κτλ Smile !!!!!!!!!! Κ περα απ τα προσωπικα τους κτλ, να καλουνταν να υπερασπιστουν τον κοσμο ως Power Rangers !!!!!!!! Υπεροχη σειρα, 2 σε 1 !!!!! Βεβαια θα κοστιζε πολυ κ θα χανοταν κ το marketing
απ τα πιτσιρικια, κ δεν θα φταναν οι σκηνες των Sentai, αλλά θα χρειαζοταν κατι παραπανω μαλλον. Ουτε καν η Saban μαλλον... Αλλά σκεφτειτε τα θετικα, θα δημιουργουσε απειρους Ενηλικες φανς !!!!! (αλλά κ καθε ηλικιας κ φυλου). Κ κυριως, θα ηταν η καλυτερη σειρα ολων των εποχων, μιας κ δεν θα ηταν μονο επιστημονικη φαντασια κ πολεμικες τεχνες, αλλά θα ειχε κ ολα τα στοιχεια του Beverly Hills !!!!!!! Κοινωνικο-πολεμικο-φαντασια. Νεανικες ανησυχιες κ περιπετειες, αλλά κ μαχητες κ υπερασπιση του πλανητη !!!! 2 αστερια σε ενα !!!!!! Like a Star @ heaven cheers I love you sunny cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers Αλλά απιαστο ονειρο μαλλον !!!! Μπορει καποιο στουντιο καποτε μετα απο πολλα πολλα χρονια, αν δεν υπαρχουν πια οι Rangers. Ή παραλληλα με τους Rangers, μια εταιρια να το αναλαβει, κ να αλλαξει τις στολες κ την ιδεα λιγο, για να μη πληρωνει δικαιωματα κ στην Toei κ Saban κ κατηγορηθει κ για αντιγραφη. Aπ την εποχη μας λειπει μια καλη κοινωνικη σειρα κ κυριως νεανικη, πανε οι δοξες του Beverly. Aλλα λειπει κ μια καλη σειρα επιστημονικης φαντασιας. Τι καλα καποιος φωτισμενος παραγωγος να πραγματοποιουσε καποτε αυτη τη συνενωση κ τη γεννηση της καλυτερης σειρας ever !!!!!!!!!!!!!! Κ οι ήρωες να ειναι μαθητες, ή φοιτητες, ή νεαροι Ενηλικες, ή να δουλευουν, τα πρωτα βηματα στη νεα εφηβική ή ενήλικη ζωη κ κοινωνια κ παραλληλα, go go Power Rangers !!!!
menes
menes
New Ranger
New Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 65
Ημερομηνία εγγραφής : 13/07/2011
Τόπος : θεσσαλονικη

Την / Το Παρ Ιουλ 15, 2011 9:31 pm
hmoun polu mikros tote kai dn skeftomoun na ta mazepso....polu krima...
DRAGONGOD
DRAGONGOD
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 1135
Ημερομηνία εγγραφής : 11/07/2010
Τόπος : Μυρσίνη(Ιλείας)/Ναύπακτος
http://greekgameland.yolasite.com

Την / Το Παρ Ιουλ 15, 2011 11:30 pm
popo ti mou thimisate . taxa alaksi ta fota . thimame pou sto kedrotous ta glifitsouria eixan tsixla kai ta aftokolita eitan kolimena esoterika ths siskebasias . popo ksana

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Dragonball Super

Την / Το Σαβ Σεπ 03, 2011 8:56 pm
Απ'ότι βλέπω στο ντοσιέ μου είχα και VR Troopers τέτοια αυτοκόλλητα, αλλά είχαν βγει χώρια τα γλυφιτζούρια τους αδυνατώ να θυμηθώ

DRAGONGOD
DRAGONGOD
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 1135
Ημερομηνία εγγραφής : 11/07/2010
Τόπος : Μυρσίνη(Ιλείας)/Ναύπακτος
http://greekgameland.yolasite.com

Την / Το Σαβ Σεπ 03, 2011 9:31 pm
oi vr troopers odos prepei naxan bgi prin tous pr . giati kai ego tous thimame naxan bgi , alla malon pio prin , giati gia pio meta 100% oxi .

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης