Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile!

+15
red259
Deadman Brand
MCygo13
ninetales
sol
AELISTAS
gazakias1970_
BnsGoldRanger
GEOHERO
Green Rider
mckon12
Zetto
Dimsilver
giannhsgr
johnny_salonica
19 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
http://maagr.forumgreek.com/

Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile! - Σελίδα 2 Empty Απ: Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile!

Τρι Σεπ 12, 2017 4:53 pm
Eχω ενεργοποιήσει και html στο φόρουμ
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile! - Σελίδα 2 Empty Απ: Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile!

Τρι Σεπ 12, 2017 4:54 pm
Ααα οκ τωρα καταλαβαίνω
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile! - Σελίδα 2 Empty Απ: Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile!

Τρι Σεπ 12, 2017 5:02 pm
To ξερω οτο δε θα έχει γίνει κάτι τέτοιο, αλλά κατά βάθος ελπίζω να έχουν φέρει kyoryuger και απλά να  έβαλαν Dino charge στον τίτλο για.. κάποιο λόγο. 
Το ξέρω ότι οι πιθανότητες εοναι 0% βέβαια,  αλλά ποτέ δεν ξέρεις Razz
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile! - Σελίδα 2 Empty Απ: Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile!

Τρι Σεπ 12, 2017 5:03 pm
Μιλάμε για το smile αυτή τη στιγμή  Razz
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile! - Σελίδα 2 Empty Απ: Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile!

Τρι Σεπ 12, 2017 5:04 pm
teliosmetonma έγραψε:Μιλάμε για το smile αυτή τη στιγμή  Razz
Για αυτό ακριβώς έχω ελπίδες,  είναι τόσο κουκουρουκου, που μπορεί και να τα έχουν όντως μπερδέψει Razz
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile! - Σελίδα 2 Empty Απ: Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile!

Τρι Σεπ 12, 2017 5:07 pm
Τα μόνα που μεταγλωττιστηκαν super sentai δεν είναι μόνο 2? Λες να μεταγλωττιστεί και 3ο? Καλα δεν με ενδιαφέρει και πολύ, πιο πολύ κανένα rpm θα ήταν ωραίο να μεταγλωττίζαν
ninetales
ninetales
Συντονιστής
Συντονιστής
Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile! - Σελίδα 2 Pbucket
Αριθμός μηνυμάτων : 997
Ημερομηνία εγγραφής : 01/11/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : αθηνα

Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile! - Σελίδα 2 Empty Απ: Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile!

Τρι Σεπ 12, 2017 5:24 pm
εγω περιμενω ποτε θα αλαξουν το προγραμμα για να τα γραψω
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile! - Σελίδα 2 Empty Απ: Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile!

Τρι Σεπ 12, 2017 5:26 pm
Εχεις dvd recorder?  Ο δικός μου χαλασε Sad
johnny_salonica
johnny_salonica
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile! - Σελίδα 2 Amightymorphin_zps89209bd6
Αριθμός μηνυμάτων : 720
Ημερομηνία εγγραφής : 11/03/2012
Ηλικία : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
http://www.ioannispapargiriou.com

Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile! - Σελίδα 2 Empty Απ: Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile!

Τρι Σεπ 12, 2017 7:12 pm
Απροσδόκητα νέα! Αναμένω με περιέργεια την μεταγλώττιση των Rangers. Θα μπορέσουμε να τα γράψουμε; Εδώ στην Θεσσαλονίκη το πιάνω μέσω καλωδιακής και έχει σπασίματα στην εικόνα ανά περιόδους.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile! - Σελίδα 2 Empty Απ: Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile!

Τρι Σεπ 12, 2017 7:20 pm
Εγώ δεν μπορώ γιατί χαλασε ο dvd player recorder. Αν καποιος μπορεί και έχει την όρεξη ας το πει
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile! - Σελίδα 2 Empty Απ: Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile!

Τρι Σεπ 12, 2017 7:24 pm
Θα κοιτάξω μόλις πάω σπίτι πως πιάνει το κανάλι. Στο nova δεν είναι σίγουρα δυστυχώς. Ψηφιακό δεν ξέρω αν το πιάνω. Σίγουρα μέσω κεραίας αλλά το σήμα ήταν ότι να'ναι τελευταία φορά που το είχα δει πριν κάτι μήνες.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile! - Σελίδα 2 Empty Απ: Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile!

Τρι Σεπ 12, 2017 7:30 pm
teliosmetonma έγραψε:Εγώ δεν μπορώ γιατί χαλασε ο dvd player recorder. Αν καποιος μπορεί και έχει την όρεξη ας το πει
Αν εισια Αθήνα που πιάνει κανονικά,  μπορείς να γράψεις με τον αποκωδικοποιητη καο ένα οποιοδήποτε USB. 

Όπως είπα θα το γράψω εγώ αν το πιάνω λαμια,  που απ'οτι είδα στο Internet λίγο που έψαξα μάλλον πιάνει.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile! - Σελίδα 2 Empty Απ: Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile!

Τρι Σεπ 12, 2017 7:37 pm
Δεν έχω smart tv, Θέλει smart με usb
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile! - Σελίδα 2 Empty Απ: Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile!

Τρι Σεπ 12, 2017 7:51 pm
teliosmetonma έγραψε:Δεν έχω smart tv, Θέλει smart με usb
Όχι,  εγώ ένα αποκωδικοποιητη με 15-20€ έχω και κάνει μια χαρά δουλειά, οι περισσότεροι που ανεβάζουν νομίζω έτσι γράφουν.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile! - Σελίδα 2 Empty Απ: Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile!

Τρι Σεπ 12, 2017 7:53 pm
Δεν καταλαβα πως εννοούσες αποκωδικοποιητή επειδή εγραψες usb που για να γραφεις με usb γίνεται μόνο στις Smart. Τεσπα πρέπει να αγοράσω αποκωδικοποιητη...
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile! - Σελίδα 2 Empty Απ: Power Rangers Dino Charge σύντομα στο Smile!

Τρι Σεπ 12, 2017 7:56 pm
Τους αποκωδικοποιητες της degia που βάζεις στις αναλογικές τηλεοράσεις ηια να πιάνουν ψηφιακό σήμα,  όλοι έχουν θύρα για USB και όλοι γράφουν. Δεν έχω smart tv και γράφω έτσι εδώ και 4-5 χρόνια. Μάλιστα θυμάμαι ο Tsaklas που είχε smart tv δεν μπορούσε να πάρει τις εγγραφές και κατέληξρ να γράφει με αποκωδικοποιητη και αυτός.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την redlegend στις Τρι Σεπ 12, 2017 7:57 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης