Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

1 πρωινό (Σαββατοκύριακου) από την παιδική σας ηλικία! Empty 1 πρωινό (Σαββατοκύριακου) από την παιδική σας ηλικία!

Τρι Σεπ 05, 2017 10:21 pm
07:30 - 12:00: Ξύπναγα νωρίς στις 07:30 για κάποιο λόγο... (Τότε δεν είχα υποχρεωσεις  Razz) και ανοιγα τηλεοραση να δω ή Yugioh στο σταρ ή Μπομπ σφουγγαράκης που θυμάμαι πως είχε τότε. Μετά υπολογιστής στο miniclip.com ή έπαιζα drakensang που τώρα πια έχει χαλασει... Μετά επαιζα λίγο Nintendo κανένα ωραίο mario ή yugioh παιχνίδι. Επίσης έπαιζα αν θυμάμαι καλά και το Club Penguin στο pc... Ωραίο ήταν παλια...
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

1 πρωινό (Σαββατοκύριακου) από την παιδική σας ηλικία! Empty Απ: 1 πρωινό (Σαββατοκύριακου) από την παιδική σας ηλικία!

Τρι Σεπ 05, 2017 11:24 pm
ψψψ καλά. Δεν παίρνω και όρκο για τη σειρά αλλά δώσε βάση τι έπαιζε το πρωί τα 90s από ότι μου έρχεται στο μυαλό!

Στρουμφάκια
Transformers G1
Gi-Joe
Fildstones
Jetsons
Silverhawks
Thundercats
Dragonball
Sailor Moon
VR Troopers
MMPR
Masked Rider
TMNT
Saber Rider & Star Sheriffs
Υπαστυνόμος Σαίνης
Looney Tunes
Bugs Bunny
Silvester & Tweety
Defender of the Earth
M.A.S.K.
Captain Power
Ο Βενιαμίν και το “Σουτ του Αετού”

και φυσικά το Disney Club που έβαζε και αυτό παπάδες!

Ασε κάτι "του κουτιού τα παραμύθια" και "Φρουτοπια" που έβαζε η ΕΡΤ και μας έστελνε αδιάβαστους!

Μετά gameboy λιώσιμο ή πήγαινα σε φίλους ή ξαδέρφια Cool
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

1 πρωινό (Σαββατοκύριακου) από την παιδική σας ηλικία! Empty Απ: 1 πρωινό (Σαββατοκύριακου) από την παιδική σας ηλικία!

Τρι Σεπ 05, 2017 11:26 pm
90s εσύ εε? Πραγματικά θα πρέπει να ήσουν τυχαιρός μιας και μέχρι τώρα βλέπω 90s σειρές...
Neo-RedRanger
Neo-RedRanger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 728
Ημερομηνία εγγραφής : 07/08/2012
Τόπος : Inside my Deck
https://www.youtube.com/user/TheNeoRedRanger

1 πρωινό (Σαββατοκύριακου) από την παιδική σας ηλικία! Empty Απ: 1 πρωινό (Σαββατοκύριακου) από την παιδική σας ηλικία!

Παρ Νοε 17, 2017 4:22 pm
Λοιπόν... Very Happy

-Πρωϊνό ξύπνημα πάρα πολύ νωρίς και περιλαβαίναμε ότι anime/cartoon έπαιζε μέχρι τις 1 το μεσημέρι

-Φαγητό και μεσημεριανός ύπνος

-Απόγευμα βγαίναμε όλοι έξω κι αρχίζαμε την ανάλυση για ΟΤΙ είδαμε το πρωί

-Αφού τελειώναμε την ανάλυση, λιώναμε στη μπαλίυσα και σε διάφορα παιχνίδια μέχιρ να πέσουμε κάτω και πηγαίναμε σπίτια μας κ΄που στις 1 τα μεσάνυχτα. Κλασικό Σαββατοκύριακο καλοκαιριού για εμάς της γενιάς Χ (90's) Wink
BnsGoldRanger
BnsGoldRanger
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2953
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονίκη,Καλαμαριά

1 πρωινό (Σαββατοκύριακου) από την παιδική σας ηλικία! Empty Απ: 1 πρωινό (Σαββατοκύριακου) από την παιδική σας ηλικία!

Παρ Νοε 17, 2017 4:31 pm
και εγω λιγο πολυ σαν τον τζιμ με μικρες διαφορες ...
τοτε απλα ανοιγε η τηλεοραση 7 μιση και εκλεινε το μεσημερι για μεσημεριανο ...
θυμαμαι 10:30 ΑΝΤ1 MIGHTY MORPHIN POWER RANGERS μετα VR TROOPERS και Ταυτοχρονα
σε αλλο δωματιο εγραφα masked rider απο το σταρ γιατι το ειχε ιδια ωρα με τους troopers
επισης λιγο αργοτερα οταν εβαζε ΖΕΟ ρειντζερς στον ΑΝΤ1 πριν απο αυτους ειχε παντα beast wars οποιος το θυμαται προσφατα  βρηκα μερικα επεισοδια απο ενα σαιτ στα ελληνικα. τι αναμνησεις ...
απιστευτα χρονια μετα εννοειτε λιωσιμο τοτε υπηρχαν retro κονσολες οπως gameboy color κτλπ
ανταλαζαμε κασσετες με τα ξαδερφια Razz μετα λιωσιμο στην μπαλα μεχρι το βραδυ !!!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

1 πρωινό (Σαββατοκύριακου) από την παιδική σας ηλικία! Empty Απ: 1 πρωινό (Σαββατοκύριακου) από την παιδική σας ηλικία!

Παρ Νοε 17, 2017 4:54 pm
Ωραιες μερες και η δικες σας....
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

1 πρωινό (Σαββατοκύριακου) από την παιδική σας ηλικία! Empty Απ: 1 πρωινό (Σαββατοκύριακου) από την παιδική σας ηλικία!

Παρ Νοε 17, 2017 6:00 pm
BnsGoldRanger έγραψε:σε αλλο δωματιο εγραφα masked rider απο το σταρ γιατι το ειχε ιδια ωρα με τους troopers
Αυτά τα έχεις να τα ανεβάσεις? Shocked
Την έχω δει όλη στα αγγλικά. Στο ΣΤΑΡ ζήτημα να είχα δει 1-2 επεισόδια και το έχω απορία πως ήταν η μεταγλώττιση
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

1 πρωινό (Σαββατοκύριακου) από την παιδική σας ηλικία! Empty Απ: 1 πρωινό (Σαββατοκύριακου) από την παιδική σας ηλικία!

Παρ Νοε 17, 2017 6:19 pm
Ναι οντως τα εχεις γραψει? Και αν ναι πες μου ποτε παιζόταν
BnsGoldRanger
BnsGoldRanger
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2953
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονίκη,Καλαμαριά

1 πρωινό (Σαββατοκύριακου) από την παιδική σας ηλικία! Empty Απ: 1 πρωινό (Σαββατοκύριακου) από την παιδική σας ηλικία!

Παρ Νοε 17, 2017 7:20 pm
Φήμη μηνύματος : 100% (1 ψήφοι)
Green Rider έγραψε:
BnsGoldRanger έγραψε:σε αλλο δωματιο εγραφα masked rider απο το σταρ γιατι το ειχε ιδια ωρα με τους troopers
Αυτά τα έχεις να τα ανεβάσεις? Shocked
Την έχω δει όλη στα αγγλικά. Στο ΣΤΑΡ ζήτημα να είχα δει 1-2 επεισόδια και το έχω απορία πως ήταν η μεταγλώττιση
τζιμ ειχα κανει ενα τοπικ γιαυτο δεν ελαβα ουτε μια απαντηση Razz Razz  λες και δεν εγινε το τοπικ ..
ζητουσα αν γνωριζει καποιος κατι γιαυτο ειναι τοσο ΣΠΑΝΙΟ να εχει καποιος τετοια επεισοδια  εγω ειχα αλλα εννοειτε οτι πεταχτηκαν ολα μαζι με ολη την σεζον απο ζεο τουρμπο και παει λεγοντας .. οτι εχω το εβαλα στο φορουμ μας ψαχνω εστω και την παραμικρη πληροφορια γιαυτο δεν εχω βρει κανεναν που να εχει επεισοδια απο το σταρ ουτε θυμαμαι την μεταγλωτηση ουτε τιποτα μερικοι δεν θυμουνται καν τον masked rider και οτι το εβαζε στο σταρ .
 

Φιλε ναι τα ειχα γραψει και παιζοταν το 98 - 99 στο σταρ στις 11 νομιζω
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

1 πρωινό (Σαββατοκύριακου) από την παιδική σας ηλικία! Empty Απ: 1 πρωινό (Σαββατοκύριακου) από την παιδική σας ηλικία!

Παρ Νοε 17, 2017 7:24 pm
Πωωω πως και τα εχασες ολα αυτα?
BnsGoldRanger
BnsGoldRanger
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2953
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονίκη,Καλαμαριά

1 πρωινό (Σαββατοκύριακου) από την παιδική σας ηλικία! Empty Απ: 1 πρωινό (Σαββατοκύριακου) από την παιδική σας ηλικία!

Παρ Νοε 17, 2017 7:26 pm
σε μια μετακομηση πεταχτηκαν ολα ειχα γεμησει κασσετες δεν χωρουσαν πουθενα ... ειχα 3-4 σακουλες μεγαλες γεματες με κασσετες απο εγραφες τις τοτε εποχης γεματες με επεισοδια θυσαυρος .. ξερω
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

1 πρωινό (Σαββατοκύριακου) από την παιδική σας ηλικία! Empty Απ: 1 πρωινό (Σαββατοκύριακου) από την παιδική σας ηλικία!

Παρ Νοε 17, 2017 7:30 pm
Πωπω...... Κριμα το χρονο που σπαταλησες......
Neo-RedRanger
Neo-RedRanger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 728
Ημερομηνία εγγραφής : 07/08/2012
Τόπος : Inside my Deck
https://www.youtube.com/user/TheNeoRedRanger

1 πρωινό (Σαββατοκύριακου) από την παιδική σας ηλικία! Empty Απ: 1 πρωινό (Σαββατοκύριακου) από την παιδική σας ηλικία!

Παρ Νοε 17, 2017 9:16 pm
BnsGoldRanger έγραψε:σε μια μετακομηση πεταχτηκαν ολα ειχα γεμησει κασσετες δεν χωρουσαν πουθενα ... ειχα 3-4 σακουλες μεγαλες γεματες με κασσετες απο εγραφες τις τοτε εποχης γεματες με επεισοδια θυσαυρος .. ξερω
Τώρα μας σκότωσες...
BnsGoldRanger
BnsGoldRanger
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2953
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονίκη,Καλαμαριά

1 πρωινό (Σαββατοκύριακου) από την παιδική σας ηλικία! Empty Απ: 1 πρωινό (Σαββατοκύριακου) από την παιδική σας ηλικία!

Παρ Νοε 17, 2017 9:48 pm
παιδια τα παραπονα στους δικους μου εγω ημουν 5 χρονων δεν καταλαβαινα και πολλα Razz Razz
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

1 πρωινό (Σαββατοκύριακου) από την παιδική σας ηλικία! Empty Απ: 1 πρωινό (Σαββατοκύριακου) από την παιδική σας ηλικία!

Παρ Νοε 17, 2017 9:56 pm
Εσύ τα εγραφες ή οι γονεις σου?
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης